Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן שהם שיחדו את השופט, אבל לא רק אותו. בוא נעשה רשימה :

1. שיחדו את הקורה שתעצור את הגול של קבאני

2. שיחדו את הבלם שיבקיע לשער של עצמו

3. שילמו לשוער של פאריס שיעצור בזינוק שלו לבעיטה של ניימאר, שהרי זו לא הייתה בעיטה בילתי אפשרית

וחוץ מזה גם סמכו על היכולת שהם יכולים להביא עוד 3 חתיכות לפאריס, שזה קלי קלות, היא בערך ברמה של הפועל באר שבע

עזוב שופטים

ברסה שילמה לפסז כדי ששחקניה לא ישחקו

והשאר היסטוריה או היסטריה

אתם מנסים להמעיט את החשיבות של הפנדל החמישי כאילו "כולה גול אחד מתוך השישייה, לא זה מה ששינה את המשחק", אבל זה פשוט לא נכון.

כדורגל זה משחק של מומנטום, במחצית הראשונה פריס הייתה היסטרית לחלוטין ושיחקה רע, כמו גם בפתיחת המחצית השנייה. אחרי הפנדל השלישי האפקט היה הפוך, שחקני פסז' קלטו שעכשיו הם באמת על סף הדחה והתחילו לשחק כמו שצריך, והופה פתאום הגול המצמק של קבאני, פתאום הם מגיעים למצבים.

שחקני ברצלונה שידרו ייאוש אחרי זה, הם לא הגיעו לשום מצב (אם אני זוכר נכון) אחרי הגול של קבאני.

הבעיטה של ניימאר ברגלים של שחקן פסז' (באמת, אף אוהד ברצלונה לא מסוגל להודות שלפחות כאן קיבלתם הנחה ענקית והגיע לו אדום ברור? בנאדם אשכרה הלך לבעוט ברגליים של שחקן בלי קשר למשחק בכלל)

העידה מאוד על התסכול הזה.

אבל כשאז שורקים נגדך פנדל שלא היה ולא נברא בדקה ה-90, שמצטרף לפנדל הראשון שגם הוא היה מוטל בספק, ולפנדל שלא נשרק לטובתך מהצד השני (העבירה של מסצ'ראנו על די מריה) זה מה שגרם לקריסה מנטלית אצל שחקני פריז, כי מתיישבת אצלך בראש המחשבה שבין כה השופטים נגדך אז הגול השישי זה רק עניין של זמן.

שורה תחתונה, אם לא הפנדל השני, ברצלונה כנראה לא הייתה כובשת לא את החמישי ולא את השישי, כי מנטלית הם לא היו מאמינים שהם מסוגלים בדיוק כמו בחצי שעה הקודמת, השופט קיצר להם את הדרך.

לכן התחושה החזקה שברצלונה ניצחה בחסד ולא בזכות (מה שדי מתיישב עם הנתונים הסטטיסטיים), ולכן הכעס של כל אוהד כדורגל שלא אוהד בארסה.

אגב זה טיפה דומה למה שקרה במשחק בין מכבי ת"א לזניט, ב3:1 התחושה הייתה שלא נורא כבשו שער מצמק, אבל אחרי השער השני המוזר עם ההרחקה של דסה, זה גרם לקריסה מנטלית שהולידה את הניצחון של זניט.

וגם כאן לטעות של השופט היה חלק מכריע בתוצאה (אם כי הרבה פחות מאשר במקרה של בארסה).

מנשחקי רבע הגמר יהיו:

יובנטס - באיירן.

ברצלונה דורטמונד .

ריאל מדריד - סביליה\לסטר.

אתלטיקו - מנצ'סטר סיטי.

לא הייתי מספיד את מונאקו מהר כל כך, אמנם הם בפיגור שני שערים אבל עדיין יש להם 3 שערי חוץ, והם קבוצת התקפה מדהימה+הגומלין אצלם בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא אוהד ברצלונה, רחוק מזה, ובכלליות לא אוהב את הליגה הספרדית (אוהד יובנטוס), אבל השיפוט אתמול היה די גרוע לשני הצדדים, לא משהו יוצא דופן לטובת ברצלונה (חוץ מהפנדל ההזוי שנשרק לסוארז, הפנדל הראשון היה מוצדק ב-100%). פשוט מדובר בשופט חלש שכנראה שובץ כי אף אחד לא ציפה שיתפתח כזה משחק אינטנסיבי וקשה לשיפוט.

אני אוהד יובנטוס מושבע ולכן נהנה כצופה נטרלי במשחקים כאלה ואחרים.

עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שלבארסה יש השפעה אדירה על השופטים במהלך המשחק.

ההייפ מסביב, היכולת שהקבוצה הזאת כן יודעת לתת (והיא יודעת), סגל השחקנים וכל הפמפום מסביב נותנים לקבוצה הזאת יתרון שיפוטי מסויים ולעיתים קרובות.

נכון, יש גם טעויות שיפוט נגד בארסה, אבל אני בטוח שהאחוזים קטנים הרבה יותר.

פ.ס.ז קופחה ובכל זאת ברכות לבארסה- מקווה שיקבלו את באיירן בשלב הבא :-)

נשמח לשמוע את חוות דעתכם המלומדת

אחרי הפנדל שקיבלתם במתנה נה נה נה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב

הכל על פי מקורות זרים

בטח גם אותם קנתה ברסה

בדקה ה-97: 1:2 דרמטי ליובנטוס על מילאן

החלטה מעוררת מחלוקת לפנדל בתוספת הזמן, אפשרה לפאולו דיבאלה לכבוש את שער הניצחון מהנקודה הלבנה – ניצחון ביתי 31 ברציפות לגברת הזקנה במשחק ענק ומותח. בנעטיה (30) כבש ראשון, קרלוס באקה (43) השווה, אבל יובה פתחה פער של 12 נקודות מהמקום השני

ynet ספורטפורסם: 10.03.17 , 23:55

שבוע הדרמות. יובנטוס גברה הערב (ו') 1:2 על מילאן בסיום משחק דרמטי במסגרת המחזור ה-27 בליגה האיטלקית בכדורגל.

ביום רביעי זה קרה עם ברצלונה, והפעם זה קרה עם הגברת הזקנה. בקטן, אבל כמו באמצע השבוע בליגת האלופות, גם כאן מעורבת החלטה שנויה במחלוקת לפנדל, כאשר שופט המשחק קבע כדור עונשין מהנקודה הלבנה עמוק בתוך תוספת הזמן, לאחר נגיעת יד שספק אם הייתה מכוונת.

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שלא ראיתי את השרשור הזה.

בכל מקרה, את ההתרגשות והצמרמורת שהיו לי ב12 בלילה עקב השער השישי זה ייזכר להיסטוריה.

אני אשכרה הלכתי לעבודה ועד אתמול אפילו לא הפסקתי להסתכל על הסרטונים של התקציר ואיך נדב יעקבי משתגע מהשער השישי.

ברצלונה הקבוצה הכי מושלמת, טובה אי פעם שהייתה ותהיה למרות שהיא בדעיכה.

וכל מי שאומר שזה משחק מכור, אני מבין את תסכולכם שיש קבוצה מושלמת שפירקה את פאריז מהרגע הראשון וכשהיא מנצחת קל להגיד שזה מכור. שתי הפנדלים היו מוצדקים חוץ מהשני שהוא שנוי קצת במחלוקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה אתה באמת הוכחה שאהדה של בארסה יכולה לגרום גם לאנשים אינטלגנטיים לעיוורון סלקטיבי. כולם בליגה האיטלקית יכולים להתבכיין עד שנה הבאה על יובה אבל האמת שהיה פנדל ברור. וזה להבדיל משני הפנדלים שלא היו ולא נבראו לזכות בארסה. ועכשיו התקשורת שמוטה באופן ברור לכיוון באקסה מנסה להכשיר את השרץ על ידי הטלת אשמה על יובה. מצחיק שאנשים קוראים למשחק המביש הזה היסטוריה. הדבר הנכון היחיד שנאמר על המשחקהוא שרק בארסה יכולה לעשות מהפך כזה ( כשהשיפוט לצידך ואואפא מאחוריך ). מעניין שפיקה האפס לא צייץ על השופטים בפעם.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שלא ראיתי את השרשור הזה.

בכל מקרה, את ההתרגשות והצמרמורת שהיו לי ב12 בלילה עקב השער השישי זה ייזכר להיסטוריה.

אני אשכרה הלכתי לעבודה ועד אתמול אפילו לא הפסקתי להסתכל על הסרטונים של התקציר ואיך נדב יעקבי משתגע מהשער השישי.

ברצלונה הקבוצה הכי מושלמת, טובה אי פעם שהייתה ותהיה למרות שהיא בדעיכה.

וכל מי שאומר שזה משחק מכור, אני מבין את תסכולכם שיש קבוצה מושלמת שפירקה את פאריז מהרגע הראשון וכשהיא מנצחת קל להגיד שזה מכור. שתי הפנדלים היו מוצדקים חוץ מהשני שהוא שנוי קצת במחלוקת.

הכי חשוב זה שאתה מאמין לעצמך

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי?

אתה מוכן עם יד על הלב להגיד שברצלונה לא פירקו אותם במחצית הראשונה ולחצו עליהם ושלטו כמו מטורפים עליהם?

ולא מדובר בספורטינג גיחון או קבוצה אומללה אחרת, מדובר על פאריז שלדעתי נחשבת בשנים האחרונות לאחת הטובות בעולם.

אם למשחק כזה לא מגיע לברצלונה לנצח, אז לא מגיע להם בכלל על פי המחשבה הזאת כי לא זכור לי משחק כל כך מטורף שכזה בשנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטינג גיחון מייצגת שכונה בירושלים?? איך אפשר לקחת אותך ברצינות כשאתה אומר ששני הפנדלים היו מוצדקים אבל השני היה שנוי במחלוקת?!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הבכייניים למינהם.

בכל מקום בו ניסו לנתח את המקרים, גורמים מקצועיים קבעו שהפנדל על ניימאר מוצדק ב-100%.

הפנדל השני, גם הוא מוצדק אבל לא בוודאות של 100%, רואים את זה בסרטון בברור, מרקיניוס נמצא מאחורי סוארס ונוגע בו עם הברך תוך כדי ריצה:

https://www.youtube.com/watch?v=qOZbmQZ9hIc

אומנם לא כל אחד היה שורק את זה, אבל כן, יש לגיטימציה לשריקה.

יש גם סרטונים שמוכיחים שלא היה פאול על די מאריה.

זה לא ישנה כלום, כל מי שמתבכיין ימשיך להתכיין כמו ילדה עם קוקיות שגנבו לה את הדובי.

17038628_10155976101684899_8994090572407254176_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.youtube.com/watch?v=jBh-kmOaqe8

גם מכה בצוואר גם ברכיה מאחור

אם הוא לא נוגע בו הבופאלו הזה קורע את הרשת

עוד יצאו בזול כי היה צריך לקבל כרטיס אדום אדון המרקיז

עריכה אחרונה על ידי ישה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שבוע

גם מכבי חיפה עלתה לפלייאוף העליון

מה צריך עוד לבקש

פורים:-D

וואלה בא בזמן גם הוא

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה אמיתי?

אתה מוכן עם יד על הלב להגיד שברצלונה לא פירקו אותם במחצית הראשונה ולחצו עליהם ושלטו כמו מטורפים עליהם?

ולא מדובר בספורטינג גיחון או קבוצה אומללה אחרת, מדובר על פאריז שלדעתי נחשבת בשנים האחרונות לאחת הטובות בעולם.

אם למשחק כזה לא מגיע לברצלונה לנצח, אז לא מגיע להם בכלל על פי המחשבה הזאת כי לא זכור לי משחק כל כך מטורף שכזה בשנים האחרונות.

שמעו אוהדי בארסה פה אני לא יודע אם אתם עיוורים או שאתם פשוט מתביישים להודות שעליתם בזכות השופט.

מסצראנו בעצמו אומר שכן הוא עשה פנדל על די מריה אז איך אתם אומרים שיש סרטונים שמראים שהוא לא נגע בו?

תוסיפו לקונספירציה מגרש שמכוסה בעשרות מצלמות ועדיין לא קיבלנו אפילו הילוך חוזר של ההכשלה של מסצראנו.

לקטע המודגש, ברצלונה בעטה פעמיים למסגרת, פעם אחת נכנסה בדקה השניה ופעם אחת בדקה ה-33. שליטה מטורפת!!

זה שהם התמסרו כמו שהם אוהבים בחצי לא אומר שהם שלטו, הם יכולים גם להתמסר 80% מהזמן בין השוער לבלמים ועדיין תגיד שהם שלטו?

בכל אופן, ברכות לכם ולתקשורת שמאדירה את ההישג, אבל זה העלייה עם הכוכבית הכי גדולה בהיסטוריה, כן אפילו יותר מצלסי 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להביא ראיון עם מסצראנו אומר זאת.

מכיר את הפסוק האהבה היא עיוורת

משחק עם שתי מחציות

בפריז פסז הופיעה, בברצלונה , ברצלונה הופיעה,

התוצאה 6:5 (שש בש אצל השופט הטורקי )

העליה הזו לרבע הגמר אין פירושה זכיה בגביע.

כנראה שזה לא יקרה אבל, אין לדעת.

מבחינתי שיזכו בטרבל כמתנת פרידה לאנריקה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...