Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלא תטעו חלילה. לא מצדיק את אבא שלו ולא נעליים וגם לא את אייל,

אני רק אומר שיש לאנשים בארץ נטייה להתנפל על כל מי שמצליח גם אם הוא לא עשה שום דבר פלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו, כולכם פה צריכים לדעת את האמת גם אם היא כואבת וקשה... למה לא מאשימים ילדות בנות -17 שבשבילן לשכב עם גבר חתיך ומפורסם וסלב זה משאלת לב

אם כבר גלשו לזה, אז אענה לך.

מפורסם ששכב עם ילדה בת 17 זה לא כמו פועל ייצור בן 40 ששכב עם ילדה בת 17.

לגבר מפורסם (או לצורך העניין מנכ"ל חברה כמו מובילאיי, או משה קצב) יש תדמית לשמור עליה, ודבר כזה מסוכן פי כמה בשבילו, כי זה יכול ברגע לרסק לו את מה שהוא עבד בשבילו כל החיים. יותר מזה - היריבים שלך ינסו ליצור מצבים כאלה כדי לפגוע בך.

וצריך להיות פי כמה אידיוט, כדי ללכת בעקבות הפיפידרונצ'יק שלך, ולא לחשוב במה זה יכול לעלות לך.

והקהל של אייל גולן עוד יותר מטומטם, אם הם לא נותנים לו להגיע להופעה ולגלות אולם ריק, אלא במקום זה עוד מגנים עליו (רבאק, עד כמה בן אדם מעוות צריך להיות, כדי להשתתף באורגיה עם אבא שלך?).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
אני עדיין מחכה לשמוע מה הדברים הטובים שהוא עשה ...

שימוש דוגמא נהדרת לעוד דור של ערסים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור לערסים?!

על דן בן אמוץ, שמעת?

רבאק, עד כמה בן אדם מעוות צריך להיות, כדי להשתתף באורגיה עם אבא שלך?

אין שום עדויות שהיה כזה דבר.

אבל תגיד, את הסרט "הפסנתרן", ראית?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריו, אמנם אתה מסתלבט אבל אני מחבב את זה.

אני לא ממתג את עצמי ערס, אני פשוט ערס, אבל לא ערס כמו שאתה חושב, יש לי דברים שאנ ירגיש אליהם יותר מכל גיק או אפילו אישה, אני פשוט מתלבש כזה ואוהב את מה שהם אוהבים, זה לא מעיד עליי שום דבר רע ובנוסף ברוב המקרים אני לא נראה מאיים.

ותתפלא, כל מי שרציתי היא לא פרחה... על גבול הגיקיות.

לא מעיד עליך שום דבר רע זה תלוי ייחוס: יש בנות שנמשכות לערסים (ולכן לא רק שזה לא מעיד משהו רע, זה טוב!), אחרות פחות. לכן המלצתי לך להתכוונן אל אלו שרואות בכך משהו חיובי. אתה כנראה לא מצליח לקרוא בין השורות אם אתה רושם את הפסקה האחרונה אז אני אבהיר: אני לא מתפלא, אני טוען שזו בדיוק הבעיה.

הוא לא נבלה, הוא לא אשם בכלום. זה שיש לו אבא חר* זה לא אומר שהוא חרא.

הודעות כמו זו, יחד עם עוד הרבה הודעות אחרות שלך כאן (ובכלל), מציגות בדיוק את הבעיה שאתה לא מסוגל לראות:

אתה לא רק ערס (אני לא רושם את זה בתור קללה, כמו ש'חנון' זו לא קללה לדעתי) - אתה גם מיזוגן. זה בד"כ הולך יד ביד, ממש כמו אותם סרטים אוטו-פארודיים של אבי ביטר: הגבר הרגיש וטוב הלב הוא בכלל הקורבן! אז מה אם הוא מתייחס לנשים כמו אל זבל, זה בכלל הן אשמות בכך, הן הביאו את זה על עצמן השרלילות רודפות הבצע והכסף.

לא אכנס כאן לניתוח כל הדברים שלך שכן זה מיותר, אתה לא באמת תבין למה אתה שונא נשים וגם תכחיש את זה בתוקף (ולא בשקר - אני מאמין לך שאתה לא יודע את זה). כמו שבעל שמכה את אשתו לא יבין שהפעולות שלו חושפות אותו.

להגיד שאתה מכבד נשים לא הופך אותך לכזה. כשאתה מדבר על 'אמן' ששכב עם קטינות שסורסרו ע"י הקרובים אליו (כולל אבא'לה) ומאשים את הבנות, כשאתה רושם שכל המין הנשי הוא ככה וככה רק בגלל שאיזו בחורה או שתיים שמו עליך פס, או כשאתה מאחל לבנות שהעליבו אותך להיאנס... אני חושב שאתה מעיד על עצמך יותר טוב ממה שכל אחד כאן יוכל.

ממליץ לך להתמקד במעריצות של אבי ביטר ו/או אייל גולן, אתה תראה שהן יהיו הרבה יותר קרובות למנטליות שלך

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

תירגע, שמעתי.

אתה לא יכול להשוות על השפעת המקרים על החברה.

את דב'א הוקיעו וראו בו משוגע, גם חברים שלו.

היו שנשארו בסביבה, כי תמיד יש כאלה.

אבל צבא שלם של טיפוסים שאיכשהו מחליקים לו

כי הם מחליקים הכל? זה לא היה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נבלה, הוא לא אשם בכלום. זה שיש לו אבא חר* זה לא אומר שהוא חרא.

לעצור באמצע אקט בגלל הגיל זה לא משהו שכל גבר היה עושה.

אני לא סנגור של אף אחד בכל מקרה זה לא הנושא.

צריך להיות נבלה כדי להתחיל אקט עם ילדות בגיל כזה ושלא יזיין את השכל שלא ידע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות נבלה כדי להתחיל אקט עם ילדות בגיל כזה ושלא יזיין את השכל שלא ידע.

יאללה יאללה חלאס להתיפייף

מי מאיתנו לא היה בסיטואציה בה יושבים ככה בבית פתאום אבא נכנס עם עוד שתי צ'יצ'ולינות בשביל להתחיל מסיבת מין? כולנו (אצלנו במשפחה זה נקרא חמישי מישושי)

עם יד על הלב נהגוס, בכל הפעמים האלו שהתחלת אורגיה עם שתי צעירות אבא וחברים, תמיד ביררת לעומק פרטים כמו גיל? נו באמת!

אייל כפרה עליו עשה את המעשה האצילי, ובעת תחילת מסיבת המין עם אבא'לה, כאשר חשד כשאחת הנערות צעירה היא, עזב את הבית בשביל 'לשמור על כבודה'. כך לפי עדותו.

הבנאדם הוא פאקינג אביר בסיאט לבנה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום עדויות שהיה כזה דבר.

אבל תגיד, את הסרט "הפסנתרן", ראית?

מה הקשר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב כמה בנות 17 עומדות בתור בשביל להסיר מכם את התחתונים.

uncool bro, uncool :(

יאללה יאללה חלאס להתיפייף

מי מאיתנו לא היה בסיטואציה בה יושבים ככה בבית פתאום אבא נכנס עם עוד שתי צ'יצ'ולינות בשביל להתחיל מסיבת מין? כולנו (אצלנו במשפחה זה נקרא חמישי מישושי)

עם יד על הלב נהגוס, בכל הפעמים האלו שהתחלת אורגיה עם שתי צעירות אבא וחברים, תמיד ביררת לעומק פרטים כמו גיל? נו באמת!

אייל כפרה עליו עשה את המעשה האצילי, ובעת תחילת מסיבת המין עם אבא'לה, כאשר חשד כשאחת הנערות צעירה היא, עזב את הבית בשביל 'לשמור על כבודה'. כך לפי עדותו.

הבנאדם הוא פאקינג אביר בסיאט לבנה.

ענק!!!!

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...