Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר dsg7 - בעיה ?( פולקסווגן פולו )

Polotsi12
שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני חדש בפורום הזה, ורציתי לדעת אם מישהו נתקל\שמע על הבעיה שלי,יש לי פולו 1200t טורבו.

לעניין:

קניתי אותה בחמישי ובשישי ( אתמול ) יצאתי והסתובבתי , לא היה משהו שמוזר בגיר והכל עבד חלק ( אני מזכיר הרכב אצלי יומיים ) שהגעתי לאחד מהרמזורים לאן שהייתי אמור לנסוע פתאום הדרייב איפה שכתוב (d1) התחיל להבהב, שהתכוונתי לסוע הרכב לא זז מהמקום והטורים לא עברו את ה1.5 טור ,נתקע ולא זז, לא נדלקו שום נורות בלוח שעונים ולא התכבה הרכב אבל הוא פשוט לא זז בשום הילוך ונשאר ככה! אחכ אני וחברים גררנו אותו לאיזה רחוב השארתי אותו שם והיום חשבתי שירגע אבל עדין נשאר ככה ץץ

חברים אני מתגייס עוד שבועיים ואני חייב את העזרה שלכם דחוף בלדעת באמת ולא לנחש , מבקש בתשובות לכתוב נטו על מה ששאלתי :) \

אגב מצאתי סרטון המחשה בדיוק של מה שקרה לי:

https:\\youtube\wubbvcm49ul

תודה רבה לעונים חייב אתכם דחוף!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נשמע כמו תקלה במערכת המצמדים\מכטרוניקס.

במידה והרכב באחריות(על הגיר יש אחריות של 5 שנים במודלים מסויימים לכן חשוב שתציין שנת ייצור) - נדרש לגרור למורשה.

במידה וכל ההיסטוריית טיפולים נעשתה במורשה אפשר לנסות לבקש אחריות של רצון טוב.

אם לא עלות התיקון היא באיזור ה4-5K שקל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו שנה הרכב?

נשמע כמו מכטרוניק (מח גיר) שהחזיר נשמתו.

בדוק מול שירות הלקוחות של צ׳מפיון אם יש אחריות על הגיר, או לפחות על המוח גיר (היה קמפיין בשנת 2013 סו החליפו את המח גיר הזה).

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, בדיוק כשהתחלתי לחשוב על סקודיאק ואני עכשיו בודק את הקטע של הגיר, פתאום נפתחים פה אלף שרשורים על DSG.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו תקלה במערכת המצמדים\מכטרוניקס.

במידה והרכב באחריות(על הגיר יש אחריות של 5 שנים במודלים מסויימים לכן חשוב שתציין שנת ייצור) - נדרש לגרור למורשה.

במידה וכל ההיסטוריית טיפולים נעשתה במורשה אפשר לנסות לבקש אחריות של רצון טוב.

אם לא עלות התיקון היא באיזור ה4-5K שקל.

קניתי את הרכב בחמישי ואני חייב לדעת מה אפשר לעשות בנושא... הרכב שנת 2010 עם ספר טיפולים במוסך מורשה אצל פליקס בפולקווגן אבל אני חייב לדעת מה זה יכול להיותך , שמעת על בעיה כזאת וידוע לך שזה המכטרוניקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו שנה הרכב?

נשמע כמו מכטרוניק (מח גיר) שהחזיר נשמתו.

בדוק מול שירות הלקוחות של צ׳מפיון אם יש אחריות על הגיר, או לפחות על המוח גיר (היה קמפיין בשנת 2013 סו החליפו את המח גיר הזה).

שנת2010אני חושב שאין אחריות אבל הכל מטופל במורשה של פליקס,השאלה כמה יכול לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר,

תגרור למורשה שהרכב טופל בו כל החיים שלו ותדבר עם המוסך.

תגיד שאתה מודע לזה שקיומות בעיות במכטרוניקס ואתה דורש שיקחו אחריות - בתקווה שתקבל את התיקון בחינם(בהתחלה יציעו הנחות תנסה לדחוף - מספר חברה פה ניסו והצליחו).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר,

תגיד שאתה מודע לזה שקיומות בעיות במכטרוניקס ואתה דורש שיקחו אחריות - בתקווה שתקבל את התיקון בחינם(בהתחלה יציעו הנחות תנסה לדחוף - מספר חברה פה ניסו והצליחו).

תודה רבה חבר, אבל זה מסתיים ב5 אלף אם זה מכטרוניקס? למרות שאפשר להוציא חינם עם וויכוחים של "אהבה" או לפחות בהנחה , אבל שאני אדע את הסדר גודל של מחיר.. ראיתי פוסטים ישנים ואנשים כתבו שם 11 אלף. הגיוני? כבר 7 שנים על הכביש... לא 3 או 2..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית מאדם פרטי או מסוכנות רכב (שם נותנים אחריות) ?

כמה קילומטר הרכב עבר? האם הגיר טופל בעבר (מתי ומה נעשה ואיפה?).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר,

קנית מאדם פרטי או מסוכנות רכב (שם נותנים אחריות) ?

כמה קילומטר הרכב עבר? האם הגיר טופל בעבר (מתי ומה נעשה ואיפה?).

אהלן גבר קניתי את הרכב מאדם פרטי (יד 00) שהלך לסוכנות טויוטה באור יהודה ועשה טרייד על יאריס חדשה והשאיר אותה שם ללא העברת בעלות ככה שאני קניתי את הרכב מיד 00 מהסוכנות של טויוטה כי הוא עשה טרייד ובכוונה לא העבירו בעלות שלא תעלה עוד יד, יש לי ספר טיפולים מלא של הרכב אך הוא באוטו ולא ליידי , הרכב עם 94 אלף קמ. מאוד שמור. הפתיע לרעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ברירה

זו תקלה מוכרת

תיגרור את הרכב למוסך פליקס

ותנסה להוציא מהם את התיקון החוזר חינם

בכל זאת הם מודעים לסחורת זבל שלהם כבר כמה שנים טובות.

ושלא יחרטטו אותך במוסך שהם לא מכירים את התקלה הזו

כי אתה יד 2.

לא לוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן גבר קניתי את הרכב מאדם פרטי (יד 00) שהלך לסוכנות טויוטה באור יהודה ועשה טרייד על יאריס חדשה והשאיר אותה שם ללא העברת בעלות ככה שאני קניתי את הרכב מיד 00 מהסוכנות של טויוטה כי הוא עשה טרייד ובכוונה לא העבירו בעלות שלא תעלה עוד יד, יש לי ספר טיפולים מלא של הרכב אך הוא באוטו ולא ליידי , הרכב עם 94 אלף קמ. מאוד שמור. הפתיע לרעה.

קודם כל מוזר לי מאוד שלא הייתה העברת בעלות, לכל סוכנות טרייד חצי מכובדת יש תו סחר. תו סחר הוא שקוף בהעברת בעלות ולא מוסיף עוד יד בהיסטוריית הבעלויות של האוטו, אבל זה פחות קריטי לדיון.

זה שרכשת מסוכנות מסודרת דווקא יכול לבוא לטובתך. אולי מגיעה לך אחריות כלשהי על מנוע וגיר?

ממליצה לך לפנות גם אליהם מחר על הבוקר. אולי ינסו לעזור לך כדי לשמור על שמם הטוב, אין לך מה להפסיד.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ברירה

זו תקלה מוכרת

תיגרור את הרכב למוסך פליקס

ותנסה להוציא מהם את התיקון החוזר חינם

בכל זאת הם מודעים לסחורת זבל שלהם כבר כמה שנים טובות.

ושלא יחרטטו אותך במוסך שהם לא מכירים את התקלה הזו

כי אתה יד 2.

לא לוותר.

תודה רבה אח, ידוע לך מה הלך וכמה בערך אמור לעלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...