Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סיבה שיש שם מחסור בגברים (למשל מלחמות ואלכוהוליזם).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

גם הנשים בד"כ אלכוהוליסטיות אז מסתדרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מסמך של הלמ"ס גיל 30 הוא בדיוק הגיל בו באוכלוסיה הישראלית מספר הגברים פוחת ממספר הנשים (לקבוצת הגיל).

זלצר - יש לנו מספיק צרות גם כאן, אין סיבה לעבור למדינה שבה יש גם יותר מלחמות וגם יותר שכרות. אני מניח שהכוונה היא למדינה שמוכרת כיצואנית כלות :shock:.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלצר - יש לנו מספיק צרות גם כאן, אין סיבה לעבור למדינה שבה יש גם יותר מלחמות וגם יותר שכרות. אני מניח שהכוונה היא למדינה שמוכרת כיצואנית כלות :shock:.

אני יכול לספור על כף רגל אחת את כמות המדינות בעולם שיש בהן יותר מלחמות מישראל, והן לא נמצאות באיזור היפה של הגלובוס.

בכל אופן, לא צריך לעבור לגור בגן המשחקים בשביל להשתמש במתקנים שלו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא? בדיוק חשבתי לייבא כלה מעיראק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

you don't say...

ואיך עושים את זה?

בתור התחלה, מסיימים את ה-sausagefest. עוזבים את המחלקה/חברה/מקצוע/תחביב הנוכחי שבו אתה מוקף רק בגברים, ומנסים למצוא משהו אחר עם אוכלוסיה מעורבת יותר. ולא סתם מעורבת אלא עם נשים בקבוצת הגיל המתאימה, ורצוי רווקות.

השלב הבא, בהנחה ואתה אדם חברתי ופתוח, הוא לעבור דירה. אם אתה גר בשכונה רדומה בפאתי העיר, די ברור שהסיכוי שלך למצוא שם שכנות רווקות בגיל המתאים נמוך יותר מאשר בשכונת סטודנטים ליד האוניברסיטה. אני לא אומר שצריך לעבור לת"א, פשוט לעשות קצת שיעורי בית ולבחור את הסביבה הנכונה בשביל מה שאתה מנסה להשיג.

שינויים מרחיקי לכת בסגנון החיים ובקריירה, עד כמה רחוק תרצה ללכת עם זה תלוי בכמה חשוב לך להגיע למטרה - בין אם זה זוגיות, כסף, מעמד חברתי או כל דבר אחר שאתה שואף אליו.

אם אחרי שעשית את כל זה אתה מגלה שהמצב לא השתפר משמעותית, כנראה שהבעיה היא לא בסביבה. לכן אני חושב שכדאי לאדם להכיר את עצמו היטב לפני שהוא נכנס להרפתקאות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש אתה אמיתי ממליץ לי לזרוק לפח 9 שנות השכלה גבוהה ו8 שנות נסיון במקצוע כי פנחס מרגיש בודד?

האמת אני בדיוק עושה הסבת מקצוע מחומרה לתוכנה, אולי עכשיו יעבדו איתי בחברה 2 בנות על כל 20 גברים.. במקום 1..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור מה, קריירה זה overrated.

בתכלס דריש צודק, כי המקומות שהכי נח להכיר נשים זה במפגשים על בסיס יומי וזה קורה רק בעבודה/בלימודים. השאלה היא, כמה מטריד אותך להיות בודד.

אישית, אם היה לי אחלה ג'וב שאני נהנה בו ויש לי אפשרויות קידום ועתיד מזהיר אבל רק גברים סביבי, הייתי נשאר עם redtube ומנגב את הדמעות עם שטרות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקומות שהכי נח להכיר נשים זה במפגשים על בסיס יומי וזה קורה רק בעבודה/בלימודים. השאלה היא, כמה מטריד אותך להיות בודד.

זה כל הסיפור. אין נוסחאות קסם, צריך לוותר על משהו כדי לקבל משהו אחר.

קח בחשבון שאצלנו החלפת מסלול בחיים נראית כמו משהו דרמטי, אבל בסקנדינביה למשל זה משהו שמקובל מאד לעשות מדי 6-8 שנים. הכל יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה, מסיימים את ה-sausagefest. עוזבים את המחלקה/חברה/מקצוע/תחביב הנוכחי שבו אתה מוקף רק בגברים, ומנסים למצוא משהו אחר עם אוכלוסיה מעורבת יותר. ולא סתם מעורבת אלא עם נשים בקבוצת הגיל המתאימה, ורצוי רווקות.

תעבוד בסופר, אולי תפגוש שם נסיכה מרוקאית (או אוקראינית) בין מעדניה למחלקת אלכוהול.

ברצינות, עבודה וזוגיות זה דבר שמאוד לא כדאי לערבב. במקרה הטוב תמררו אחד לשניה את החיים שם, במקרה הבינוני יפטרו אותכם כי בעקבות הזוגיות הפרודוקטיביות תרד, במקרה הגרוע יגידו לכם "או אתה או היא", במקרה הכי גרוע הבוסים ינצלו את הזוגיות שלכם כדי לשלוט בכם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשר זוגי במקום העבודה זה קשה עד בלתי אפשרי. ברגעים של ויכוח או מריבה אתה רוצה לתלות את עצמך על עץ. אם מחליטים לפרק את החבילה, ברוב המקרים מדובר בגיהנום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנפרדתי מהחברה האחרונה בקיץ התחלתי לנסות את הרעיון של להכיר דרך הרשת,

ומהנסיון הקצרצר שלי בקיץ מהאתרים האלה יש לי רק מסקנה אחת - לא כ"כ משנה מה תכתוב בפרופיל שלך אם אתה נראה טוב (הכוונה מראה אירופאי) בחורות יחזרו אליך.

אם אתה נראה סביר ומטה אתה יכול לחכות הרבה זמן לתגובה מבחורה, אלא אם מדובר באיזו פצועה שנואשת לשידוך.

אני לא אשתחצן או משהו, אבל למזלי התברכתי במראה מעל הממוצע פלוס, בחודשיים שהייתי רשום ב-okcupid בערך על כל הודעה שניה ששלחתי קיבלתי תשובה וגם לא מעט (שאגב נראות לא רע בכלל) שלחו הודעות מיוזמתן, די מנפץ את השלוויה שבחורות פה לא מתחילות.

על טינדר אני לא אתחיל לדבר בכלל כי שם מצב הזרימה היה מגוחך..

כמובן שמראה לא מספיק וצריך לדעת איך להתנסח נכוון בפרופיל ואיך לכתוב את הפניה הראשונית (וההודעת שלאחר מכן) בצורה אישית וממוקדת לבחורה הספציפית שישאיר לה טעם מסקרן של עוד, ולא סתם "היי אשמח להכיר".

אחרי שהייתי בחודשיים במספר דו ספרתי של דיטיים כאלה ואחרים המסקנה היא - מאתרי היכרויות לא ייצא שום דבר, יותר מדי תחרות פחות מדי היצע, יותר מדי פצועות שמחזיקות מעצמן ויותר מדי פסיכיות.

תכיר בחוץ, עדיף.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...