Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע למען חוק הספורט המוטורי ושאר ירקות

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים שלום רב,

הספירה לאחור החלה , רק עוד 6 ימים לאירוע חסר התקדים,

בגודלו ובהקפו בארץ ,לתמיכה בחוק המוטורי ותרבות הנהיגה,

כמעט כל חובבי הרכב בארץ יהיו שם ובכך יהוו הוכחה חיה לרבבות

תומכים לספורט המוטורי,

תזכורת:29.7.05 יום ו' 9 וחצי בבוקר לטרון (יד לשיריון) מפה מפורטת בהמשך

בקשה ודרישה:עבור הצלחת האירוע ,בהלוך ובחזור, 50 קמ"ש בעיר ו-90 קמ"ש במהיר, slow in slow out בישביל שבמסלולים החוקיים בעתיד

נוכל לבצע, slow in fast out

תודות:לחברת pit-stop לדודי המדהים יבואן בילעדי של omp

בישראל ונותן החסות הראשי של האירוע

ולצוות העובדים נתי הגדול ונתי הקטן,אתם ניפלאים !!!!

כמובן תודה גדולה לליאור רייטר מב"ס להדרכת נהיגה טריגו

שתרם את המקום לטובת האירוע כולל ביטוחים(בימים רגילים הגעה

למקום בתאום מראש ובתשלום כמובן)

שיהיה לנו בהצלחה,בברכה קובי כהן

הדגש הכי חשוב - המארגנים וכולנו כאן בפורום מבקשים בכל לשון של בקשה.

להגיע בנהיגה רגועה , כולנו יודעים שהמשתתפים אוהבים לתת בגז ויש להם המון כוחות סוס בתא המנוע.

אם חלילה תהיה תאונה , או אפילו עימות מיותר עם המשטרה - אנחנו יורים לעצמנו ברגל.

אנא מכם - תסעו כמו ילדות בדרך אל , במהלך ומן האירוע , ותעזרו למארגנים להראות שלא מדובר בכנופיית אנסי נערות ושודדי זקנות ,אלא באנשים מן היישוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב , מפת הגעה ללטרון :

latrun.jpg

הסברים :

ניתן להגיע מכביש מס. 1 (י-ם ת"א) , דרך מחלף לטרון (כמה מפתיע icon_rolleyes.gif ). יורדים דרומה לכביש 3 במחלף , ואז ימינה בצומת , ושוב ימינה לכיוון מוזיאון השריון/תחנת הדלק / מסעדת "אסא".

מכביש 6 (חוצה ישראל) , יורדים במחלף "נשרים" (ליד בית החרושת למלט "נשר") , פונים מזרחה על כביש 424 , עוברים את כל המושבים (8 ק"מ) , אח"כ שטח פתוח של 4 ק"מ (מלבד אתר "מיני ישראל") ובצומת שמאלה אל מוזיאון השריון.

מכביש 3 (מודיעין - מסמיה (צומת ראם) ) - מדרום : נוסעים צפונה , עוברים את צומת נחשון , מגיעים לצומת לטרון (בשמה הרשמי - צומת חטיבה 7) , שמאלה וימינה אל תחנת הדלק.

מצפון : יוצאים ממודיעין , דרומה על כביש 3 , עוברים את פארק איילון אחרי 5 ק"מ , חוצים מתחת לכביש 1 , ימינה ברמזור ,ושוב ימינה אל תחנת הדלק.

מכיוון רמלה/לוד - נוסעים דרומה על כביש 44 (לכיוון בית שמש) , אחרי הגשר פונים ימינה לכביש 424 (שילוט לכיוון לטרון) , נוסעים באותה דרך המתייחסת למחלף נשרים הסמוך.

מרחקים :

מת"א : כ-30 ק"מ.

י-ם : כ-25 ק"מ.

חיפה : כ-100 ק"מ.

באר שבע : כ-100 ק"מ.

אוטובוסים :

מת"א - 402 , אגד.

מראשל"צ - 433 , אגד.

מרחובות - 435 , אגד.

מי-ם : כל הקווים הנ"ל , בכיוון ההפוך.

לא לעלות על קו 411 או 401 ! נוסע דרך בית שמש וכביש 44. לא טוב.

רכבת : יש להגיע אל תחנת הרכבת ברמלה , ומשם דרך תחנת האוטובוס המרכזית (150 מ' מהרכבת) על אחד הקווים שהזכרתי.

את לוחות הזמנים תצטרכו לתכנן בעצמכם.

אוטובוסים ולוחות זמנים http://egged.co.il/

רכבות ולוחות זמנים - http://www.israrail.org.il/

אם יש עוד שאלות בנוגע להגעה (לטובתכם , שלא יהיו icon_wink.gif ) אפשר לפנות אליי בה"פ.

בתוכנית:תצוגת רכבי ספורט מרוץ וקלסיות,הדגמת שליטה ברכב,אופנוע,קרטינג,

ורכב ראלי כולל הסברים טכניים,מוזיקה,נאומי הסברה,כיבוד קל.

זה ההסבר להגעה.

הערות ותגובות - נא לעשות זאת בשרשור שפתח קובי , ולא כאן - זהו שרשור המיועד לעזרה בהתארגנות והגעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר שלום

אנא תדאגו לסימון במגרש לתצוגה לפי מציגים אחרת תצאו משליטה

אני מצפה למפת תצוגה לפני שנצא לדרך עם סימון לכל מציג אחרת תהיה לנו בעיה רצינית

בינתיים ישנה רק התלהבות העשויה לההפך לרועץ.

עמותת נהגי המירוצים

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי קובי,

רציתי לדעת עד איזה שעה תתקיים ההתאספות.

אני פשוט עובד מ-9 עד 13:00, בפ"ת, ויקח לי בסביבות השעה להגיע...

אולי פחות...

יש טעם להגיע או לוותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי קובי,

רציתי לדעת עד איזה שעה תתקיים ההתאספות.

אני פשוט עובד מ-9 עד 13:00, בפ"ת, ויקח לי בסביבות השעה להגיע...

אולי פחות...

יש טעם להגיע או לוותר?

האירוע מתחיל ב-9 וחצי וניגמר גג ב-13:00

כך יום חופש האירוע יותר חשוב מיום עבודה :-D

עוד 4 ימים למנייק סעו לאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות ההערות :

חשוב לציין כי השטח אינו מוצל , וכן אין שתייה מסודרת במקום.

זה אולי נשמע לכם כמו טיול שנתי , אבל נא להצטייד בכובעים,קרם שיזוף וכו'.

כסאות מתקפלים ושמשיות (עם בסיס) - אם יש למישהו - זה הזמן לחשוף אותם לעיני הציבור.

שתייה - בעיקרון יש במסעדה הסמוכה/אלונית , אבל רצוי להביא מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם הכל מסודר כדבריך אבקש לקבל עוד לפני האירוע מפת סימון מיקום עבור רכבי הראלי

ובצורה מדוייקת ,

אני חרד "לסמוך, יהיה בסדר הכל מסודר" כמו כן סימון לעמותות האופנועים התחרותיים, לקרטינג,

ולטרקטורונים , עמותות אלה הן למעשה שלד הספורט המוטורי התחרותי .

בוא לא נהפוך את ההתלהבות לכשלון סדר זה שורש ההצלחה.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ליש שאלה אולי מישהו יכול להפנות אותי למארגנים??

יש לי טרקטורון הוא טרקטורון סטנדרטי רק שהמנוע שלו לא שייך לו ובעקבות זה הוא נחשב לא חוקי אין ביטוח.

יש איזה ביטוחח תחרויות או משהו בסיגנון ככה שאני יוכל להישתתף?

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה בדיוק למה שאני מתכוון "יש לו טרקטורון עם מנוע לא חוקי" אנחנו לא נותנים יד לאירוע כזה

בשום אופן עם כל הכבוד לבחור,

אני חוזר ומדגיש אנחנו לא נגיע לאירוע שיתפתח לדרגות של קו אפור לכן אני שוב פונה למארגן

לא קיבלתי תשובות עד עכשיו שמניחות את דעתי ,אני לא שקט ואני שוב מבקש בדקה התשעים

תנו לנו רשימת מציגים ,מי נכנס למגרש? איפה הוא עומד? מי מפקח? בכתובים!!!!

5 שנים אנחנו נאבקים למיסוד הספורט המוטורי, טעות אחת באירוע הזה עקב חוסר נסיון בשגגה

יכול להסיג אותנו לאחור לעוד 100 שנה,

אני קורא למארגנים שוב ושוב אין לנו תשובות!!!!

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי , בעקבות ההערות :

המתחם יגודר ויסומן בצורה בה כל אחד יידע את מקומו. כרגע אין שרטוט מסודר ,אבל אני אדאג לזה , ואפרסם כאן (ובשאר המקומות , במידת האפשר). יהיה את המידע הדרוש מראש, כולל רשימת מציגים (שמות בלבד , ללא מספרי רישוי) , משגיחים וכו'.

לגבי חוקיות רכבים , משטרה וכו'.

אין לנו שום דרך לשלוט על חוקיות מלאה של כל רכב שיגיע לאירוע. כל מי שמגיע , עושה זאת על אחריותו ועל דעת עצמו.

עם זאת - מדובר באירוע פרטי ,במקום מגודר וסגור. לדעתי הסכנה בלהיתפס שם היא פחותה מאשר ביום יום ,בכביש.

אני מקווה שמשטרת ישראל לא תשים לנו רגל , ואני מאמין שקובי ושאר המארגנים יעשו כמיטב יכולתם כדי למנוע חיכוך עם המשטרה. אי אפשר לחיות כל הזמן בפרנויה של "מה אם". לא נגיע לשום מקום כך.

אני מבקש להדגיש - המקום סגור , מאובטח ומסודר.

מי שחושב להגיע לשם כדי לתת לנו את השואו של החיים עם האופניים/אופנוע/טרקטורון/SUV/רכב ראלי/רכב משופרת/ענתיקה (לא שאני מצפה לזה מהם ,אבל לשם ההבהרה) - יסולק החוצה בלי חשבונות.

אין שום סיבה לירות לעצמנו ברגל.

אם למישהו קשה להתאפק , הוא מוזמן לקום שעה קודם , ללכת להתחרע באופן פרטי ,ולבוא רגוע לאירוע.

הדבר האחרון שנחוץ הוא לתת נשק מילולי לכל אלה שחושבים שרכב זה כלי רצח.

שוב , חד וחלק - מי שיתפרע באירוע ובסביבתו עף החוצה בלי יכולת לחזור, ואם יש צורך , אז גם בכח. אל תנסו.

שתפו פעולה עם מי שמארגן את האירוע , כי זה בשביל כולנו.

הנ"ל תופס גם לגבי מי שמתכונן לצפות באירוע . אנא ,יהיו מקומות בהם ניתן לצפות. אל תנסו "לשפר עמדות " ולעמוד במקומות אסורים. זה מפריע ,וחשוב יותר - עלול להיות מסוכן.

לגבי ארגון מנהלות - כמו שכתבתי קודם - יהיה כיבוד קל , אבל תדאגו לעצמכם ככל שניתן , כאילו הגעתם לכל אירוע המוני. צל ,שתייה,אוכל וכו'.

תהיה במקום אפשרות לקנות אוכל ושתייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה במפה את מחלף לטרון כלומר שאני מגיע מצפון דרך כביש 1 אני פונה ימינה במחל, לטרון עד פה הכל בסדר איפה יוצא המקום עצמו ?? היה עוזר אם היה סימון "נ.מפגש" במפה עצמה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...