Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ גלגל הגה.

M.Azulay
שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיפוץ גלגל הגה.

לפני כמה ימים קיבלתי מארנון גלגל הגה אורגינאלי של פיאט 850 ספיידר. ההגה בנוי מטבעת מתכת מצופה בחומר פלסטי. החומר הפלסטי סדוק בקטע מסויים ובלוי. אני רוצה לחדש את גלגל ההגה ולתת לו גימור דמוי עץ.

את הסדק חשבתי למלא בדבק חם. מה דעתכם?

איך אני נותן גימור דמוי עץ?

ובאיזו לקה מומלץ לצבוע את הגלגל הגה ע"מ לתת לו ברק.

בבקשה רק תגובות ענייניות.

תודה לארנון על ההגה.

(היתעלקתי בשירשור אחר ולא קיבלתי תשובה מספקת לכן פתחתי נושא חדש)

תמונה של גלגל הגה זהה:

788.jpg

תודה:

משה אזולאי.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה

יש חומר שניראה כמו פלסטלינה משני חומרים, שמערבבים אותם ע"י לישה מתקבל חומר שמתקשה כמו בטון... לאחר שמעצבים אותו בצורה הרצויה ונותנים לו להיתקשות, ניתן גם ללטש אותו ולצבוע אותו בכל צבע שתחפוץ.... העניין הוא שהוא יהיה בדרגת קושי של בטון ואם מדובר בהגה בעל תחושה ספוגית או רכה אז הוא לא ישתלב טוב בתחושות.....אצלי האגזוזים בג'אוה היו 90 אחוז מהחומר הזה ושאר ברזל......ונסע כמו גדול.....(אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת)-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה

יש חומר שניראה כמו פלסטלינה משני חומרים, שמערבבים אותם ע"י לישה מתקבל חומר שמתקשה כמו בטון... לאחר שמעצבים אותו בצורה הרצויה ונותנים לו להיתקשות, ניתן גם ללטש אותו ולצבוע אותו בכל צבע שתחפוץ.... העניין הוא שהוא יהיה בדרגת קושי של בטון ואם מדובר בהגה בעל תחושה ספוגית או רכה אז הוא לא ישתלב טוב בתחושות.....אצלי האגזוזים בג'אוה היו 90 אחוז מהחומר הזה ושאר ברזל......ונסע כמו גדול.....(אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת)-רן

אפוקסי.
שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

האפוקסי הוא חומר טוב אבל לא ממש ניתן לגמר אותו כמו שצריך.

אני הייתי הולך על קארקיט.

אפשר למרוח אותו עם שפכטל כדי לקבל פנים ישרות וחלקות והגימור מאוד פשוט.

בכל מקרה - אחרי העבודה עם שני החומרים תצטרך לצבוע כי הם בגוון אפור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפוקסי.

בשעתו היתה כתבה בחוברת אמרקאית על הנושא באופן כללי יש אפוקסי לפלסטיק, אפוקסי לעץ, אפוקסי למתכת.

לפי מה שהיה כתוב בחוברת לכל אחד מהסוגים מקדם התפשטות שונה.

יש למלא את החריצים/סדקים/שברים בשכבה נדיבה של אפקודי ואחרי ההתקשות ועוד 24 שעות יבוש ניתן לשייף על מנת ליצור את הצורה הנדרשת. (רצוי ללבוש מסכה כי האבק של האפוקסי אינו מוסיף בריאות לריאות).

אני התחלתי בשיפוץ הגה זה לוקח המון זמן וסבלנות.

אחרי גמר עבודת ה"פיסול" צריך לצבוע את ההגה בצבע לפי בחירה. מהנסיון שלי כדאי לרסס. צריך לחפש צבע עמיד אחרת הוא מתקלף או נשחק מהשימוש ומחום השמש.

נ.ב. מזלך שההגה של הפיאט קטן יותר מהגה של מכונית אמרקאית משנות החמישים...

בהצלחה

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב על ההגה שלך ואולי כדאי תחילה לנקות אותו היטב במים וסבון.

הוא נראה מאוד מלוכלך ולא רואים בו סדקים

יכול להיות שהחיספוס הוא מקורי .

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את החומר פרופוקסי 2000 שני חומרים {כמו פלסטלינה} מערבבים אותם ואחרי 24 שעות זה כמו בטון...

עידן.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת על הדבר האמיתי?

קלף את הציפוי של ההגה, קנה פלטות עץ (אפשר בשני גוונים/סוגים), דבק עץ (צהוב), קליבות, לכה דו בסיסית והרבה רצון טוב...

תחוך את הפלטות לפי הצורה שאתה רוצה (עיגול+נקודות אחיזה בשעות 2 ו 10), קח את הפלטות וחתוך אותן לצורה של ההגה עדיף כאשר כולן מחוברות ע"י ברגים. קח 2-3 פלטות וחבר אותן ע"י דבק והדק עם קליבה. לך לישון...

נסה לחבר אותן להגה. נסה לחבר את הפלטות הנותרות והדק ע"י הקליבות.

אחרי שהכל יושב במקום תתחיל לשייף. אחרי השיוף תתיז לכה דו בסיסית ע"י פיסטולט...

קווה לטוב...

אגב, את הפלטות ניתן לחבר להגה ע"י דבק מצויין בשם "קיט מונטג'" הוא דומה לדבק מגע אבל הרבה, הרבה יותר חזק...

אני בטוח שלאבי יהיה הרבה מה להגיד על "הפצצה" שזרקתי כאן...;-)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי שוב על ההגה שלך
בתמונה זה הגה זהה שמופיע ב E-BAY

מחכה לעוד עצות מעניינות.

משה.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי משה

עצה שלי שתצפה את ההגה בעור אמיתי, זה יותר יפה, יותר עמיד, יותר נוח לידיים וסופג זיעה, ועושה את ההגה יותר עבה אם אתה מישתמש בעור עבה,

אני ציפיתי לבד את ההגה של הקפרי שלי שהיה פלסטי דק ולא נעים, עבודה רבה אבל שווה כל רגע,

בנוסף אריק עם הקפרי האדומה עשה את ההגה שלו מעץ, ע"י קילוף הפלסטיק הקשיח, עירבוב של דבק מיוחד עם נסורת, והצמדה לגלגל ההגה החשוף, אחרי היבוש הוא ליטס אותו לצורה הרצויה, ואז צבע אותו עם צבע לזור ואחר כך עם לקה שקופה.

שמתי תמונות של ההגה שלי מעור וההגה של אריק מעץ, שים לב שידית ההילוכים נעשתה באותה צורה.

בהצלחה

אופיר

הגה עור שלי (1).JPG

SSCN0876.JPG

SSCN0882.JPG

הגה עור שלי.JPG

??עותק של Feb09#12.JPG

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה

בנוסף אריק עם הקפרי האדומה עשה את ההגה שלו מעץ, ע"י קילוף הפלסטיק הקשיח, עירבוב של דבק מיוחד עם נסורת, והצמדה לגלגל ההגה החשוף, אחרי היבוש הוא ליטס אותו לצורה הרצויה, ואז צבע אותו עם צבע לזור ואחר כך עם לקה שקופה.

שמתי תמונות של ההגה שלי מעור וההגה של אריק מעץ, שים לב שידית ההילוכים נעשתה באותה צורה.

בהצלחה

אופיר

באילו חומרים אריק השתמש?

(פתוח לעוד רעיונות).

משה.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח שרשרת מתכת עבה, רתך כל חוליה לחוליה השניה בקצה עד ליצירת עיגול מושלם רתך את העיגול לזרועות ההגה וצפה בניקל....(בהשראת התוכנית pimp my ride).....כובע לבד שחור ונוצה אדומה בשעת הנהיגה ישלימו את התמונה....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...