Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש מנוע הלך

erabinsk
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בדיקה אלמנטרית אים הלך פקוג-ראש.

החלף את צינור המים הפגום בחדש, מלא מי ברז (חבל על נוזל קרור בשביל בדיקה בילבד)

השאר מיכסה ראדיאטור פתוח כאשר וידיתה שהראדיאטור מלא עד למעלה.

הנעה את המנוע כאשר הראדיאטור פתוח ושים לב! אים תוך כדי התנעה או מיד לאחר מיכן עפים המים מהראדיאטור החוצה אז הלך הפקוג אים לא אז הפקונג תקין.

ולכול החוכמולוגים!!! תפסיקו כבר עים הצעות מחיר מהתח----- ולמה כי אמנם ניתן להשחיז ראש ב350 ש"ח אבל זה סיגנון שמתאים לעזה ולא למוסך או בעל מיקצוע יסודי. או שאנחנו רוצים פורום על רמה

או שוק הכרמל.

אגב תיקון כזה כמו שצריך עולה יותר ממה שהציעו לבחור ולמה?

מינמום חלקים נידרשים. סט אטמים לראש , שמן מנוע , מסנן שמן מנוע , פלגים , נוזל קרור ,

עיבוד שבבי לראש , רצועת טימינג , רצועות למנוע אולי , מיסבים לטימינג , ועבודת מוסך.

או שמתקנים כמו שצריך או משלמים כפול אין בזול ואין מתנות.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום.

הנעה את המנוע כאשר הראדיאטור פתוח ושים לב! אים תוך כדי התנעה או מיד לאחר מיכן עפים המים מהראדיאטור החוצה אז הלך הפקוג אים לא אז הפקונג תקין.

ולכול החוכמולוגים!!! תפסיקו כבר עים הצעות מחיר מהתח----- ולמה כי אמנם ניתן להשחיז ראש ב350 ש"ח אבל זה סיגנון שמתאים לעזה ולא למוסך או בעל מיקצוע יסודי. או שאנחנו רוצים פורום על רמה

או שוק הכרמל.

מינמום חלקים נידרשים. סט אטמים לראש , שמן מנוע , מסנן שמן מנוע , פלגים , נוזל קרור ,

עיבוד שבבי לראש , רצועת טימינג , רצועות למנוע אולי , מיסבים לטימינג , ועבודת מוסך.

בברכה בני ל.

מסכים עם כל מילה!

אם כבר משפצים מנוע אז עושים יסודי, אני לא מכיר מקום שיחשיז ראש ויעשה עבודה טובה ב350 שקל

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

או שוק הכרמל.

בברכה בני ל.

מה זה אומר בני?

תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול במאזדה לאנטיס F שנת 96 שלי קרה לי אסון: נקרא לי הצינור שמחובר לתנור תוך כדי נסיעה.

רק אחרי ששמעתי נקישות מהמנוע שמתי לב שמנוע התחממם. מיד עצרתי בצד וכיביתי מנוע אך כל המים כמובן כבר הספיקו לצאת.

צר לי על האבידה.

אך להשכלתי, מה הק"מ העדכני של הרכב?

נוכחתי לדעת שתקלה זו בצינור המחבר את הרדיאטור אל ראש המנוע סדרתית, ומתרחשת בהמון לאנטיסים.

גם אצלנו ברכב זה קרה, אבל שמנו לב להתחממות עוד בתחילתה, כשמד החום רק החל לזוז ממקומו.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי על האבידה.

אך להשכלתי, מה הק"מ העדכני של הרכב?

נוכחתי לדעת שתקלה זו בצינור המחבר את הרדיאטור אל ראש המנוע סדרתית, ומתרחשת בהמון לאנטיסים.

גם אצלנו ברכב זה קרה, אבל שמנו לב להתחממות עוד בתחילתה, כשמד החום רק החל לזוז ממקומו.

בברכה,

שחף בן צבי.

שחף, הוא מדבר על הצינור שהולך מהמנוע לתנור (רדיאטור חימום פנימי)

וזו הטעות של אנשים ומכונאים רבים, כולם מסתכלים על 2 הצינורות העבים הראשיים ולא מסתכלים על הצינורות של הרדיאטור חימום, אם אתם זוכרים לא מזמן איציק דיבר על הפיצוץ של צינור חימום כזה ואני לא מזמן החלפתי את הצינורות האלה ושפירקתי צינור נוכחתי לדעת שיוצאים משם המון מים כמעט כאילו נפרץ הצינור התחתון.

לסיכום כטיפול מונע תמיד יש לעבור על כל סדק בצינור ולהחליף, חבל שעשרות שקלים נהפכות לאלפים

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, פסחתי על הודעת השואל שאמר שמדובר ברדיאטור החימום הפנימי.

אתם מוזמנים להתעלם מהודעתי לעיל.

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם כל מילה!

אם כבר משפצים מנוע אז עושים יסודי, אני לא מכיר מקום שיחשיז ראש ויעשה עבודה טובה ב350 שקל

אני מכיר.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בני, בהנחה שמים לא עפים מהרדיאטור (והם לא מבעבעים), ואין טחינה במים / בשמן, האם אפשר להיות סמוכים ובטוחים שראש מנוע תקין?

תודה מראש.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב ידידי.

מה שמעת מהמנוע??

ידידי, תקרא מה שכתבתי - נקישות

שחף - המנוע כבר הוחלף לפני 1.5 שנה ועשה פחות מ50K, רצועת טיימינג ומשאבת מים הוחלפו ולכן גם כל כך חבל שצריך לעשות חצי אוברול.

המחיר של העבודה יחסית זול כי הפירוק והרכבת נעשים בשחור ע"י מכונאי שאני מכיר אך ראש מנוע הוא לוקח לבעל מקצוע. מקווה רק שיעשה טוב.

תודה לכולם על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם רוצים לדעת כמה עולה יישור ראש תשאלו חרט באופן ישיר .

מניסיוני עלות ישור נעה בין- 200 ל-500 ש"ח (תלוי בראש) כולל אחריות אצל חרט מעולה (ש.מ.ר) בסגולה פ"ת

מוסכניקים מנפחים מחירים !!!

שאר החלפים הם סט אטמים צריך לעלות בין 150 ל-300 תלוי בחברה וצריך להתיעץ עם החרט בחברה הטובה ביותר לראש.

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, בהנחה שמים לא עפים מהרדיאטור (והם לא מבעבעים), ואין טחינה במים / בשמן, האם אפשר להיות סמוכים ובטוחים שראש מנוע תקין?

תודה מראש.

שלום.

באחריות כן אים לא קופצים המים ונישפחים או מבעבעים לא הלך הפקונג.

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר בני?

תודה...

שלום.

זה אומר כך: ישור שטח מילוי אים צריך השחזת שסטומים וליטוש תושבות שסטומים.

וכמובן הרכבה יסודית כאשר הכלל הכי חשוב הוא ניקיון הרכבת גומיות לשסטומים (מובלים ) רק מקורי

לקדימה לעבודה .

בברכה בני ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בברכה בני ל.

תודה! לא הייתי בטוח, והנה למדתי עוד משהו חדש :)

אם ככה, למה במוסכים עושים בדיקה של קומפרסיה הפוכה? עושים את זה רק כשאי אפשר להניע את הרכב?

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בברכה בני ל.

אגב האם הכלל הזה תופס גם למכוניות שבהם אין פתח הזנת מים ישירות לרדיאטור (מילוי מים דרך מיכל עיבוי בלבד) ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...