Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין רנדוו לטריילבלייזר (או משהו אחר?), צריך את עזרתכם

ShoX
שימו לב! השרשור הזה בן 6598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז קודם כל אני חדש פה :)

אבא שלי אמר לי לבדוק לו את הביואיק רנדוו 2006 או טריילבלייזר 2006

הדגש הוא על נוחות, כוח ומערכת סאונד טובה

יכולת שטח לא רלוונטית:)

אם יש הצעות יותר טובות בטווח הקבוצת רישוי 6 אשמח לשמוע

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי קצת מחקר בשבילך, אבל גם בשביל הסקרנות שלי:

2 הרכבים שונים באופי -

טריילבלייזר הוא SUV - רכב שטח עם הנעה אחורית בכביש, כבד אבל עם 290 כ"ס (4.2 ליטר). יצרוך יותר דלק. יותר גדול בגרסת ה-7 מושבים (EXT).

צריכת דלק - 6.3 בעיר עד 8.5 בחוץ.

ה-EXT מגיע ל-100 תוך 9.5 שניות, הרגיל תוך 8.0 (לפי Car and Driver).

רנדוו הוא Cross-over, מיניוואן מוגבה עם 4x4 - רכב "פנאי", עם הנעה קדמית בכביש (כפולה אוטו' לפי הצורך) ו-195 כ"ס (3.5 ליטר בחדש), ולכן יותר חסכוני. יותר מפנק ומאובזר.

צריכת דלק ב-4x4 היא 7.6 בעיר עד 9.8 בחוץ.

מגיע ל-100 תוך כ-10 שניות.

מערכות הסאונד החדשות של GM (משנות ה-2000) טובות מאד, מנסיון.

הנסיעה בשניהם אמורה להיות נוחה למדי.

פנים הרכב בשניהם ככה-ככה.

יש כאן שיקולים לכאן ולכאן - לדעתי, תעשה נסיעות מבחן על שניהם ותחליט.

יש מן הסתם אלטרנטיבות אחרות - אבל זה כבר לא התחום שלי...

בהצלחה,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מציע לשקול את הפורד אקספלורר..

הוא עולה כמו הTrailBlazer אבל אתה מקבל בו חבילה עדיפה (מבחינת איכות, תוספות, פיצ'פקעס וכו'), במיוחד בגרסא היותר מאובזרת.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנדוו הוא לא ממש SUV, אלא יותר לכיוון המיניואן. הוא גם לא מוצלח באופן מיוחד, והטריילבלייזר עדיף (אם כי שניהם נחותים משמעותית על הכביש ממכוניות "רגילות", ואבא שלך הרי לא יורד לשטח).

המלצה שלי: סובארו אאוטבק 3.0 ל'. אמנם להרבה אנשים קשה להוציא כ"כ הרבה על סובארו (ומצד שני אני לא ממש מבין למה מוציאים כל כך הרבה על ביואיק), אבל הרכב פשוט נהדר. יש לו יכולות כביש גבוהות משמעותית משל שני האחרים, והוא לא נופל מהם כמעט בשום תחום (אולי מרווח ואיבזור, בקצת).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנדוו הוא לא ממש SUV, אלא יותר לכיוון המיניואן. הוא גם לא מוצלח באופן מיוחד, והטריילבלייזר עדיף (אם כי שניהם נחותים משמעותית על הכביש ממכוניות "רגילות", ואבא שלך הרי לא יורד לשטח).

המלצה שלי: סובארו אאוטבק 3.0 ל'. אמנם להרבה אנשים קשה להוציא כ"כ הרבה על סובארו (ומצד שני אני לא ממש מבין למה מוציאים כל כך הרבה על ביואיק), אבל הרכב פשוט נהדר. יש לו יכולות כביש גבוהות משמעותית משל שני האחרים, והוא לא נופל מהם כמעט בשום תחום (אולי מרווח ואיבזור, בקצת).

רוני

אתה נשמע קצת חלש בתחום אם ככה...

ביואיק רנדוו למיטב ידיעתי יכול להתמודד עם רכבים שעולים גם פי 2 ממנו מבחינת פאר...

תבדוק את זה בעצמך!

חוץ מזה אבא שלי לא מתכוון בכלל לקנות סובארו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית מציע לשקול את הפורד אקספלורר..

הוא עולה כמו הTrailBlazer אבל אתה מקבל בו חבילה עדיפה (מבחינת איכות, תוספות, פיצ'פקעס וכו'), במיוחד בגרסא היותר מאובזרת.

חשבנו על זה, אך מצד שני הטריילבלייזר בשנים האחרונות התעלה על האקספלורר בארה"ב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביואיק רנדוו למיטב ידיעתי יכול להתמודד עם רכבים שעולים גם פי 2 ממנו מבחינת פאר...

תבדוק את זה בעצמך!

חוץ מזה אבא שלי לא מתכוון בכלל לקנות סובארו...

חחח.."חלש בתחום" מצחיק ילד

לעניין,תגיד לאבא שלך ללכת ולעשות נסיעת מבחן על הטריילבלייזר והפורד אקספלוריישן

שניהם מאובזרים,נוחים וחזקים ועניין הבחירה בנייהם הוא בעיקר טעם..לגבי "מערכת שמע"

אדם שמוציא 300K+ לא צריך לקחת את זה בחשבון (בוא נגיד שזה לא אמור להתריד אותו)

ועם עוד 3K אתה יכול להרכיב מערכת טובה יותר מכל מה שנותנים לך "סטוק" עם שני הרכבים.

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה מבין השניים.. שניהם ענקיים, מכוערים, זוללי דלק, כבדים, בעלי איכות בנייה גרועה והתנהגות כביש מחורבנת.. ושניהם יהיו נחותים מהסובארו בכמעט כל תחום.

אם הייתי צריך לבחור בין שניהם, הייתי בוחר לאכול את הכסף (במטבעות)

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה מבין השניים.. שניהם ענקיים, מכוערים, זוללי דלק, כבדים, בעלי איכות בנייה גרועה והתנהגות כביש מחורבנת.. ושניהם יהיו נחותים מהסובארו בכמעט כל תחום.

אם הייתי צריך לבחור בין שניהם, הייתי בוחר לאכול את הכסף (במטבעות)

עמוס

אתה נראה לי אחד שרק יודע ללכלך...

תנסע על המכוניות האלה ותבין

דרך אגב שמעתי מאנשים שיש לביואיק רנדוו מערכת שמע מעולה כסטוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח.."חלש בתחום" מצחיק ילד

לעניין,תגיד לאבא שלך ללכת ולעשות נסיעת מבחן על הטריילבלייזר והפורד אקספלוריישן

שניהם מאובזרים,נוחים וחזקים ועניין הבחירה בנייהם הוא בעיקר טעם..לגבי "מערכת שמע"

אדם שמוציא 300K+ לא צריך לקחת את זה בחשבון (בוא נגיד שזה לא אמור להתריד אותו)

ועם עוד 3K אתה יכול להרכיב מערכת טובה יותר מכל מה שנותנים לך "סטוק" עם שני הרכבים.

תשמע הבעייה שהדגם המאובזר יותר של האקספלורר נמצא בקבוצת רישוי 7 שזה כבר בלתי אפשרי..

כמו שציינתי רק קבוצת רישוי 6 מתקבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי משאיות מכוערות (הביואיק - זוועה מיוחדת) ונחותות בכל מובן אפשרי מדברים אחרים בתחום.

בטח אבא שלך בטוח שהוא רוצה אמריקאי, הוא לא יודע שהאמריקאיות האלו זה לא יותר מטנדרים בתחפושת, עם איכויות תואמות.

רצית דעה? קיבלת. תתמודד, ילד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא חלש בתחום בשבילך - חפש פורום של מבינים.

סחורה שמועברת בטנדרים האלו בארה"ב הגישה תלונה באו"מ על נוחות מזעזעת וקיבלה פיצוי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...