Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה ללא צד ג - אומדן נזק

שימו לב! השרשור הזה בן 2300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכין את כל חסכונותיך. נדמה שיש נזק גם לדלת האחורית, אבל אלי זה צל.

תגיד תודה על כל גרוש שתקבל עודף, כיוון שיתכן שתאלץ למכור את המכונית שלך כדי לשלם תמורת התיקון. בהנחה שהיא שווה משהו.

כמובן שתוכל לשכור שירותי שמאי מטעמך לאמוד את הנזק, זה יעלה לך כמה מאות ש"ח, אבל אולי יצא לך משהו מהמגירה בין השמיאים.

דרך אגב, מה שלום הרכב שלך?

הרכב שלי ישן הלך הרדיאטור והתעקם קצת הטמבון הקדמי

מה זה דלת אחורית? הבגאז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה באסה, תתכונן למכה כואבת, ומקסימום תופתע לטובה.

מאז שהייתי בן 16 אבא שלי היה קודח לי שרכב בלי ביטוח לא מזיזים מטר, המינימום זה חובה וג'.

שמע חבר טוב שלי היה בסרט דומה, נכנס ביונדאי טוסון חדשה לגמרי במהירות איטית ברמזור, היה נראה שכל הסיפור זה הטמבון, מפה לשם עם ירידת ערך של הביטוח הסכום לחיוב היה קרוב ל30K! יחד עם ירידת ערך והכל.

אחרי מלחמות הוא שילם 17, הם הגיעו לפשרה, האבסורד שבעל הרכב רק החליף טמבון לאחד חדש.

מקוה בשבילך שתכווה כמה שפחות מהמקרה.

ותחזור לעדכן אותנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה באסה, תתכונן למכה כואבת, ומקסימום תופתע לטובה.

מאז שהייתי בן 16 אבא שלי היה קודח לי שרכב בלי ביטוח לא מזיזים מטר, המינימום זה חובה וג'.

שמע חבר טוב שלי היה בסרט דומה, נכנס ביונדאי טוסון חדשה לגמרי במהירות איטית ברמזור, היה נראה שכל הסיפור זה הטמבון, מפה לשם עם ירידת ערך של הביטוח הסכום לחיוב היה קרוב ל30K! יחד עם ירידת ערך והכל.

אחרי מלחמות הוא שילם 17, הם הגיעו לפשרה, האבסורד שבעל הרכב רק החליף טמבון לאחד חדש.

מקוה בשבילך שתכווה כמה שפחות מהמקרה.

ותחזור לעדכן אותנו!

30 אלף!!!!

זה פאקינג חצי מהשווי של הרכב שפגעתי בו.

אני ממש בפאניקה עכשיו.

לא ידעתי שירידות ערך מגיעות לרמות כאלה מפגיעות של 30 קמש

יש להם דרך במרמה גם לקבוע שהרכב לא כשיר בטיחותית ולהשבית אותו אם

שמאי מטעמם? או שיש פיקוח על הנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב

בהמשך לצפייה: ברור שלביטוח. אבל יש לזה משמעות רק לנזק עצמי או אם יש הסכמה בין בעלי הרכב. לא נראה לי שזה המצב כאן.

סמוך על חברת הליסינג שתחליף גם פנסים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי?

תיגש למוסך פחחות לקבלת הצעת מחיר בתור אדם פרטי ותגיד שאתה רוצה להפעיל את הביטוח לתיקון הפגיע , הרי יש לך אפשרות לתיקון בכל מוסך שאתה רוצה ולא רק מוסך הסדר, תקבל מחיר X. אם תגיד שאתה רוצה לתקן לבד, המחיר יהיה Y. מה שאני רוצה להגיד שגם עם יתקן במוסך לפי בחירת חברת הליסינג, עדיין זה יצא לו יותר זול, כמובן שכנראה יהיה צורך להביא שמאי פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייפר, אין לו שום say בעניין. חברת הביטוח תבחר במוסך וזהו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הרץ.

אמרו לי ביפה,,שב בשקט וחכה לקבלה מאיתנו

הסכום- ביידים שלנו אתה חייב לשלם.

הם הולכים לקחת לי כול שקל שחסכתי בשנתיים האחרונות בצבא במשמרות לילה אחרי יום שלם בבסיס.

אם למישהו יש עוד רעיונות זה הזמן,

הצעתי להם לתקן במורשה טויטה בחלפים מקוריים על חשבוני,גם לזה לא מוכנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הרץ.

אמרו לי ביפה,,שב בשקט וחכה לקבלה מאיתנו

הסכום- ביידים שלנו אתה חייב לשלם.

הם הולכים לקחת לי כול שקל שחסכתי בשנתיים האחרונות בצבא במשמרות לילה אחרי יום שלם בבסיס.

אם למישהו יש עוד רעיונות זה הזמן,

הצעתי להם לתקן במורשה טויטה בחלפים מקוריים על חשבוני,גם לזה לא מוכנים

אתה לא חייב לחכות ובטח שלא לשבת בשקט.

תבהיר היטב שללא שמאי מטעמך אתה לא תהיה מוכן לשלם על הנזק.

תפנה לשמאי מקצועי ובקש חוות דעת נוספת, את ה 500 ש"ח של השמאי תחזיר בהפחתה משמעותית של עלות התיקון.

חברת הליסינג בד"כ מטפלת במוסכי מדרכה ואו במוסכים שלה אשר נמצאים במרכזי מסירה גדולים, הם עושים שימוש בחלקים חליפים ולא במקורי היקר לכן עלות התיקון נמוכה משמעותית עבורם , אבל לך זה יעלה ביוקר...

דרך שניה היא לנסות לפנות לאחראי שירות לקוחות ולהסביר את המצב שלך ולקוות שתהיה התחשבות...נדיר אבל קורה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לחכות ובטח שלא לשבת בשקט.

תבהיר היטב שללא שמאי מטעמך אתה לא תהיה מוכן לשלם על הנזק.

תפנה לשמאי מקצועי ובקש חוות דעת נוספת, את ה 500 ש"ח של השמאי תחזיר בהפחתה משמעותית של עלות התיקון.

חברת הליסינג בד"כ מטפלת במוסכי מדרכה ואו במוסכים שלה אשר נמצאים במרכזי מסירה גדולים, הם עושים שימוש בחלקים חליפים ולא במקורי היקר לכן עלות התיקון נמוכה משמעותית עבורם , אבל לך זה יעלה ביוקר...

דרך שניה היא לנסות לפנות לאחראי שירות לקוחות ולהסביר את המצב שלך ולקוות שתהיה התחשבות...נדיר אבל קורה.

הם מאיימים בבית משפט,ואני נהגתי ללא ביטוח בכלל.

בבית משפט לא יכולים רק על העניין הזה להפיל לי את התביעה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ביטוח צד ג' זאת בחירה.

ביטוח חובה מכסה נזקי גוף בלבד.

גם אם העניין יגיע לבית משפט, כדאי מאוד שתהיה לך חוות דעת של שמאי שלא מטעם חברת ליסינג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ביטוח צד ג' זאת בחירה.

גם אם העניין יגיע לבית משפט, כדאי מאוד שתהיה לך חוות דעת של שמאי שלא מטעם חברת ליסינג.

לא הייתי עם שום ביטוח !!!!!! הוא נגמר לפני 3 ימים

התכנון היה רק להזיז את האוטו במרחק של 5 דק ללא ביטוח, וזה מה שקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2300 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...