Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

חוויית משתמש הכי בסיסית שיש - איך מגיעים ליישומים שעל המכשיר (אין מגירת יישומים, הסרת יישום ממסך הבית מסירה אותו לחלוטין מהמכשיר), איך מתבצע ריכוז ההתראות (אפילו האייקונים שלהן לא מופיעים בשורת המצב כברירת מחדל, רק שלוש נקודות) וקיצורי הדרך. אפילו עיצוב האייקונים של כל האפליקציות משתנה ביחס לסטוק.

ואני לא מדבר על שינויים עמוקים יותר כמו סגירת היישומים שציינתי קודם, ניהול משימות סופר אגרסיבי ושאר שינויים מתחת למכסה המנוע.

אין לי מושג על מה אתה מדבר.

ביומיום אתה לא מחפש יישומים, אתה עובד עם הכמה שאתה עובד, מסדר אותם על מסך הבית ו/או בתיקיות.

רוצה לראות את כל הישומים, כדי לחפש יישום נידח, לך למקום בו אתה רואה את כולם. אבל כמה פעמים ביום אתה מחפש יישום נידח?

כאילו... מי נוגע "במגירת היישומים" ביומיום?!

ריכוז ההתראות... לא הבנתי מה ההבדל?

ההתראות מרוכזות אותו הדבר. יש לי אייקונים, הכל אותו הדבר.

עיצוב האייקונים... מה זה משנה פונקציונאלית?

ניהול המשימות, לא משנה חווית שימוש. יש לך יופי של יכולת בשיומי, לקבוע איזה יישום יכול לעשות מה, אם אתה רוצה להיכנס לזה (לי זה עזר מאוד למנוע מכל מיני זוללי סוללה לטחון אותי סתם, כמו האפליקציה של בנק הפועלים, שבאנדרואיד "נקי" הייתי חייב להעיף אותה באופן פרטני כל פעם אחרי שהשתמשתי), אבל זה לא משנה את חווית המשתמש.

אם יש הבדלים, הם מינורים. לא שומדבר שלא מתרגלים אליו תוך חמש דקות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על התרגלות לשינויים. לא ניתחתי את אופן השימוש שלך במכשיר (לי אגב, אין קיצורים בכלל במסך הבית מלבד לחייגן ולאנשי הקשר. מסכי הבית עבורי מציגים מידע מווידג'טים). התייחסתי אך ורק לטענה שלך שMiUI קרוב לגרסה נקייה של אנדרואיד.

היא לא, השינויים הם מקיפים מאוד. העיצוב, חווית השימוש, האופן בו פועלים וניגשים לתכונות המכשיר שונים לחלוטין. אולי אתה התרגלת מאוד מהר (וגם אני, עד שנתקלתי בשינוי שמבחינתי לא מקובל) אבל כשקניתי לאבא שלי 4X הייתי צריך ללמד אותו את השימוש במכשיר מהתחלה למרות ששלט לפני כן בLG G3 יפה מאוד.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Miui לא קרובה לאנדרואיד נקי. עם היתרונות והחסרונות שלה.

הרגשתי את זה יופי בגרסה 8.5 שאפשרויות שונות היו חסומות (מסך כפול, פירוט של התראות וכד').

הבדלים משמעותים בסידור הגדרות (כאחד שחי את אנדרואיד הנקי תקופה ארוכה מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור הגדרות לא משנה לשימוש יומיומי. פה זה מסודר כך, שם אחרת. אין כאן יתרון לאנדרואיד הנקי.

פירוט של התראות - לא יודע על איזה פירוט אתה מדבר. גם לגבי מסך כפול אני לא מבין, יש ב-MIUI.

הבעיה היחידה עם אנדרואיד לא נקי, זה שמפוצצים לך את הטלפון עם אפליקציות שאתה צריך ופונקציות מתקדמות שאתה לא עושה בהם שימוש.

שוב, בשימוש היומיומי, MIUI ואנדרואיד נקי מאוד דומים, פונקציונאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא, השינויים הם מקיפים מאוד. העיצוב, חווית השימוש, האופן בו פועלים וניגשים לתכונות המכשיר שונים לחלוטין. אולי אתה התרגלת מאוד מהר (וגם אני, עד שנתקלתי בשינוי שמבחינתי לא מקובל) אבל כשקניתי לאבא שלי 4X הייתי צריך ללמד אותו את השימוש במכשיר מהתחלה למרות ששלט לפני כן בLG G3 יפה מאוד.

G3 רחוק מלהיות נקי. הכי רחוק שיש...

לעבור מה-G2 לאנדרואיד נקי, לקח לי זמן. לעבור מאנדרואיד נקי ל-MIUI, שומכלום זמן.

ואם אתה קצת טכנולוגי, זה בכלל לא אישיו.

שוב, הבעיה עם אנדרואיד לא נקי זה כל האפליקציות והחוכמולוגיות ששמים לך בממשק, ושאתה לא צריך.

חוצמיזה, זה פונקציות שפה עובדות ככה ושם קצת אחרת.

ומבחינת ניהול הרשאות, ה-MIUI טוחנת את ה-oneplus שהיה לי, אם אתה מקדיש לזה קצת זמן ומגדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סידור הגדרות לא משנה לשימוש יומיומי. פה זה מסודר כך, שם אחרת. אין כאן יתרון לאנדרואיד הנקי.

פירוט של התראות - לא יודע על איזה פירוט אתה מדבר. גם לגבי מסך כפול אני לא מבין, יש ב-MIUI.

הבעיה היחידה עם אנדרואיד לא נקי, זה שמפוצצים לך את הטלפון עם אפליקציות שאתה צריך ופונקציות מתקדמות שאתה לא עושה בהם שימוש.

שוב, בשימוש היומיומי, MIUI ואנדרואיד נקי מאוד דומים, פונקציונאלית.

פירוט התראות, לדוגמה: אדם אחד שולח לך 5 הודעות. באנדרואיד נקי אתה פשוט גורר את התראה כלפי מטה. בשיאומי 8.5 לא הייתה את האפשרות הזו. ב-9 אפשר להשתמש עם 2 אצבעות.

מויו זו מערכת שונה מאנדרואיד נקי. יש לה את התוספות שלה, כמו בכל מערכת. לכל אחת יש היתרונות שלה מול השניה.

הגדרות של מויו הכי הזויות מכל הממשקים שאני הכרתי. עד כמה שכולם מתאהבים את טאץ וויז של סמסונג, הממשק של סמסונג ידודתי לעומת מויו.

החסרון הכי גדול של שיאומי הוא שימוש בווסטאפ: אפילו A1 סובל מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם והרגלים.

כבר די הרבה זמן לא היה לי סמסונג, אבל לא אהבתי את הממשק של האחרון (זה עוד היה בימי האנדרואיד 4).

המעבר מאנדרואיד נקי ל-MIUI לא היה חלק לגמרי כיון שההגדרות מסודרות אחרת לגמרי, ויש גם בעיה של חוסר אחידות מגרסת MIUI לגרסה הבאה, כל פעם צריך ללמוד מחדש. מצד שני, המערכת מאפשרת הגדרות ברזולוציות שלא הכרתי באנדרואיד הנקי שהיה לי לפני השיומי.

לגבי השיטה של מסך בית מול מגירת אפליקציות - הסינים אוהבים מכשירים "דמויי אייפון" ומכאן השיטה הסינית שכל האפליקציות על מסך הבית. דווקא לזה התרגלתי תוך שניות. ואת כל האפליקציות המיותרות זרקתי לתוך "מגירה" בשולי המסך, ושם הן שוכבות מיותמות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כהרגלי אני כל דור שלישי מחליף אייפון.

התחלתי מ4s, עברתי ל6 ועכשיו האייפון x.. השאלה מאיפה ומתי כדאי לרכוש? יכול להיות שבשלישי השחור יהיה מחירים טובים אבל מאיפה? באילת הוא יעלה כ4100, אני טס בקרוב למוסקבה אולי שם המחיר יהיה טוב יותר? אולי אמזון בכלל? אשמח לתובנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה רוצה טלפון עם קרניים ללא כפתור פיזי ומחוות מוזרות כתחליף,

עם מסך שסמסונג ידעו לייצר כבר לפני 3 שנים? אה רגע אופס, גם פה המסך של סמסונג {ראש בקיר}.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה העיקרית היא למה.

מה היתרון שלו על ה 8 למשל שמצדיק את הפרש המחיר?

א. מעבד A11 לועס את ה-835 ומשתמש בעצמות בתור קיסמי שיניים.

ב. שנים רבות של עדכונים רשמיים. אייפד אייר דור 1 שלי משנת 2013 קיבל iOS 11. מצד שני גלקסי S6 שלי כבר לא מקבל עדכונים. ולא, רום חצי שבור שפיתח איזה חנון שגר במרתף של אמא שלו לא נחשב לעדכון.

ג. שמירת ערך מצויינת בשוק יד 2. מוצרים של אפל פשוט נחטפים.

ד. אנשים פשוט אוהבים את המותג. מה רע?

ה. זו בכלל לא הייתה השאלה של פותח הדיון.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא התכוון ליתרונות של אייפון X על אייפון 8

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארתי לעצמי שיהיה פה אנטי אייפוניטסטים.. מודע לחסרונות ומודע למחיר הגבוהה יחסית לסמסונגים למיניהם אבל אני חובב מושבע של iOS.. ניסיתי אנדרואיד ואני משתמש ביום יום באנדרואיד (רכב, סטרימר, טאבלט) ומעדיף להישאר עם האייפון :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה מחירי אילת הם המשתלמים ביותר, בשקלול זמינות ואחריות.

שים לב רק שהמשווקים המורשים מוכרים במחירי מחירון, אבל יש כל מיני אנשים שמנצלים את המחסור בהתחלה ודופקים מחירים הזויים.

בכל מקרה - תמיד ארה"ב הכי זולה - גרסת ה-256 עולה 1150 דולר.

תוסיף לזה מע"מ מקומי (נגיד בניו יורק זה בערך 9%) - יוצא לך 1250 דולר בערך.

בשקלים זה 4,400. בערך.

המכשיר מתומחר בארץ ב5,600 בערך.

נוריד מע"מ ויוצא לך כמעט 4,800.

זאת אומרת פער של 400 ש"ח למכשיר היקר (לא שאני מבין מי יקנה את ה-64).

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...