Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ביקורת על סיאט איביזה fr 1.2 החדשה

mohen
שימו לב! השרשור הזה בן 4224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי שיש פה מישהו שרכש את האיביזה החדשה באבזור fr ..

אשמח לראות תמונות ואיזה ביקורת קטנה ככה על הרכב ומה השינויים הקוסמטיים ברכב

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בעלים של הרכב הנ"ל,

מבחינה מכנית אין הבדל מה1.2TSI מהדור הקודם רק גודל הג'נט ירד ל16' ולא 17' כמו באיביזה הקודמות,

מהות הFACELIFT- מתיחת פנים ולא ייצור דור חדש לגמרי של איביזה הוא רק שינויים קוסמטיים.

פנסי לד מאחורה (מקדימה יגיעו לדברי היבואן עם הקופרה והFR1.4 ב2013)

שינוי חזית הרכב (צורת פנסים גריל וכו')

טיפה שינויי קווים בצידי הרכב,

הגה ספורט מושבי ספורט בקרת אקלים וזהו פחות או יותר...

חוות דעת בנוגע לנהיגה ברכב אין לי כלכך אפשרות לתת ולכן אמליץ שתחכה למבחן דרכים שכאמור יפורסם בקרוב (עברתי ממש לרכב הזה מעולם הדו"ג ואין לי כלכך נקודות ספציפיות שאני יכול להתייחס אליהן, בנוסף שהרכב עדיין בהרצה 8) )

538238_10150986418352071_803423227_n.jpg

307078_10150986418027071_765647303_n.jpg

600952_10150986418112071_27803972_n.jpg

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הג׳אנטים החדשים וכמובן שהלד מוסיף למראה ! . מעניין אם הפלסטיקה שבירה כמו בדור הקודם. קיבלת מערכת מולטימדיה ?

תודה רבה,

בנוגע לפלסטיקה ברוך השם עדיין אין לי מושג על מה אתה מדבר :-) בנוגע למערכת מולטימדיה, כן.

וואוו! אתה בטוח שזה 1.2?! האוטו נראה מעולה! תתחדש!

תודה רבה, וכן זה בסה"כ 1.2 :) עונה מעל לכל ספק על הדרישות שלי של נסיעה לעבודה וללימודים כל יום :-D

Seat Ibiza "FR" 1.2TSI 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר שלה?

אם יש צורה ישנה ואותו אבזור ומנוע,מה ההבדלים במחיר בין הדגמים?

----------------------------------------------------

HU:JVC746,COMP FRONT:MOREL HYBRID 6.5,COMP BACK:MOREL DOTECH 6.5,AMPS:TRU S44,TRU S500,SUB:MOREL ULTIMO SC 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...