Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רבאק, הוצאתם לי את העיניים (אז רכשתי עמדה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתה מחזיק ידיים ב2 ו-10 מה אתה אלד?

בכלל איזו מן חוסר אחריות לנהוג בלי חולצה ובלי חגורה?

כפפות? קסדה?

בברכה,

נציג שרשור DVR.

פלייסיט חדשים מתחילים באזור ה1700 שקלים ומגיעים צפון עד מערכות פסיכיות עם שלדה ומערך הידראולי שמניע אותך יחד עם הפניות. הכל תלוי תקציב.

הגה G29 חדש דנדש אפשר למצוא ב1700-1800 ש"ח.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב,

אתמול שיחקתי עד לשעות הקטנות של הלילה, והיום בבוקר אשתי הלכה לסידורים (יאיייי) אז חיווטתי את הכבלים בצורה 'נקייה' יותר ושיחקתי עוד קצת.

זה ממש ממש כיף.

העניין הזה מאוד מתגמל, דווקא בזכות שהוא מאוד מתסכל. המשחק ממש לא קל מבחינתי, וזה נהדר שרק כשאתה נוהג 'כמו שצריך' ולא 'כמו שאתה נוהג במשחק' (נכנס בדברים, לוקח סיבובים במהירויות לא סבירות וכו') אתה יכול להתקדם הלאה.

התחושה של סיום מירוץ אחרי הרבה מאוד נסיונות ומקצי שיפורים - מדליקה.

הצלחתי להתארגן על PROJECT CARS לסוני 4, וראיתי ביקורות גם על אסטו קורסה שעוררו את החשק. אני צופה שדרוג קונסולה במהלך השנה הקרובה ...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת צריך לא להחזיק ידיים ב-10 ו-2. גם במציאות, אם משום מה אתה נוהג ככה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשחק אני ב3 ו-9, הוידאו צולם בנסיעה הראשונה שלי בערך וזה היה סתם מתוך חלק מההתאקלמות. מה גם שההגה קטנטן וזה בלתי אפשר להחזיק אחרת.

בנסיעה מנהלתית אני נוהג ב2/10, בנסיעה במסלול 3/9. יש סיבה שלא לעשות זאת במנהלתיות?

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשחק אני ב3 ו-9, הוידאו צולם בנסיעה הראשונה שלי בערך וזה היה סתם מתוך חלק מההתאקלמות. מה גם שההגה קטנטן וזה בלתי אפשר להחזיק אחרת.

בנסיעה מנהלתית אני נוהג ב2/10, בנסיעה במסלול 3/9. יש סיבה שלא לעשות זאת במנהלתיות?

האמת שכן. כשאתה מחזיק 2 ו-10, אם יש לך כרית אוויר בהגה היא נפתחת לך על האמה ואז היד שלך עפה על הפרצוף שלך.

כשאתה מחזיק 3 ו-9 הידיים של מספיק מרווחות בשביל שהכרית תפגוש את הפרצוף שלך כמו שהיא אמורה.

זה הסבר שראיתי באיזה סרטון אמריקאי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלאק, מעניין ניקו. אהבתי. ייושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה משחק שמשלב בין ארקיידיות לתחושות שונות של רכבים שונים והוא פאן טהור? שחק בכל אחד מהגירסאות של flat out

משחק מצויין. המוטיב הוא של מכוניות-גרוטאות מהסוג שאפשר להשיג בכל מקום בארה"ב ולהתחרות איתן(הלוואי עלינו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עדכון קל:

הסוני 3 עבר לידיים אחרות, ואותו החליף סוני 4 לבן וצחור כשלג, יחד עם PROJECT CARS.

אם חשבתי שGT6 זה סימולטור, בא המשחק הזה והראה לי מאיפה משתין הדג... קפיצת מדרגה בכל דבר הקשור לנהיגה, התנהגות, סאונד, גרפיקה וכו'.

היתרון המרכזי של GT6 מבחינתי: יותר אהבתי את הCAREER MODE, את הממשק, מגוון הרכבים והתחרויות.

PROJECT CARS מרגיש מאוד מאוד אמיתי, המשחק קשה ולא סלחני, הקוקפיט נראה מציאותי ביותר (הכי טוב שראיתי עד היום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קל:

הסוני 3 עבר לידיים אחרות, ואותו החליף סוני 4 לבן וצחור כשלג, יחד עם PROJECT CARS.

אם חשבתי שGT6 זה סימולטור, בא המשחק הזה והראה לי מאיפה משתין הדג... קפיצת מדרגה בכל דבר הקשור לנהיגה, התנהגות, סאונד, גרפיקה וכו'.

היתרון המרכזי של GT6 מבחינתי: יותר אהבתי את הCAREER MODE, את הממשק, מגוון הרכבים והתחרויות.

PROJECT CARS מרגיש מאוד מאוד אמיתי, המשחק קשה ולא סלחני, הקוקפיט נראה מציאותי ביותר (הכי טוב שראיתי עד היום).

בפעם הראשונה ששיחקתי ניתקתי בקרות והפכתי למסורב ביטוח במשחקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אזור ה3K - לא זול במיוחד ומנגד חצי מהמחיר המקורי (ראיתי חשבונית מקורית), העמדה וההגה לא עברו שימוש בכלל, בחור שרכש את זה לילד הקטן שלו אבל אז הילד קלט שהחרא הזה קשה מדי וזה הפך למתלה בגדים...

הסוני 4 עלה עוד אלפיה.

את PROJECT CARS קיבלתי עם ההגה כחלק מחבילת הרכישה.

ראיתי סטים של שלדות והגאים באזור ה1500-2000, אבל בד"כ הם היו משומשים עם בלאי כזה או אחר, והעדפתי לא להתעסק עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...