Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה היונדאי והקיה כל כך נמכרות בארץ?

Erez Levi
שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למזלי אני "קצת" יותר חכם מלבלוע את ההתעקשות שלך להנמיך את הקומה של הרכב שלי - וכל זאת, כי אתה לא רוצה להרגיש רע עם הרכב שלך, לא כי אתה חושב שהטענה שלי אינה במקומה עומדת. טיפ: גם כשהרבה אנשים אומרים משהו, זה לא אומר שהוא נכון - אבל אני לא מצפה מאיש קרתן כמוך לנסות ולהבין את זה, לכן אחסוך ממך את ההסבר.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 141
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברים, שניכם טועים. הקליאו היא רכב פרימיום יותר טוב. יש לה מערכת תקשורת מתקדמת שבנויה על עקרון הפלסטיק החלול. אתה דופק על דלת הנהג - ושומעים את זה בתא המטען.

ובנימה אחרת, קשה להתכווח על תחושה. מי שנסע כל ימיו בבנטלי ויעבור לסדרה 7 יגיד " מה זה הרכב ליסינג הזה?! ". הכל יחסי. קחו את זה בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, שניכם טועים. הקליאו היא רכב פרימיום יותר טוב. יש לה מערכת תקשורת מתקדמת שבנויה על עקרון הפלסטיק החלול. אתה דופק על דלת הנהג - ושומעים את זה בתא המטען.

ובנימה אחרת, קשה להתכווח על תחושה. מי שנסע כל ימיו בבנטלי ויעבור לסדרה 7 יגיד " מה זה הרכב ליסינג הזה?! ". הכל יחסי. קחו את זה בקלות.

והנה לה חתימה חדשה :lol:

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תוכן כזה וסמלון לצידו (שאני הייתי מצנזר מיידית בתור מנהל) אני יכול לסכם בפשטות שאתה הוא בדיוק החלאה הלבנטינית, דוחה, גסה, בהמתית ומגעילה אליה התייחסתי - בדיוק הסוג שאני שמח שבגינו אין מפגשים על מנת לא להיתקל בסרחון הניגר ממנו.

ראשית, הסמלון הזה נמצא שם כבר לא מעט חודשים, אני בטוח שאם למי מהמנהלים הייתה בעיה איתו, היה שולח לי הודעה והוא היה מורד במיידי.

שנית, יש מפגשים והם אפילו מהנים במיוחד! נכון, אני לא נוהג ברכב פרימיום- כולה אימפרזה 1.6 וגם שאר הרכבים במפגשים- רובם אינם פרימיום אלא רכבי לסיניג פשוטים אבל עדיין היה טוב וכיף לכולנו.

שלישית, אני מאוד אוהב את המיני. באמת. אומנם אני הכי מעדיף את הגרסה המקורית והכי פחות מחבב את הגרסה האחרונה (להוציא גרסאות מוגדלות, מגוחכות ומגעילות) והייתי מאוד שמח להיות בעלים של איזו קופר S, אבל אני לא חי בסרט שהרכב הוא רכב פרימיום. לפחות לא בגרסה העירומה שלו, הבסיסית והזולה שלו. מבחינתי רכב פרימיום צריך לתת תחושה כזו מבפנים, המיני וואן לא נותנת. צר לי. לא משנה כמה תחפור על זה, הרכב לא ישדר בעבורי פרימיום.

וכן, אני אוהב שוקולד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב לכך, כשכל מי שמגיב למר מיני בשרשור כזה או אחר, על היות המיני רכב רגיל ולא פרימיום, אז הוא בעצם מתגונן על הרכב שלו, בין אם זו יונדאי וולוסטר או סי קלאס. צודק, לכולנו יש קטן, לך הכי גדול. תהנה.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מי אתה מנסה לעבוד?! אתה בעצמך בחרת להגיב (לראשונה מבין שנינו) בהשתלחות אישית כתגובת "הגנה" על הרכב שלך. הפוסל במומו פוסל, כפי שנאמר כאן כבר בשרשור.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא קראתי כאן תגובה על וולוסטר. אפילו לא אחת. אבל בסדר, כתבת אז כתבת. אתה יכול גם לצטט אותי, זה בסדר. WHO CARE?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...