Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לבלות בסוף השבוע של ה"נובי גוד" (סילבסטר בשפת העם)?

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היה לי רכב הייתי נוסע לנצרת. ללא ספק. שנה שעברה הוזמנתי ולא נסעתי, חבל מאוד. כל האווירה שם אחרת לגמרי, ממש תרגיש חו"ל. יש לילה לבן, מלא חגיגות ברחוב, עץ ענק. כמו שנוביי גוד צריך להיות. זה או זה או שמפניה, וודקה, איקרה וסלט אוליבייה בכלים "חגיגיים" בבית של מישהו :lol: (ומכות שיכורים ב-4 לפנות בוקר, כיאה לרוסים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמפניה, וודקה, איקרה וסלט אוליבייה בכלים "חגיגיים" בבית של מישהו [emoji38] (ומכות שיכורים ב-4 לפנות בוקר, כיאה לרוסים)

עם כל הכבוד ל"מסורת" הזאת, אני מעדיף כבר לקום ב6 בבוקר וללכת לעבודה.

לפחות יהיה לי את כביש 6 שאוכל להתייחס אליו כאל האוטובאן הפרטי שלי, ושקט מוחלט בעבודה (כי 80 אחוז רוסים כיאה לחברת היי טק בישראל).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת? אני איתך. כבר 3 שנים שאני חוגג בבית עם משפחתי, קם לעבודה בבוקר מוקדם למחרת. לא רואה בזה סיבה מצדקת להפסיד יום עבודה. החגיגה האחרונה שחגגתי בחוץ הייתה הפצצה ששכרנו וילה איזה 30 אנשים, מהמסיבות שבבוקר אתה מתעורר ויש בקבוקי וודקה צפים בבריכה ואנשים שנרדמו בתוך עציצים. אבל זה היה מזמן , כשעוד לא הייתי עובד :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בעיניי זה לא יהודי לחגוג את הסילבסטר (כמו שמוסלמי לא יחגוג פסח או נוצרי את כיפור), אני כל השנים ביליתי את זה בגלל לחץ חברתי אבל שנה שעברה אני כל כך שמחתי שהיה חורף מטורף ובסך הכל יצאתי עם חבר בגלל שהוא שיגע לי את השכל.

זה גם לא יהודי לנסוע בקורולה, מה אתה יפני עובד אלילים? רק סוסיתא מותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוסיתא יש מנוע נוכרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנוע נוכרי שהורכב באה"ק ע"י יהודים יראי שמיים ושומרי תרי"ג מצוות בהשגחת הבד"ץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי היפנים הם סוג של אלוהי הטכנלוגיה לכן אני מרגיש גאה לנסוע בהם. אגב, אתמול נסעתי בניסאן אלמרה 99 ונוספה עוד יפנית לרשימת האהבות.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם לא יהודי לנסוע בקורולה, מה אתה יפני עובד אלילים? רק סוסיתא מותר.

אפשר גם סופה, או סברה

ואם חשקה נפשך אפשר גם לארק, או טריומף ברזל בשמו העממי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי ויקפידיה השם סילבסטר נהוג בעוד מספר ארצות ולא יחידי לארץ.

רק מה? העולים מרוסיה חשים צורך אז ללמד את הישראלים איך לקרוא לחגים, שכל אחד ייקרא לליל ה 31/12 איך שהוא רוצה ובזה נגמר העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי היפנים הם סוג של אלוהי הטכנלוגיה לכן אני מרגיש גאה לנסוע בהם

לֹא יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים עַל פָּנָי, לֹא תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל וְכָל תְּמוּנָה אֲשֶׁר בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל וַאֲשֶׁר בָּאָרֶץ מִתָּחַת וַאֲשֶׁר בַּמַּיִם מִתַּחַת לָאָרֶץ. לֹא תִשְׁתַּחֲוֶה לָהֶם וְלֹא תָעָבְדֵם, כִּי אָנֹכִי ה' אֱלֹהֶיךָ אֵל קַנָּא, פֹּקֵד עֲוֹן אָבֹת עַל בָּנִים עַל שִׁלֵּשִׁים וְעַל רִבֵּעִים לְשׂנְאָי, וְעֹשֶׂה חֶסֶד לַאֲלָפִים לְאֹהֲבַי וּלְשֹׁמְרֵי מִצְוֹתָי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...