Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר 2014-סיכום שנתיים

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 2886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הספייס חוגגת שנתיים והגיע הזמן לסיכום שנה כמסורת הפורום.:bday:

rt2pn5.jpg

השנה,בניגוד לווידאו קבלת הרכב וסיכום שנה ראשונה, הסיכום יהיה קצר יותר שכן אין מה לחדש מבחינת צריכת הדלק או היתרונות והחיסרונות,לכן אני אצרף את סיכום שנה ראשונה ואת הוידיאו מקבלת הרכב.

סיכום שנה ראשונה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?569490-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-CVT-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%94

סיקור וידיאו

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?533615-%D7%9E%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%A8-2014-CVT-%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8-%D7%95%D7%99%D7%93%D7%99%D7%90%D7%95-%D7%A9%D7%9C%D7%99

יניב והספייס סטאר

השנה יניב התחיל לנסוע בטיולון ואת הסלקל החליף מושב בטיחות,מבחינת תא מטען יש הרבה יותר מקום,ואין בעיה לעשות קניות למשפחה,אמנם צפוף אבל בהחלט אפשרי כאשר הטיולון בתא המטען.

בתוך הסלון יש מספיק מרווח בין כפות הרגליים לבין המושב הקדמי כך שלא צריך להזיז את המושב קדימה או להגביהה את משענת המושב למרות שבתמונה זה ניראה כאילו כף הרגל כן נוגעת,במציאות יש מרווח.

כך שבתור רכב עם ילד אחד לספייס אין בעיה,אבל אם יש 2 ילדים הרכב לא מתאים בגלל תא המטען.

wu10ud.jpgwuqixh.jpg

סימני הזדקנות והספייס סטאר

*באזור נובמבר התחיל רעש של חיכוך גומי מכיוון קורה של הנוסע,גיליתי שהגומי החיצוני סביב השמשה גורם לזה,משכתי אותו טיפה ומאז אין רעש,גם לא מובן איך הוא גרם לזה.

*משום מה יש רעש מהמנעילה של משענת גב של המושב אחורי לתפס,כאשר המשענת לא סגורה עד הסוף אין רעש,אני כניראה אשים שם ספוג אולי יש איזה מרווח קטן כי כאשר מישהו יושב שם מאחור אין רעש,הפיתרון שלי היה פשוט לא לסגור עד הסוף.

*בשיבושים מסוימים יש קירקוש מכיוון מכסה כרית אוויר נוסע,לא חיפשתי פה את מקור הבעיה כי זה קורה לעיתים ואינו מפריע.

k51x1v.jpg

חוק מרפי והספייס סטאר

יום אחד מגלה שני פנצרים בצד של הנהג ולא סתם אלא התברר שזה בדופן ולכן צריך להחליף צמיגים.

עלות 2 צמיגים של יוקוהומה כולל איזון והרכבה 500 שקל.

חוק מרפי נכון? אז אחרי ההחלפה גיליתי שההגה לא ישר וצריך כיוון פרונט אשר ביצעתי במורשה יבואן,לא יצא ישר כמו שרציתי וחשבתי לחזור אך עקב אילוצים ואחרי זה חוסר זמן זה נדחה בכמה חודשים.

לאחר מכן נסעתי לחיפה להנטר פרונט גם פה ההגה לא היה ישר ואמרו לחזור אחרי אלף קילומטרים לתיקון,הייתה לי הרגשה לא טובה ונסעתי למקום שהומלץ לי פה בכרמיאל פרונט הצפון,עשו ובאמת ההגה היה ישר.

אך לאחר שבועיים שמתי לב שההגה שוב פעם לא ישר,חזרתי עשו תיקון בחינם.

אך שוב הייתה סטיה,היה לי חשש שהצמיגים המקורים הם הבעיה,הוחלפו 2 צמיגים של חברת דנלופ ב 500 שקל שוב כיוון והפעם בסדר.

nx80v7.jpg

הספייס ואחזקה

בחודש נובמבר אישתי התלוננה על רעשים מכיוון הגלגלים רעש של חריקה,התברר שצריך להחליף רפידות וגם דיסקים.

הרכב עבר 21 אלף ובהחלט הייתה הפתעה שגם דיסקים זקוקים להחלפה,נכון שיש מקרים בפורום על רפידות שלא מאריכות חיים ובאמת יכול להיות שזאת נקודת החולשה,אך אני חייב לציין שהרכב נוסע פעמיים ממעלות לקצרין שזה מסלול הררי,שאר השבוע נסיעות על בסיס יומי במעלות שזאת עיר הררית ורוב הזמן אישתי נוהגת כך שאני לא יודע אם הבלימה תמיד נכונה בירידות,אבל הרכב נוסע רק בתנאים הררים.

מצד שני לפחות החלפה הייתה זולה לפי מה שאני רואה,ביונדאי למשל חבר פורום דיווח על אזור 1400 שקל,פיגו 107 גם אזור ה1200 שקל.

שימו לב שיצא 1000 שקל בגלל כיוון פרונט בגלל הפנצר.

6qxjzm.jpg

טיפול 40 אלף

השנה הרכב הגיע ל31.5 אלף שזה אומר טיפול 40 אלף,הטיפולים בספייס סטאר 20 אלף או שנה,אני עושה כול שנה.

גם השנה הרכב עבר טיפול במורשה יבואן בכרמיאל,הגעתי ביום שישי באזור 8.15 ללא תיאום מראש,לאחר רישום תוך 10 דקות הרכב נכנס למוסך,ותוך פחות משעה היה מוכן.

על הדרך פינקו אותו בשטיפה חיצונית ושאיבת אבק ומתנה מחזיק מפתחות.

ביטוח ל 2015-2016 עלה לי 3700 למקיף+חובה,השנה אני אחגוג את משבר גיל ה30 ומאמין שהביטוח יוזל,מבטיח לעדכן לגבי המחיר.

wat8ae.jpgdvftit.jpg2llil5e.jpg

סיכום

10qgqz4.jpg

אז גם לאחר שנתיים אני שמח עם הבחירה,היא חיסכונית,מתאימה למשפחה עם ילד במיוחד כשאין עכשיו את העגלה עם האמבטיה.

אך חייב לציין שהדיסקים היו עניין לא נעים,מילא רפידות אבל דיסקים הייתה הפתעה לא נעימה,אישתי השנה מסיימת ללמוד בקצרין כך שיהיה מעניין לעקוב אחרי העניין.

מה שכן מצב הDS בתיבה תורם רבות בירידות עקב בלימת מנוע,אולי אתחיל להסביר לאישתי מתי משתמשים בו כי הוא באמת עושה אחלה עבודה.

האם היום גם הייתי קונה אותה? לא.

היום במחיר שלה ללא ספק הייתי קונה את האיביזה וכאשר קיבלתי אותה למבחן בשביל הפורום הבנתי עד כמה היא טובה יותר בהכול למעט צריכת דלק בתוספת מחיר קטנה ואפילו עברה מחשבה לטרייד אין,אבל קניית בית זאת המטרה הראשית.

מה הלאה? ממשיכים עם הספייס סטאר לעבר שנה השלישית ומקווים שלא יהיו הפתעות בדמות פנצרים שצריכים להיסתכם בעלות של 40 שקל יגיעו לכמה מאות:wink:

dmp2kw.jpg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחלה סקירה ,תודה!

האם מדובר על אותו שמן בטיפול הראשון והשני?

(יש לך מושג מה החברה הסוג והסמיכות בטיפול השני?)

odnkldmrwzy0.jpg

האם שקלת במקביל לאיביזה למשל את דאציה סטפווי ? (או קקטוס אוט' במידה... ואם תהיה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני יודע אם זה אותו שמן.

אני צריך רכב אוטומטי,ודאציה מגיעה עם גיר רובוטי,אני לא אוהב את הגירים הללו.

חוץ מזה האיביזה איכותית יותר ועם,סלון מרשים יותר ומנוע חזק יותר,לכן דאציה לא הייתה שיקול עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גם האיביזה מגיעה עם גיר רובוטי ולא אוטומטי :wink:

תודה על הסיכום, מאוד מפתיע העניין הזה של הבלמים, אתה לא הראשון בפורום שמדווח על החלפה בק"מ יחסית מגוחך.

על פילטר מזגן לא הייתי משלם להם כזה סכום, מזמין בשליש מחיר מחו"ל ומתקין לבד.

מעבר לזה קבל לייק על "האם היום גם הייתי קונה אותה? לא." מעט מאוד אנשים מסוגלים להודות בזה, כל הכבוד.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לאיביזה הגיר כפול מצמדים והוא מצוין.

לגבי הפילטר אולי באמת זה מה שאני בטיפול הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההתנהגות מסכים,המתלים הרכים מהווים יתרון בעיר,אבל בכביש מפותל יש זווית גילגול גדולה ואי אפשר להנות עם הרכב ויש הרגשה כאילו הוא נמרח בפניות הדוקות.

לגבי הבלמים ניראה בעתיד אם זה המסלול שגרם לזה או שבאמת יש איזה תכנון לקוי או שימוש בחומרים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון המפורט.

משבר גיל 30? נשמע כמו סיבה נהדרת להחליף למשהו שבאמת מדליק אותך. יש היום כל כך הרבה אופציות פיננסיות שמקלות עליך(שיטת "בלון", הלוואות מטעם היבואן ללא ריבית והצמדה ושאר ירקות), שהחלפת רכב היא לא כזה "סיפור".

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיקור. ניכר שהכול כתוב בכנות ובשיא האובייקטיביות. אני אישית מאוד מעריך את זה.

תודה רבה על השיתוף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביוני הבא אני מסיים לשלם על הרכב כ 870 שקל בחודש,ואחרי זה פשוט לא בא לי לקחת הלוואה נוספת,עיקר המטרה זה בית וכרגע הספייס סטאר מספקת אותנו.

למשבר קניתי משהו לשטח:

34ychtf.jpg33ynk35.jpg

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענינת הסיבה בשלה אתה מעדיף את האיביזה על ה 208 שנמכרת להבנתי במחיר דומה ויש לה גם אחריות ארוכה יותר, גם גיר נורמלי, גם מרחב פנים ותא מטען עדיפים. זוכר עמומות שבין הסיבות שהביאו אותך לקניית המיטסובישי היה גם איבזורה המרשים למחירה, מסקרן אם זו הסיבה שלך להעדפת האיביזה על גירסתה הזולה של הפז׳ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו עכשיו נמכרת ב86,אבל גם כשהיא נמכרה באותו המחיר היא בהחלט אופציה מעולה אבל לא מאובזרת בכלל.

המושבים בפיגו נוחים יותר,כמו כורסה אבל בעלי תמיכה צדדית פחות טובה,לאזור שאני גר שהוא הררי הייתי מעדיף דווקא את המושבים של סיאט בגלל תמיכה צדדית.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום יפה.

חבר שלי החזיק כזה באדום שנתיים ושידרג לספורטבק..גם הוא היה מאוד מרוצה מרכב,היה לו מספיק שכל לא להחליף פילטר למזגן כי הוא סתם יקר אצלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2886 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...