Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאאב 9000 - לשלם מעל המחירון?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 6618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי רכב כזה, שנת 96, נראה שמור יחסית, 150K ק"מ +-.

הקטע הוא שהבחור מבקש קצת מעל המחירון - מחירון - האם ככה נהוג לשלם על רכב כזה?

אני מבחינתי לא לחוץ ומוכן להמשיך לחפש בהנחה שהרכבים הללו אכן נמכרים מתחת למחירון, אבל אם אלו טווחי המחיר אז אין לי טעם להמשיך לחפש ואני יבדוק אותה יותר ברצינות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סאאאאאב , זה רכב שבארצינו לעולם אינו נסחר במחירון.

לא מספיק שהערך שלו יורד כמו מים , גם מחירון לא משלמים..

בעיה רצינית.

לשיקולך :-)

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאאאאאב , זה רכב שבארצינו לעולם אינו נסחר במחירון.

לא מספיק שהערך שלו יורד כמו מים , גם מחירון לא משלמים..

בעיה רצינית.

לשיקולך :smile:

כבר רואים מה רמתך ביידע על מכוניות !!

לא מספיק שאתה לא מכיר את ההיסטוריה של הרכב המדובר אתה מדבר גם שטויות מה אתה יודע ביכלל מה בעל הרכב השקיע במכונית ? מה הוא טיפל בה קודם ? ישר לזרוק משפט מטומטם זה הכי פשוט ביגלל אנשים כמוך רואים פה בארץ מכוניות שלא משתינים עליהם באירופה ובארצות הברית בפרט, כי יש סטיגמות ואנשים קונים פה רק סטיגמות בארץ (מה יותר טוב לקנות מאזדה שנת 94 באותו סכום ? ) איך אפשר ביכלל להשוות.......

סתם ליידע הכללי ישנו בארץ את מועדון הסאאב לך תיראה כמה שנים מחזיק הרכב וכמה הוא עולה לך רכב שעוד מעט 40 שנה על הכביש אפילו אתה לא מסוגל להרשות לעצמך רכב כזה ועוד לשלם עליו מעל המחירון סליחה רכב שאין לו כלל מחירון......

ןעכשיו לשאלת המחץ לשואל :

תן לנו עוד נתונים על הרכב יד ? תאונות ? מצב כללי מכני,מצב חיצוני אם שמור.

אתה חושב שהרכב שווה מעל המחירון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי רכב כזה, שנת 96, נראה שמור יחסית, 150K ק"מ +-.

הקטע הוא שהבחור מבקש קצת מעל המחירון - מחירון - האם ככה נהוג לשלם על רכב כזה?

אני מבחינתי לא לחוץ ומוכן להמשיך לחפש בהנחה שהרכבים הללו אכן נמכרים מתחת למחירון, אבל אם אלו טווחי המחיר אז אין לי טעם להמשיך לחפש ואני יבדוק אותה יותר ברצינות...

בשום פנים ואופן אל תשלם מחיר מעל מחירון !

טוב אלא אם כן מצב הרכב מעולה ! אבל ממש מעולה

בכלל המחיר שבו רכבים אלה נסחר מתחת המחירון והביקוש לרכב זה קטן מאוד .

מבקש מעל המחירון ולא ממש נוצץ לפי מה שאני מבין אז שיחפש את הפראייר שלו

לפני כמה שנים קנינו סאאב 9000 מנוע 2.3 במצב מעולה עם 90000 מודל 95

הרכב היה יד שנייה ובמצב ממש טוב עם ספר טיפולים מלא ועבר בדיקה

שילמנו על הרכב אז 43 אלף במקום 52

אני לא יודע מה מצב השוק היום אבל לא נראה לי שהישראלים השתנו והביקוש לרכב זה לא יהיה כנראה לעולם למרות שהוא רכב מעולה ---תיזהר אחזקה גבוהה מאוד

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מבקש מעל למחירון, ניתן להניח שהוא השקיע ברכב. עצתי לך היא להתייעץ חבר'ה ממועדון סאאב ולבקש את עזרתם בנוגע איך להוציא מידע רלוונטי מהמוכר לגבי סאאב.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולם פה נהיו למחירון לוי יצחק מהלכים על שתיים או יועצים לענייני רכב ?

אני ממש מתפלא יש ביכלל לאחד מהכוכבים פה מושג מה זה הרכב שניקרא סאאב או שהיה לו סאאב בעצמו או שנהג עליה ?

מה אתם מבינים ביכלל ?

למה יש לכם הצעות על מכוניות שכן מגיע להם מחירון שיותר טובות מסאאב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תוודא שאלו אכן 150K

אני אישית מחזיק רכב כזה ובעד כל מחירון שלא יתנו אני לא ימכור אותו... זה רכב מדהים אבל פשוט יותר רגיש להזנחה מרכבים אחרים, אם מטפלים בו כמו שעון הוא אמין בטירוף.

לכן חשוב שתוודא שאכן הרכב מטופל כראוי.

אבל מה שנאמר פה שאם הוא מבקש מעל מחירון הוא כנראה השקיע ושמר זה ממש לא בהכרח נכון, כל אחד שיבקש מעל המחירון הוא שומר על הרכב?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולם פה נהיו למחירון לוי יצחק מהלכים על שתיים או יועצים לענייני רכב ?

אני ממש מתפלא יש ביכלל לאחד מהכוכבים פה מושג מה זה הרכב שניקרא סאאב או שהיה לו סאאב בעצמו או שנהג עליה ?

מה אתם מבינים ביכלל ?

למה יש לכם הצעות על מכוניות שכן מגיע להם מחירון שיותר טובות מסאאב ?

עם כל הכובד אני מחזק ברכב כזה , וחיפשתי רכב כזה פעם וראיתי כמה מבקשים על רכב כזה ..

אני הבאתי דוגמא אישית שעברתי בחיפוש אחר רכב כזה...

אגב כרגע אני גם מחפש 9-5 ומברר ממוכרים ואף אחד לא הציע לי אפילו מחירון אלא כולם מתחת .

בלי לזלזל אבל הרכב הזה לא מבוקש בשוק הישראלי , והמחיר זה בכלל היצע וביקוש , אם הביקוש קטן אז המחיר קטן !

אין קשר לאיכות הרכב במקרה כזה , מחירון הסאאב באמת מגוכח ואתה נהנה מרכב בליגה אחרת מכל מה שנמצא בשוק במחיר ריצפה ! הרכב מעולה , הפינוקים מעולים, האיבזור מעל ומעבר אבל המחיר שלו והמחיר שהוא נסחר בו נמוך .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאאב 9-5 זאת אחת המכוניות היותר טובות שהיו לי אי פעם.

ומי שמבין במכוניות ייקנה סאאב בלי לחשוב פעמיים כמובן שתהייה שמורה ובלי תאונות כי במחיר הזה לא ניתן למצוא שום דבר שמתקרב לאותם סטנדרטים שמהם קורצה המכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם יש מוסכים מספיק מקצועיים בשביל לטפל בסאאב.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון זו לא מילה גסה

גם ככה המחירון של סאאב על הפנים

אז לשלם מחיר מחירון על רכב שמור זו ממש לא בושה

אם אתה קונה כדי למכור...סאאב זו השקעה גרועה מאוד

וגם יהיה לך קשה להיפטר ממנה

אם אתה קונה ורוצה להנות ממכונית מעולה אז תעזוב רגע את המחירון

תחשוב עם עצמך האם שווה לך להוציא את הסכום המבוקש וקח בחשבון שעליות האחזקה יקרות יותר מרוב הרכבים.

בשבילי סאאב זה חלום שמעולם לא הצלחתי להגשים

אבל יום אחד אני עוד אקנה לי 95 או 9000 קבריולט

חלומות מתגשמים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר סאאב אז לדעתי האישית ה 9-5 , אוטו מדהים.

אומרים שהמודל הראשון שלו שיצא אם אני לא טועה ב98 פחות מוצלח מהמודל של 99\ זה אני משאיר למומחי סאאב.

מה שכן קח בחשבון מחלות ידועות שעולות כסף לתיקון, וחלקים יקרים.

לחבר שלי סאאב 900 , הלך הרדיאטור הפנימי של המזגן ורק עליו דרשו אלפי שקלים רבים, ולא , לא 5K ולא 6K אלא יותר, בסוף ייצרנו לו בעבודת יד אחד על אחד כזה בפרוטות יחסית, אבל הרבה זמן.

קח שכל חסידי הסאאב לא יתממו, זה רכב יקר לאחזקה ובמיוחד לאדם רגיל שאין לו קשר למוסכי.

מצד שני , לא לשכוח, בטיחות (שלא נצטרך) מהשורה הראשונה, יופי, נוחות, יציבות , ייחודיות ועוד.

לגבי המחיר, מחירון? אני לא בעד בשום מקרה, ואם האוטו כל כך טוב, אז בכל זאת הוא דגם ישן (גם אם הוא מדהים) ולכן לך על ה 9-5 אם אתה יכול.(אני אישית "מת" על האוטו הזה )

קח בחשבון צריכת דלק גבוהה במיוחד גם כאשר הרכב במצב תקין מבחינת אי זיהום אוויר.

אם תחליט לקנות סאאב ,בדוק אותו טוב טוב אצל מומחי סאאב,

וגם במכון רגיל וממוחשב לבדיקת הספקי מנוע לגלגלים, תאונות ועוד (מה שלא קשור דווקא לסאאב, את זה תשאיר למקצוענים של סאאב,)

בברכה

דני

.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...