Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרמור על מוסכים ושוב על כפייה דתית

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נסעתי למשפחה שלי לעשות ערב חג אצלם, ואחר כך תכננתי תוכניות כאלה ואחרות עם בת הזוג.

רצה הגורל, 20 דקות בנסיעה, התחיל רעש מוזר מהמנוע ועד שהספקתי למצוא מקום לעצור, רצועת האלטרנטור נקרעה לה. נחמד. קצת פחות נחמד שזאת רצועה חדשה שנקרעה אחרי 5 אלף קילומטר.

עד כמה מוסך יכול להיות חאפר בשביל שהרצועה תיקרע? הוא שם אולי רצועה לא מתאימה? או סתם רצועה סינית ששוכבת בשמש כבר 10 שנים?

פשוט בושה. אשכרה הרכב מתקלקל הכי הרבה דווקא במוסך. פעם אחרונה שאני הולך למוסכים שלא מתמחים ברכב שלי.

זה דבר ראשון, דבר שני, היו לי תוכניות , היו לי דברים לעשות. אם זה היה יום רגיל, באותו יום כבר מכניס את הרכב למוסך ומסיים עם זה.

אבל מוסכים לא עובדים. חנויות חלפים לא עובדות, אין תחבורה ציבורית, ואין כלום מהיום עד יום ראשון שאני פשוט תקוע אצל ההורים שלי.

בשרשור הקודם בנושא שפתחתי לפני כמה שנים, קראו לי בכיין, מעניין אם זה יהיה גם עכשיו.

שיהיה לכולם חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאנחנו גרים במדינה יהודית , שבה בחגים הכל סגור כי איזה קטע , אנשים רוצים לנוח ולהיות עם המשפחה שלהם. אתה תמיד יכול להזמין גרר ערבי וללכת למוסך בערים ערביות. חג שמח שיהיה .

Sent from my Le X820 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק מוסכים שעובדים בחול המועד .

אין "חול מועד". יש יומיים של חג ואז שבת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק מוסכים שעובדים בחול המועד .

לפחות באשדוד .

יש מספיק פתרונות יצירתיים .

מאיפה אתה בארץ?

איזה רכב?

שנה טובה וחג שמח.

קצת יותר מסובך. נסעתי לאשקלון מבאר שבע אבל חזרתי אחורה לבאר שבע(פחדתי שהמצבר לא יספיק), וחבר שהיה בדרכו לתל אביב פשוט הקפיץ אותי.

אז אני כרגע באשקלון והרכב בבאר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאנחנו גרים במדינה יהודית , שבה בחגים הכל סגור כי איזה קטע , אנשים רוצים לנוח ולהיות עם המשפחה שלהם. אתה תמיד יכול להזמין גרר ערבי וללכת למוסך בערים ערביות. חג שמח שיהיה .

אני גם תמיד יכול לקחת מונית ספיישל לכול מקום שאני ארצה. מדינה חופשית.

אם אין משהו חכם להגיד, עדיף פשוט לא להגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור התחיל ב-"

היום נסעתי למשפחה שלי לעשות ערב חג אצלם".

האם לבני האדם שנותנים לך שירותים לא מגיע "ערב חג"?, או שאתה רוצה להנהיג נוהל של "מוסכי כוננות"?

שום קשר לדת, קשור להבנה שאנשים שמתפרנסים מלתת שירותים לאחרים, לא עושה אותם לעבדים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייב מוסכים. הייתי מסתדר גם אם הייתה תחבורה ציבורית. אבל אין גם את זה.

ולא חייב גם בערב חג עצמו, אבל בחייאת רבאק, 4 ימים? למה לא שבוע או שבועיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן אלמרה. לבד לא לצערי. אבל אולי אני אוכל למצוא חבר בבאר שבע עם קצת יותר ידע שיעסור לי.

הבעיה העיקרית שלי זה להגיע לבאר שבע.

האם יש מישהו במקרה שנוסע בחמישי בערב או בשישי בבוקר? אני אשלם את רוב הדלק אם זאת בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם תמיד יכול לקחת מונית ספיישל לכול מקום שאני ארצה. מדינה חופשית.

אם אין משהו חכם להגיד, עדיף פשוט לא להגיד.

הפוסט שלך הוא לא חכם מלכתחילה, בטח ובטח כשאתה ממחזר אותו. אתה חי במדינה יהודית וזה מה יש. תתרגל.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נהנה מהשקט והשלווה בימי החג בלי רעש של תחבורה ציבורית בעיר וחנויות ופיצוציות שעובדות 24 שעות.

לפותח האשכול, תתקשר לחנויות באיזור יפו ותבדוק אם יש להם רצועה מתאימה לרכבך ואולי בעזרת חבר הרצועה תגיע אלייך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאוסר על מוסכים להיות סגורים בשבת, הם עסקים פרטיים לכל דבר.

אבל מה לעשות שרוב המוסכים רוצים לנוח בחג.

אם אתה גר בדרום, לא חסר מוסכים ברהט שעובדים בחג.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...