Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סקר] - החלום המוטורי האולטימטיבי

Blue Jay
שימו לב! השרשור הזה בן 6563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה מרכיב את החלום המוטורי הפרטי של כל אחד?

חלומות מוטוריים באים מאנשים שונים ומאהבות שונות. אם לעשות סקר בין 3 אנשים לגבי החלום הרטוב המוטורי שלהם יתקבלו 8 תשובות שונות. אחד יספר על כך שהחלום שלו כולל רודסטר בריטית עם אישה יפה לצידו על כביש החוף בשקיעה, אחר יגיד שהחלום המוטורי שלו כולל STI מוחמצת מהונדסת בכביש נס הרים בשבת לפנות בוקר, והשלישי יספר לך על קמארו שנת 67 שמרימה גלגלים קדמיים ואתה רואה רק שמיים בשמשה הקדמית. לכל אחד יש חלום אחר כשזה נוגע לרכב האידיאלי בשבילו, אבל לכולם מכנה משותף אחד – בסוף החלום כולם מתעוררים עם זרימת דם שאינה מכוונת לכוון הראש (מה שלא ממש תקף במקרה שלי, אבל נו טוב – נניח..).

אז מה החלום המוטורי האולטימטיבי שלכם?

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, הייתה התלבטות קלה, והאמת, שזה לא היה קשה מדי להחליט! קבלו את המנצח:

ולגבי ה"זרימת הדם"- רצוי גם, שלידי תשב בחורה, בצבע המתאים לאוטו, ועם שיער ארוך... טוב, אבל ניסחפתי קצת (עם השיער, אני מתכוון:wink: )!

8e_12.jpg

c4_3.jpg

e6_4.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאלוהים רוכב על הראלי, אני לא מיתימר לי מספיק זה:

אצלך לפחות, החלום די מציאותי...8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבקש הרבה, אומנם אין לי רכב ספציפי, אבל היתי מסתפק בשלדה חלומית, זנב ארוך, הגה סופר-אינפורמטיבי,

וכמה קג"מים מיותרים בסרן האחורי...

והכי חשוב, שהיא תהיה טהורה מכל המצאה מודרנית שאמורה לשמור על הנהג מהטעויות שלו,

וסליפרית אמיתית.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי , שאלה כזאת הרי גורמת לאישפוז מהיר .

מי לא רוצה פרארי ????

למי לא היתה תמונה של טסטרוסה על הקיר כילד ?

אבל מצד שני , כילד , מי לא פינטז על למבורגיני קונטאש' ?

למי לא היה פוסטרים בכל פינה בחדר שלה ?

מי לא קנה בשנת 88 את ספר השיאים של גינס כי היה כתוב שהיא המכונית הסדרתית המהירה ביותר... :roll:

מי לא ראה את הסרט מרוץ מחוף לחוף 1/2 כ 20 פעם והריץ אחורה כל פעם לקטע שמראים את 2 הבחורות בקונטאש' "עובדות" על המשטרה...

ואם כבר אז מה על בוגאטי EB110 עם 4 מגדשי טורבו ?

או על הרכב הכי קרוב לפורמולה שאותן השנים הלא הוא המקלארן F1

מה עם פורשה 911 טורבו משנות ה 80 עם הכנף האימתנית מאחורה ?

ואולי דווקא על סופר 7 מינימלסטית ועצבנית שיכולה להראות לכל האקזוטיות מאיפה משתין הדג

מה עם דיאבלו שישבנה הוא אחד הסקסיים ביותר שיש... ?

ומה עם היורשת , הלא היא המורצ'ילאגו ?

שלא לדבר על הבוגאטי החדשה עם 1001 כ"ס

או הסאלין המטורפת

ואיך שכחתי את הפורשה הנחשקת ביותר ה 959

או לכיוון בריטי ויש יותר בריטית מלוטוס אספריי עם הכנף המוגזמת מאחור ?

או על פרארי ברלינטה בוקסר מדהימה ?

ואם כבר פרארי אז 288GTO שיוצרו רק 277 חתיכות ממנה...

אולי F50 ?

אולי יגואר XJ220 ?

אולי המרצדס CLK-GTR ? ולמי איכפת שמעל 320 היא מסוגלת להמריא ?

ואם כבר מרצדס ,

מה עם מרצדס "כנפי שחף" ?

מה עם למבורגיני מיורה , הראשונה בעלת מנוע מרכזי ולמעשה זאת שהראתה לפרארי איך מכונית על צריכה להיות...

ואפרופו להראות לפרארי ,

מי היה מתנגד לפורד GT40 ?

או למתחרה הישירה שלה , 106 ראלי...

או למכונית שאולי היא הדבר הכי קרוב לפורמולה של ימינו הלא היא הפרארי אנזו

זה כאב ראש מטורף , אני יכול להמשיך ככה כל הלילה אבל רק חזרתי מתל אביב עכשיו ואני מתודלק כבר ב 2 מילקשייקים אז אני אפסיק .

לא , לא שכחתי שום אוטו .

לא , אני בטוח שלא שכחתי שום אוטו .

לא , אין מצב ששכחתי .

מה ?

אני ?

אתם בטוחים ששכחתי ?

אני בטוח שלא , תסתכלו למטה .

לא בין הרגליים שלכם

מטומטמים .

עכשיו תגידו לי אם שכחתי...

ferrari-f40-1.gif

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...