Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

אצלי הכל מצויין!

אני שם בצד 5K בחודש, בזמן שהדירה שאני מעוניין לקנות מתייקרת ב 7.5K בחודש.

תודה ששאלת :-P

אתה תותח!

לא פשוט לחסוך ככה מסיבי. עזוב רגע את מחירי הדיור, אני לא נביא, אבל לא מאמין שהעליות יימשכו בקצב הזה לאורך שנים.

הרעיון הוא לצבור מספיק כסף כדי שלכשתצוץ ההזדמנות תוכל לממש אותה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. עדיין, לשלם כאלה סכומים על דירות 40 -50 מר נשמע לי הזוי לחלוטין. כנראה בתור אחד שגר באזור הצפון כל חייו, קשה לי להבין את זה

א. איכות חיים לא נמדדת רק במ"ר של דירה.

ב. תל אביב זו העיר היחידה בישראל שניתן להסתדר בתוכה בלי רכב. בפריפריה משפחה לא מסוגלת לתפקד בלי לפחות רכב אחד. תיקח עלות ממוצעת של רכב נניח באזור ה-2,000 ש"ח בחודש כולל דלק, ביטוחים, פחת, אגרת רישוי, תכפיל באורך חיי משכנתא ממוצעת ותגיע בקלות לסכומים של 500-600 אלף שקל. תעשה את החשבון במשפחה שמחזיקה ב-2 מכוניות ואפילו יותר.

וזה בלי לקחת בחשבון את אובדן הכנסה כתוצאה מבזבוז זמן בדרכים, השלכות בריאותיות (השמנה, לחץ), פחות מקומות עבודה, פחות הזדמנויות.

אני תמיד אמרתי שהחסכון בפריפריה הוא אשלייה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. תל אביב זו העיר היחידה בישראל שניתן להסתדר בתוכה בלי רכב. בפריפריה משפחה לא מסוגלת לתפקד בלי לפחות רכב אחד. תיקח עלות ממוצעת של רכב נניח באזור ה-2,000 ש"ח בחודש כולל דלק, ביטוחים, פחת, אגרת רישוי, תכפיל באורך חיי משכנתא ממוצעת ותגיע בקלות לסכומים של 500-600 אלף שקל. תעשה את החשבון במשפחה שמחזיקה ב-2 מכוניות ואפילו יותר.

וזה בלי לקחת בחשבון את אובדן הכנסה כתוצאה מבזבוז זמן בדרכים, השלכות בריאותיות (השמנה, לחץ), פחות מקומות עבודה, פחות הזדמנויות.

הסיבה היחידה שאני נכנעתי וקניתי רכב, זה בגלל שאין תחבורה ציבורית בינעירונית בשבת. ובזה גם תל אביב לא הייתה עוזרת לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כלומר, לעבור לבית אבות בישוב פסטורלי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי שגר בתל אביב לא יוצא מתל אביב אף פעם? ואם יש לאותו אחד משפחה בפריפריה? חברים בדרום הארץ? ואם הוא רוצה לנסוע לטייל במפלי הצפון? איך ניסע? ועוד בשבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל זה מחזיקים רכב - לטיולים ופנאי. לא בשביל לנסוע כל יום לעבודה ולבזבז המון כסף על דלק ובלאי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי שגר בתל אביב לא יוצא מתל אביב אף פעם?

לא, רק לנתב"ג.

צפונית לגלילות ודרומית ליפו יש שממה רדיואקטיבית עם ערסים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי שגר בתל אביב לא יוצא מתל אביב אף פעם? ואם יש לאותו אחד משפחה בפריפריה? חברים בדרום הארץ? ואם הוא רוצה לנסוע לטייל במפלי הצפון? איך ניסע? ועוד בשבת?

100 ש"ח השכרת רכב ליום ואתה סוגר את הפינה או שמחזיקים רכב ב-30-40 אלף רכב לסידורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...