Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 6 שנים (כמעט) עם סקודה פאביה tsi

igal.ep
שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש כזו עיסקה מול שלמה.

קיה סיד סטיישן, 25,000 ק"מ בשנה, 2100 ₪ בחודש, כולל ביטול חובת החזרה לקדמותו, דהיינו בלי שום השתתפות עצמית.

לא משלם ביטוחים/אגרות/טיפולים.

רק ממלא דלק.

את העיסקה סגרתי דרך חברת 'נטו דרייב', קיבלתי שירות מצויין מבחור בשם הלל.

2100 זה מחיר שאני מכיר.

1700 שהוזכר למעלה אני לא מכיר.

הפער כבר עומד על 700₪ בחודש, שלאורך 6 שנות אחזקה מגיע ל50,000₪ לטובת הרכב הפרטי.

בקיצור, אין ארוחות חינם.

איך שלא הופכים את זה, כל מבצעי הליסינג למיניהם יקרים משמעותית מהחזקת רכב פרטי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2100 זה מחיר שאני מכיר.

1700 שהוזכר למעלה אני לא מכיר.

הפער כבר עומד על 700₪ בחודש, שלאורך 6 שנות אחזקה מגיע ל50,000₪ לטובת הרכב הפרטי.

בקיצור, אין ארוחות חינם.

איך שלא הופכים את זה, כל מבצעי הליסינג למיניהם יקרים משמעותית מהחזקת רכב פרטי.

2100 שקל זה לרכב חדש עם מקדמה חודשית.

1700 שקל זה המחיר לעסקת 12 חודש לרכב משומש ללא מקדמה חודשית, פורד פוקוס סטיישן או אופל אסטרה סטיישן בלבד.

1700 שקל זה המחיר לעסקת ליסינג ל32 חודש סיאט איביזה חדשה מהניילון כולל הכל! כולל המקדמה שמחושבת בפנים.

ניתן גם בפחות קיה פיקנטו.

בהשוואה לפות"ש הסקודה נחשבת לרמה מעל הסיאט ולא משתלמת כלכלית בליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף - גם לי הייתה פאביה 2012 ידנית (TSI) במשך כמעט 4שנים (3שנים ו11 חודש,אם לדייק) שגמעה 130K ועדיין עם המצבר המקורי.

חוץ מטיפולים שוטפים (בדיוק כמו פותח השרשור,במורשה ואז אצל רון) ו2 סטים צמיגים (רביעיות) - אפס תקלות,מעולם לא נתקעתי בדרך,או דלקה נורה סתם בלוח

אפילו לא פאנצ'ר :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכמתי קצת מס'

הרכב עבר כ 69500 אלף , לפי אקסל שתחזקתי לאורך התקופה, הייתה צריכה של כ 4800 ל'

ז"א שהיתה צריכה של כ 14.5 ק"מ לליטר לאורך השנים (כאשר הנסיעה הייתה כ 50% עירוני , 30% משולב ו 20% בין עירוני)

עלות הביטוחים הסתכמה ב 24322 ש"ח לאורך ששת השנים

אגרת רישוי + טסט 8574 ש"ח

טיפולים - 4119 ש"ח

שונות (צמיגים + פנצ'רים , מגבים וכו') - 1620 ש"ח

שטיפה - 1480 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פאביה ידנית 2013 (רכב הראשון שלי) אין לי מילים על פאביה, ממש אמינה, סוס עבודה במרחקים גדולים, אפס תקלות רק מטופל במשארקה עם 50 אלף ק"מ נמכר הרבה מעל המחירון תוך יום אחד לטובת מעבר לאוטומטי ושדרוג לרכב חדש פאביה סטייל 2017 ממש מרוצה בפאביה חדשה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכמתי קצת מס'

הרכב עבר כ 69500 אלף , לפי אקסל שתחזקתי לאורך התקופה, הייתה צריכה של כ 4800 ל'

ז"א שהיתה צריכה של כ 14.5 ק"מ לליטר לאורך השנים (כאשר הנסיעה הייתה כ 50% עירוני , 30% משולב ו 20% בין עירוני)

עלות הביטוחים הסתכמה ב 24322 ש"ח לאורך ששת השנים

אגרת רישוי + טסט 8574 ש"ח

טיפולים - 4119 ש"ח

שונות (צמיגים + פנצ'רים , מגבים וכו') - 1620 ש"ח

שטיפה - 1480 ש"ח

ז"א שעם ירידת הערך יצא סביב ה 1800 ש"ח לחודש, לאחזקת רכב מלאה מא' ועד ת' כולל שטיפות ופיצ'יפקס, שזה לא נורא בעליל - וזה מפני שהרכב התברר כאמין ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פאביה ידנית 2013 (רכב הראשון שלי) אין לי מילים על פאביה, ממש אמינה, סוס עבודה במרחקים גדולים, אפס תקלות רק מטופל במשארקה עם 50 אלף ק"מ נמכר הרבה מעל המחירון תוך יום אחד לטובת מעבר לאוטומטי ושדרוג לרכב חדש פאביה סטייל 2017 ממש מרוצה בפאביה חדשה!

מעל המחירון? הרבה?

הפתעת.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא עלות חודשית לרכב בין 1390-1490 שקל, לרכב בבעלות פרטית.

רכב חדש כגון סיאט איביזה יוצא בליסינג כ1700 שקל, קיה פיקנטו שנחותה יותר כ1400 שקל לחודש.

נקודה למחשבה

זה ניתוח לא נכון.

עסקת ליסינג היא ל-30-36 חודשים. הבחור החזיק ברכב כמעט 6 שנים. כידוע, ירידת הערך של הרכב ב-3 שנים הראשונות יותר גבוהה.

יש גם ענין של עלות מימון.

יש גם עניין של "קניית סיכון" אם קורה משהו (זה כמו שתקנה ביטוח ולא תשתמש בו והמסקנה שלך תהיה שהביטוח לא משתלם).

אגב, מוזר שעלויות טיפולים ב6 שנים הן כ"כ נמוכות. מעולם למשל לא החליפו בלמים?

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעל המחירון? הרבה?

הפתעת.

כן זו הייתה הפתעה מוחלטת כשהצלחתי למכור פאביה 2013 ב-49 אלף ש"ח כשמחירון עמד כ-39 אלף ש"ח לפי לוי יצחק אוטו נמכר תוך יום אחד לפני חודשיים, כנראה שפראיירים לא מתים רק מתחלפים :-)

עריכה אחרונה על ידי mikish99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ניתוח לא נכון.

עסקת ליסינג היא ל-30-36 חודשים. הבחור החזיק ברכב כמעט 6 שנים. כידוע, ירידת הערך של הרכב ב-3 שנים הראשונות יותר גבוהה.

יש גם ענין של עלות מימון.

יש גם עניין של "קניית סיכון" אם קורה משהו (זה כמו שתקנה ביטוח ולא תשתמש בו והמסקנה שלך תהיה שהביטוח לא משתלם).

אגב, מוזר שעלויות טיפולים ב6 שנים הן כ"כ נמוכות. מעולם למשל לא החליפו בלמים?

מדוע לא נכון? למרות שהרכב הוחזק 6 שנים בכל זאת המחיר משתווה לליסינג, בליסינג בתקופה של 6 שנים אתה מקבל 2 רכבים חדשים (כל 3 שנים בערך)

בליסינג אין עלות מימון

בליסינג אין קניית סיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סוס עבודה.

לא בכדי מרבית המוניות בארץ הן סקודה....

נכון. אבל אין קשר לפאביה. זה או אוקטביה 2.0 אוטומטית, או 1.6 ידנית או ראפיד 1.6 ידנית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...