Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב בנורבוגרינג

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 2388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אריק, אנחנו גם עתידים לטוס במאי. תעדכן אותי בפרטי מה קורה עם הרכב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגב, אריק (ואחרים כאן), מורן נמצא המון פעמים ברינג ואם יוצא לכם להיות באותו זמן כמוהו (וסביר להניח שאכן יקרה כי הוא באמת נמצא שם ה-מ-ו-ן) מומלץ מאוד לקחת שני כדורים נגד בחילה ותפילת שמע ישראל אחת (אם אתם בקטע, וגם אם לא, לא יזיק) ולעשות איתו סיבוב ממושב הנוסע.

בכל הכנות, אחת הנסיעות המפחידות שהיו לי מימיי. ואני אומר את זה בקטע טוב :wink:

נ.ב. אני לא צוחק לגבי הכדורים נגד בחילה. אם אין לכם, קחו שני שוטים של משהו חזק וליתר בטחון תעצמו עיניים כשהוא נכנס ב-180 לפנייה עיוורת ויוצא ממנה כשהגלגל החיצוני על אבן השפה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני והבחור לא שותים, ואחרי הרינג גם צריכים לנהוג ליעד אחר. :lol:

שוקלים לקחת את המונית של הרינג בM5 עם סבינה שמידט. 8)

אנחנו רוצים לנהוג בעצמנו אבל מפחדים מעלויות ההשתתפות העצמית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שהיא כבר לא שם מ-2011, מורן בוודאות יתן לך חוויה טובה (=מפחידה) יותר ברינג (הוא בטח יכנס עכשיו ויצטנע, אבל סמוך עלי).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שיעדכנו את האתר שלהם! :evil:

המחיר פשוט נראה קצת מוגזם, משהו כמו 250 יורו לסיבוב אם אני זוכר טוב.

(או שיש לך רעיון למסלול אחר בגרמניה עם השתתפות עצמית ריאלית או בלי השתתפות עצמית בכלל?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, שום מסלול לא נותן את אותה חוויה של הרינג. קח סוויפט וסע בזהירות, זה הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוכן לקחת את הסיכון ולו הקטן ביותר של השתתפות עצמית של 2500 יורו. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבין, לא סבינה.

אפשרות אחרת ל'מוניות רינג'-

http://www.ringtaxi.de/index.php/en/

אגב, למיטב הבנתי, כללי הנימוס הבלתי רשמיים ברינג אומרים שאם תבקשו לעלות לסיבוב עם אחד הנהגים הם יסכימו בשמחה (ללא תשלום).

אני לא מכיר את מורן אישית, אבל הוא הפך לסוג של 'כוכב רינג'- הסרטונים שלו, נוהג, ביו-טיוב מאוד מרשימים.

אני בדעה של רוני- קחו רכב ותנהגו בעצמכם.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שמע על NeedForRing?

יש להם פורד KA ספורטיבית, המחיר סביר יחסית (570 יורו ל12 הקפות) וההשתתפות העצמית היא 1000 יורו. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bigmik - הכסף הוא לא הבעיה כרגע. הבעיה היא ההשתתפות העצמית. ושוב כרגע מה שמעניין אותי זה איך החברה הזאת מבחינת שירות, אם למישהו יצא לשכור מהם.

השיקול פה זה נטו הנושא של ההשתתפות העצמית, 2500 יורו לעומת 1000 יורו זה משמעותי.

מצלמת אקסטרים יש לי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסה נסגרה. עכשיו תעזרו לנו בבקשה עם הרכב ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - תודה רבה על המחמאות! אל תשכח שאני נהג מאוד רגוע... :)

dorsht- אני ממליץ לך בחום להשכיר רכב דרך rent4ring יש להם אופציה להוריד את ההשתתפות העצמית אבל אני לא יודע אם זה מופיע באתר אינטרנט.

אין לך מה ללכת עם רכבים זולים מחברות קטנות כי יש לזה סיבה, זול מתחיל ב ״זין״...

הרכבים שלהם התוחזקים ברמה מאוד נמוכה.

הייתי ממליץ לך לצפות ביוטיוב ברכב שאתה מתכון להשכיר וללמוד את המסלול ואת ההילוך שהרכב נמצא בפניות.

תהיה מודע ליכולות שלך ושל הרכב ותסתכל תמיד במראות, אל תנסה להתחרות עם אנשים על המלול ותדאג תמיד להיות בסביבה נוחה.

תהנה

מורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורן - הבעיה זה שההשתתפות עצמית של 2500 יורו (על סוויפט, אחרי הפחתה) זה הרבה. זה מה שמופיע באתר וזה גם מה שנאמר לי בהתכתבות איתם במייל.

אתה לא ממליץ על NEED4RING בקיצור? המחיר בבסיסו די דומה לסוויפט. רק יתרון אחד - ההשתתפות העצמית. זה השיקול שעומד כרגע. מבחינתי אם היה אפשר גם הייתי מוכן לשלם כדי לקבל רכב ללא השתתפות עצמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שההשתתפות העצמית מכסה רק את הנזק לרכב, אין השתתפות עצמית אבל יש מחירון למקרים הבאים:

* הקפצת משאית תיקון - 150 אירו.

* הסרת גדר בטיחות פגועה - 10 אירו למטר.

* התקנת גדר בטיחות חדשה - 31 אירו למטר (*2 או *3 אם הגדר גבוהה).

* הסרת עמודי גדר בטיחות פגועים - 5.10 אירו ליחידה.

* התקנת עמוד גדר בטיחות - 39 אירו ליחידה.

* הקפצת Safety Car במידת הצורך - 82 אירו לחצי שעה.

* סגירת מסלול זמנית עקב תאונה, נזילה וכו' - 1350 אירו לשעה (קורה כמעט כל יום).

* משאית חילוץ - 250 אירו.

ולכל הנ"ל חוץ ממשאית החילוץ תוסיף 19% מע"מ.

לי למשל קרה מקרה שלא אני ולא המדריך שמנו לב שהדלק אוזל והרכב התחיל לקרטע כ-5 ק"מ לפני הסיום, המשכתי על ניוטרל כמעט כל הדרך רק כדי לא להיתקע ולשלם קנס של מאות אירו. אם נתקעים על המסלול ולא בצד אז המסלול נסגר זמנית וזה כבר קנס של מעל 1000 אירו.

בכל תאונה מגיעה המשטרה, חוקרת ומחליטה מי אשם על המקום כמו בכל כבישי גרמניה, אח"כ מתקנים מיד את גדר הבטיחות ואת הנזק לכביש ופותחים חזרה את הכביש, הרינג הוא כביש ציבורי.

למרות כל ההפחדות הנ"ל אפשר לנהוג בזהירות, למתחילים רצוי לא על רטוב או הנעה אחורית, הסכום הגבוה ביותר ששולם כקנס הוא בסדר גודל של 15,000 אירו (מעבר להשתתפות העצמית).

והכי חשוב אין מקום אחר שאפשר לקבל בו חווית נהיגה שמתקרבת לזו של הרינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...