Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב208 דיזל! (שירשור מתעדכן)

sapancool
שימו לב! השרשור הזה בן 2739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה התקנת את הוויז, מה ההעלות?

הוויז זה חלק מחבילת האנדרואיד שמציע היבואן שמגיע בה גם מצלמה וגם חיישני רוורס למי שאין חיישנים מקורים, נתנו לי את החבילה בחצי מחיר אז החלטתי לקחתי אותה בעלות של כ3000 שקלים עם אינטרנט ל3 שנים.

לגבי עלות הרכב יצא כולל הכל 94 וקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש, היא נראית אפילו יותר טוב במציאות.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים, אני לאט לאט מגלה עוד דברים שלא ידעתי שקיימים ברכב כמו למשל פתח מיזוג לנהג ולנוסע מצד ימין ושמאל ברגליים לנהג ולנוסע בהתאמה... גם במצב שהמיזוג פועל רק ורק קדימה ולא לרגליים הפתח ממזג, אצלם מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אני מאוהב ברכב הזה, בחירה מעולה!

אתה פשוט מלך!

תתחדש אדון פותח שרשור. סע בדרכים טובות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדילים היותר מעניינים באולם התצוגה של פיג'ו ובכלל בקטגוריית הסופר מיני.

חבל שהם לא מנסים לשווק דגם רובוטי, הם מצליחים למכור כמויות דיי יפות של C3 פיקאסו עם השילוב הזה ואין סיבה שלא יצליחו עם ה-208 במיוחד עם התמחור האטרקטיבי שהרכב הזה קיבל.

תתחדש ותהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. אני קניתי את האוטומטית כיון שרציתי את הכוח הנוסף וויתרתי על הידני החלש או הדיזל. לצערי, המטומטמים שהתקינו את התוספות שברו קליפסים של המכסה פלסטיק איפה שהכבלים ליד ההגה. אני נוסע ושומע קרקושים. בכל מקרה מטפלים בי באדיבות ואני מחכה למכסה חדש בתקווה שמשם באים הרעשים הללו. חוץ מזה הרכב נהדר.

משהו שקצת תמוה בעיני זה מתגי המזגן ואלו שעל ההגה, שהם נורא עדינים. אני מאמין שגם לך זה מרגיש ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לקונה הראשון שייתן חוות דעת ...מחכה לביקורת על הרכב ,הרבה דיברו על המעבר של ההילוכים שלא כולם מסתדרים איתם..אשמח שתיתן חוות דעת בנושא הנל ועל הדרך גם צריכת דלק אמיתית בין תדלוק לתדלוק , תתחדש גבר :)

Sent from my SM-N9100 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...