Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות over ear עד 1000$ (אבל אפשר גם בפחות)

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 2319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ולילה טוב לכולם,

עצתכם נדרשת לקראת רכישה אפשרית של אוזניות.

בקצרה: סט-אפ נוכחי שמורכב ממאגני 2 ומודי 2 (של schiit למי שלא מכיר) באגף ה-dac/מגבר, וסנהייזר 595 אספנות בנות כמעט 10 באגף האוזניות.

היום יצא לי לשמוע Focal Elear של האודיופיל של החברה (בכל חברת הייטק מסתבר יש כזה, זה כנראה באיזה תקן או משהו). הבנתי שהסנהייזר, טובות ככל שהיה נדמה לי, זה לא זה. הפוקל יותר מפורטות, ועם נפח מרשים לעומת הסנהייזר (סוף סוף הבנתי למה אנשים מתכוונים כשהם אומרים "שטוח" על סאונד).

אני לא אודיופיל גדול, ואין לי כוונה להפוך לאחד, ולכן אני מחפש משהו שייתן שיפור מורגש בסאונד במחיר סביר. לא כל כך משנה איזה מותג. מגבלת התקציב בכותרת, אבל להרגשתי גם בחצי מזה אפשר להסתדר לא רע (בקניה באמאזון ומשלוח בתוך ארה"ב, משם הן כבר ימצאו את דרכן לפה באורח פלאי).

מה שמאוד (אבל ממש) חשוב, מעבר לשיפור בסאונד, הן נוחות ועמידות. יש ימים שהאוזניות יהיו בשימוש במשך שעות ברצף (זה התחליף ריטלין שלי). הפוקל די נפלו בקטגוריה הזו, בעיקר בגלל המשקל שלהן. מבחינת עמידות, הסנהייזר עמדו ממש בגבורה במשימה ב-10 השנים האחרונות, למרות אינסוף פעמים שהכבל שלהן נדרס באכזריות ע"י גלגלי הכיסא שלי. מסתבר שיש עדיין דברים אמינים תוצרת גרמניה.

אז אחרי שביבזתי את כל הערב על חפירות ארוכות, ועברתי על שלל דגמי סנהייזר, Audeze, גראדו, סטאקס BeyerDynamic ובטח עוד כמה ששכחתי, איכשהו יצא שה-Hifiman HE560 הן גם די זולות (יחסית, יחסית) וכרגע עומדות על 500$ באמאזון, גם מקבלות ביקורות מצויינות בכל מקום בערך, וגם לא נורא כבדות (375 גרם). והן אפילו פלנריות, אז יהיה קצת על מה לקשקש עם אורחים (אודיופילים ואודיופילים wannabe) מזדמנים.

אני אשמח לשמוע דעות עליהן, על אוזניות אחרות בטווח המחיר הזה (ואפילו טיפה מעל, אם יש משהו ממש ממש מוצלח), על ההתאמה למגבר הנוכחי ובכלל על החיים, היקום וכל השאר.

תודה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים כאלה צריך להיות... אמממ... לא-נבון-במיוחד כדי לקנות חתול בשק.

אתה חייב להתנסות קודם.

חוץ מזה, הקטע של משקל ומבנה הוא קריטי, ונוחות זה עניין אישי.

לפני המון שנים התנסיתי עם stax, דגם ביניים כלשהו, לא הכי מופרך, והיה מענג. ניתן להתרשם מהאזנה פה ושם בחנויות אודיופילים ארצישראליים.

חוץ מהן אני לא מוצא סיבה ממשית לחרוג מאזור ה-200 ירוקים.

אה, ובנוגע לעמידות, סתם ככה תרשום לעצמך לא לגעת ב-akg. אני מאוד אוהב את הסאונד והנוחות של אוזניות הסטודיו שלהם אבל הן פשוט מתפרקות לגמרי מבפנים בשימוש סביר. חבל.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ובנוגע לעמידות, סתם ככה תרשום לעצמך לא לגעת ב-akg. אני מאוד אוהב את הסאונד והנוחות של אוזניות הסטודיו שלהם אבל הן פשוט מתפרקות לגמרי מבפנים בשימוש סביר. חבל.

1+ לנושא העמידות של ה AKG, הסאונד טוב וכך גם הנוחות, אבל גם אצלי העמידות התבררה כבינונית מאוד והאוזניות פשוט התפרקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים כאלה צריך להיות... אמממ... לא-נבון-במיוחד כדי לקנות חתול בשק.

אתה חייב להתנסות קודם.

חוץ מזה, הקטע של משקל ומבנה הוא קריטי, ונוחות זה עניין אישי.

אתה כמובן צודק, אבל זה לא ש:

א. יש ממש מקום אחד שנותן לך להתנסות במספיק דגמים ראש בראש, לרוב אפילו למצוא מקום עם HD800 להאזנה זה לא פשוט, ו-

ב. יש איזה עניין מטופש של אינטגריטי של לבזבז למישהו שעה או יותר מזמנו ומהציוד שלו בידיעה הברורה מראש שאתה לא מתכוון לקנות אצלו שום דבר.

ג. וגם, זה לא שמדובר בסכום נמוך, אבל בהנחה שאפשר יהיה להשתמש בהן ל-10 השנים הבאות, זה נראה לי רחוק ממופרך.

חוץ מהן אני לא מוצא סיבה ממשית לחרוג מאזור ה-200 ירוקים.

יש לך הצעה קונקרטית באיזור ה-200$? אני יותר מאשמח לשמוע. מבחינתי אם יש אוזניות טובות מספיק ב-50$ זה גם בסדר, המטרה היא פחות המותג הנוצץ ויותר האיכות.

תודה על האינפורמציה!

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. יש איזה עניין מטופש של אינטגריטי של לבזבז למישהו שעה או יותר מזמנו ומהציוד שלו בידיעה הברורה מראש שאתה לא מתכוון לקנות אצלו שום דבר.

מההיכרות השטחית שלנו אני מניח שאתה סרקסטי כשאתה משתמש במונח 'מטופש', אבל שים לב שלרבים (מאוד) השימוש הזה עלול להיראות סביר או הגיוני.

"אני ואפסי עוד"

קשה לרבים להבדיל בין גניבה של משהו מוחשי לבין גניבה של משהו אבסטרקטי, אבל אם אתה ניגש לחנות במטרה אחת ויחידה: לדגום ציוד בשביל לגלות מה עליך להזמין מהאינטרנט... זה מעשה שיש בו (אחושרמוטה)טעם לפגם, גם אם קל ונוח להתעלם מכך.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לשם ההדגשה: "אתה" זה לא אתה הדובי, אלא אדם גנרי כלשהו מהדוגמא, ברור לי שאתה זה לא האתה מהאתה שאני אמרתי כשאמרתי אתה, אתה מבין אותי אתה?)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. אתה יכול לחזור?

לא התנסיתי בעצמי, אבל חבר אודיופיל טוען שאוזניות של Audeze הן המילה האחרונה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הסנהייזר 595, הן סבבה אבל ממש לא מדהימות. לגבי גראדו, יש לי את ה- SR80, הבאס שלהן טוב משל הסנהייזר לדעתי אבל הן לא יהיו נוחות על הראש במשך שעות כמו הסנהייזר שלך שבאמת מצטיינות בזה. לפי התמונות נראה שגראדו בונים אוזניות באותו המבנה כך שכנראה גם דגמים יקרים יותר לא יהיו נוחים להאזנה ארוכה מאוד. זוג נוסף שיש לי זה Sony MDR7506, יותר טובות לטעמי מהשתיים האחרות ונוחות, אבל לא בפער משמעותי. בתקציב שלך כנראה הייתי משקיע יותר.

לגבי להאזין לפני רכישה, ממליץ לקפוץ לפיוז ברמת גן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי פיוז. בהנחה ותחת אותה בעלות מלפני כמעט עשור - הייתה גם לי חווית קנייה מצוינת אצלם (מערכת סאונד משומשת ב-3000 שקלים) וגם לאבא שלי (מערכת סאונד חדשה בכמה עשרות אלפי שקלים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

focal utopia

אולי ביום מן הימים.

מאוד מתחבר למה שהאנס אמר.

אתה חייב לנסות קודם.

קח בחשבון שמה שעולה יותר לא בהכרח טוב יותר, יש הרבה הייפ אחרי אוזניות יקרות.

שמעתי לפני כמה זמן אוזניות כפתור של KZ שמאוד הרשימו אותי והן עלו 10$.

לאיזה סגנון אתה מאזין?

אוזניה פתוחה/סגורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם!

את פיוז אני קצת מכיר, לא חושב שיש להם הרבה מעבר לסנהייזר וגראדו במקרה הטוב, וכאמור יש את העניין האתי שהוזכר קודם.

על Audeze קראתי ביקורות משתפכות, אבל הן כנראה כבדות נורא. באתר היצרן פשוט לא מציינים משקל, במקום אחר מצאתי נתון של 600 גרם! (ל-lcd-x). הן גם, איך נגיד, לא ממש זולות.

את הגראדו sr80 יצא לי לבדוק קצת לפני די הרבה זמן, לא זכור לי צליל טוב משמעותית מהסנהייזר שלי, כן זכורה לי ארגונומיה מזעזעת.

האוטופיה של פוקל (מעט, בקטנה) חורגות מהתקציב, איך נגיד. שמעת אותן? יש ביניהן לבין ה-Elear לדוגמא כזה הבדל משמעותי? מה גם שאם הן באותו משקל (או יותר), אז כמה טובות שהן לא יהיו זה לא זה.

בגדול מדובר על אוזניות פתוחות (סגורות זה כיף, אבל קשה לשמוע איתן לזמן ארוך), הסגנון די מגוון, מפולק שקט ועד גראנג', לא יותר רועש מזה. אני מחפש קצת יותר פירוט ונפח מהסנהייזר הנוכחיות, באותה רמת נוחות ועמידות (או לפחות קרוב), ואם אפשר שלא ידרשו מגבר חדש (או לפחות שמגבר חדש ואוזניות יכנסו בערך בתקציב הנוכחי).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטופיה היו לצורך הטיזינג.

קצת לא מקובלת עלי הדעה על "אתיקה" אני קונה איפה זול לי ולא בא לי לשלם פי 10 על אותו המוצר.

אז חלאס עם התייפייפות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה להסביר בקצרה את הבעיה האתית:

אין שום בעיה לקנות מאמאזון (או כל ספק אחר).

יש בעיה לבקש מבעל עסק ישראלי שיחזיק אוזניות מכל מיני סוגים להדגמה, יממן את השכירות, את הארנונה, החשמל והמשכורת של העובדים, ואחרי שהשתמשת בכל התשתיות האלו להגיד לו שאתה לא מבין למה יקר יותר בארץ (וזה כולל גם תשלום מס שבהזמנה בתוך ארה"ב ויבוא אישי לא משולם).

מבחינה אתית, לדעתי לפחות, אם אתה משתמש בתשתיות של העסק, תתכבד ותשלם לו (אלא אם באמת החלטת לא לקנות שום דבר ממה שהוא מוכר מסיבה אמיתית). כשאתה קונה מאמזון (או כל אחד אחר ברשת), חלק מהמחיר הנמוך שאתה מקבל נובע מהעדר התשתיות האלו.

לא מנסה לשכנע פה אף אחד או להעביר ביקורת ח"ח על מישהו, זה ההיגיון האישי שלי שתקף לגבי בלבד.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...