Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית S מהבהבת - אופל אסטרה 94 אוט'

יבגני
שימו לב! השרשור הזה בן 4591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

לחבר שלי יש בעיה ברכב , כל בוקר בתחילת נסיעה מהבהבת נורה S במשך כ 10 דקות והרכב בקושי סוחב . לאחר כ 10 דקות הנורה מפסיקה להבהב והרכב מתפקד היטב .

בדקתי שמן גיר ויש מספיק שמן .

הרכב הינו אופל אסטרה אוט' , עברה 210K .

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בידיוק בעיה כזו. צור קשר עם בני.ל ,הוא מראשל"צ, אם אתה יכול קפוץ אליו, הוא יתקן לך.

א. הרכב לא שלי .

ב. אני מהצפון .

יש לך כיוון לגבי פתרון הבעיה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורית מעידה על תקלה בגיר, במצב זה הגיר מתפקד במצב חירום (הילוך אחד או שניים בלבד)

התקלה כנראה באחד מהחיישנים של הגיר - אבל אי אפשר לדעת בלי לבדוק.

לגשת למוסך לפני שיגרם לגיר נזק בלתי הפיך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורית מעידה על תקלה בגיר, במצב זה הגיר מתפקד במצב חירום (הילוך אחד או שניים בלבד)

התקלה כנראה באחד מהחיישנים של הגיר - אבל אי אפשר לדעת בלי לבדוק.

לגשת למוסך לפני שיגרם לגיר נזק בלתי הפיך.

צודק בהחלט...

יש מכון לגירים אוטומטים בתל חנן ששייך לשני זקנים (מתנצל אבל שכחתי את השם), אני אנסה לברר לך את השם של המקום...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לתקן את הבעיה לבד בבית אם יש את הידע.

פתח את מכסה המנוע, משמאל למצבר תראה חלק אלקטורני שאחראי על העברת הילוכים. תבקש מהחבר להזיז את המוט הילוכים(מנוע כבוי), ותראה שיש שם מוט שזז,-ככה תזהה את החלק. אתה מנתק את כל החלק מהחיישנים שלו ומוציא אותו. אתה צריך לפתוח את החלק, בפנים הוא יהיה מלוכלך, אתה צריך לתנקות הכל טוב טוב ולגרז טוב,יש שם 3 מגעים, תסתכל בזכוכית מגדלת שהם ישרים(המגעים בצורת האות "ח"), אם הם עקומים תשייף אותם כמה שאפשר(לא יותר מידיי שלא יהיו קצרים) תנקה הכל טוב טוב, תגרז,תחזיר למקום ולא תיהיה יותר בעיה.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לתקן את הבעיה לבד בבית אם יש את הידע.

פתח את מכסה המנוע, משמאל למצבר תראה חלק אלקטורני שאחראי על העברת הילוכים. תבקש מהחבר להזיז את המוט הילוכים(מנוע כבוי), ותראה שיש שם מוט שזז,-ככה תזהה את החלק. אתה מנתק את כל החלק מהחיישנים שלו ומוציא אותו. אתה צריך לפתוח את החלק, בפנים הוא יהיה מלוכלך, אתה צריך לתנקות הכל טוב טוב ולגרז טוב,יש שם 3 מגעים, תסתכל בזכוכית מגדלת שהם ישרים(המגעים בצורת האות "ח"), אם הם עקומים תשייף אותם כמה שאפשר(לא יותר מידיי שלא יהיו קצרים) תנקה הכל טוב טוב, תגרז,תחזיר למקום ולא תיהיה יותר בעיה.

שלום.

ויקום המלפפון ויכה את הגנן :-D .

הבחור צודק לא חישנים ולא גיר ולא זבביר.

הבעיה במתג בורר מצבים המורכב על בורר ההילטכים בגיר החלקו העליון פתח מיכסה מנוע ובקש ממישהוא שיוזיז את ידית ההילוכים ומיד תיראה את החלק. הוא מורכב מיתחת לבורר יש לפרק בזהירות ולעשות בדיוק את נה שהבחור אמר. היה לו מורה טוב.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ויקום המלפפון ויכה את הגנן :-D .

הבחור צודק לא חישנים ולא גיר ולא זבביר.

הבעיה במתג בורר מצבים המורכב על בורר ההילטכים בגיר החלקו העליון פתח מיכסה מנוע ובקש ממישהוא שיוזיז את ידית ההילוכים ומיד תיראה את החלק. הוא מורכב מיתחת לבורר יש לפרק בזהירות ולעשות בדיוק את נה שהבחור אמר. היה לו מורה טוב.

בברכה בני ל.

לא תמיד הבעיה במתג הרב תפקודי שעל בורר ההילוכים, למרות שהיא בעיה נפוצה והדבר הראשון לבדוק.

אם יש בעיה כדאי לגשת ל"גירומטיק" בשדרות ההסתדרות 04-8416363. זה מוסך גירים אוטומטיים מאוד וותיק, ישר והמחירים שלו טובים מאוד ביחס לכמה אחרים שאני מכיר.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

גם לי יש את אותה בעייה ולפעמים גם לא נדלק הרכב בגלל זה

רציתי לדעת אם יש להשיג את החלק הזה במרכז ואם יש מוסך שמבין בבעיה הזאת במרכז

תודה

אורן

יום יבוא ותהייה לי סיירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בהחלט כן. צור קשר עם סופר-גיר שנמצאים מאחורי רחוב המסגר בתל-אביב. מדובר במכון גירים מאוד ותיק ומקצועי שיוכל לפתור לך את הבעיה ללא שמץ של ספק, במחיר סביר ובצורה מקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יש לו נתק באחד הסולנואידים, וקצת אחרי שהוא מתחמם הנתק מתקצר (יש מגע)? אז מתג מצב הילוך יפתור לו את הבעיה?!

אפשר לצ'נס ולפרק את המתג, אבל כדאי לבדוק קודם קודי תקלות.

וחוץ מזה, יש על לוח השעונים תצוגה של ההילוכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב , עשיתי את מה שהחברה מעליי רשמו חשוב מאוד לציין שמי שעושה זאת צריך לעשות את זה

במקום נקי ומסודר מכיוון ששלושת ה"חתים " האלה יושבים על מנוף עם קפיץ שעלול להפיל אותם מהמקום

וללכת לאיבוד (וזה לצערי מה שקרה לי) .

אשמח לשמוע אם למישהו זרוק חלק כזה אפילו לא תקין כי אני צריך רק שן אחת:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקחת חתיכת נחושת (או אלומיניום) ולעבד אותה לצורה של השתיים הנותרות. זה אפשרי וזה עובד. נייר שיוף עדין עושה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקחת חתיכת נחושת (או אלומיניום) ולעבד אותה לצורה של השתיים הנותרות. זה אפשרי וזה עובד. נייר שיוף עדין עושה את העבודה.

ניסיתי,

קצת קשה עשיתי חתיכת פח זה עבד יופי בהתחלה כנראה שנפלה כי הרכב לא משלב הילוך אחורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...