Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנהיגה הרוחני של ש"ס הרב עובדיה יוסף נפטר בשעה האחרונה

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי אתה רואה רק את מה שנוח לך.

אתה רואה רק את השורה התחתונה. ולא קורא את כל השרשור. ולכן זה נראה לך פוגעני.

תאמין לי החרא שיצא ל עלק "מרן / רב" הזה מהפה. גרוע עשרות מונים ממה שאנחנו כותבים כאן.

והוא קילל את רבין (פולסא דנורא ) את החילונים / חיילים / ומי לא.

אז מחזירים לו. מה קרה כואב לך לשמוע את האמת? שלא כולם חסרי חוליות ועמוד שדרה. ולא חושבים ש"הוא" היה בן אדם גדול (ומר"ן וכול השטויות האלו. ). שיש אנשים בעל מוח פעיל. ויכולת לבצע החלטות לבד. וללא עזרה של עסקנים שקרנים וחורשי מזימות. ורואים את האמת. שהוא היה רב ראשי טוב. ומצא פתרונות לבעיות הלכתיות (של העולם החשוך הזה) אבל ברגע שהוא הלך להיות עסקן / פוליטקאי הוא כבר לא רב. הוא נהיה עמלק. אוכר ישראל והורס משפחות. ובעיקר יצר טפיל על המערכת הפוליטית שקוראים לו ש"ס. לדוגמא. הוא הקצין את הבעיות של ספרדים אשכנזים. שבבית ספר שלהם לא יהיה ערבוב של ספרדים / אשכנזים. ועוד כל מיני רעיון של גיזענות מתקדמת.

אז שתבין. למי שהיה חופש ביטוי גדול מדיי זה ל"עובדיה" הזה. וזה שהמשטרה / פרקליטות היו פחדנים להכנס באמאמא שלו. על הדברים האלו זה בזיון. אבל היות והוא מת. זה כבר סיפור שנגמר.

ועד עכשיו השתדלתי להגיב בעדינות בנושא הזה. אבל לצערי אני רואה שחלק מהאנשים עדיין לא יודעים לקבל ביקורת.

עריכה

1 הנקודה זה כי הפסיק לא עובד במקלדת.

2 לאחל למות- זה הלוואי שימותו. זה לאחל למות@! חבל שלא הלכו איתו - זה צער על מצב שלא קרה. לא איחלתי למות

בפומבי.

מחזירים לו?

מה אתה ילד קטן?

ואל תנסה לעבוד על עצמך, עם איחול/צער...גם חבל שלא מתו זה אמירה חריפה.

המשטרה והפרקליטות לא מפחדת מאף אחד, עובדה שדרעי היה בכלא.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 528
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

2 לאחל למות- זה הלוואי שימותו. זה לאחל למות@! חבל שלא הלכו איתו - זה צער על מצב שלא קרה. לא איחלתי למות

בפומבי.

ממש סמנטיקה :-P

לא איחלתי להם למות, רק הבעתי צער שהם לא מתו... אתה מקשיב לעצמך?

שתזכה לחיים ארוכים והרבה אושר ועושר :-) .

לצערך, לא מקבלים בונוסים על התחנפויות :wink: (גם אם הייתי רוצה, לא היה לי מה לחלק לך :roll: )

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה

בפומבי.

אז אם ככה חבל שאנשים עם דיעות כמו שלך לא הלכו איתו.

עד כמה שאני סולד ממה שעובדיה ייצג וממה שאמר ועשה אני סולד יותר ומפחד יותר מאנשים עם תפיסת עולם כמו שלך.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אתה רואה רק את מה שנוח לך.

אתה רואה רק את השורה התחתונה. ולא קורא את כל השרשור. ולכן זה נראה לך פוגעני.

תאמין לי החרא שיצא ל עלק "מרן / רב" הזה מהפה. גרוע עשרות מונים ממה שאנחנו כותבים כאן.

והוא קילל את רבין (פולסא דנורא ) את החילונים / חיילים / ומי לא.

אז מחזירים לו. מה קרה כואב לך לשמוע את האמת? שלא כולם חסרי חוליות ועמוד שדרה. ולא חושבים ש"הוא" היה בן אדם גדול (ומר"ן וכול השטויות האלו. ). שיש אנשים בעל מוח פעיל. ויכולת לבצע החלטות לבד. וללא עזרה של עסקנים שקרנים וחורשי מזימות. ורואים את האמת. שהוא היה רב ראשי טוב. ומצא פתרונות לבעיות הלכתיות (של העולם החשוך הזה) אבל ברגע שהוא הלך להיות עסקן / פוליטקאי הוא כבר לא רב. הוא נהיה עמלק. אוכר ישראל והורס משפחות. ובעיקר יצר טפיל על המערכת הפוליטית שקוראים לו ש"ס. לדוגמא. הוא הקצין את הבעיות של ספרדים אשכנזים. שבבית ספר שלהם לא יהיה ערבוב של ספרדים / אשכנזים. ועוד כל מיני רעיון של גיזענות מתקדמת.

אז שתבין. למי שהיה חופש ביטוי גדול מדיי זה ל"עובדיה" הזה. וזה שהמשטרה / פרקליטות היו פחדנים להכנס באמאמא שלו. על הדברים האלו זה בזיון. אבל היות והוא מת. זה כבר סיפור שנגמר.

ועד עכשיו השתדלתי להגיב בעדינות בנושא הזה. אבל לצערי אני רואה שחלק מהאנשים עדיין לא יודעים לקבל ביקורת.

עריכה

בפומבי.

אתה, אתה, אתה ליברל גדול אתה.

חלום חיי הוא לחיות בעולם שכולו מלא באנשים כמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך, לא מקבלים בונוסים על התחנפויות :wink: (גם אם הייתי רוצה, לא היה לי מה לחלק לך :roll: )

אולי הוא לא בפורום הנכון, יכול להיות שבSHASFORUM כן מקבלים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש סמנטיקה :-P

לא איחלתי להם למות, רק הבעתי צער שהם לא מתו... אתה מקשיב לעצמך?

חשבתי אולי להשיג נקודות זכות כמו בקורס נהיגה מונעת ואז הייתם מקזזים לי מהתראות/אזהרות שקיבלתי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה, אתה, אתה ליברל גדול אתה.

חלום חיי הוא לחיות בעולם שכולו מלא באנשים כמוך.

אני בשונה ממך. לא גזען. ואין לי בעיה עם אף אחד. יש לי חברים טובים חרדים / ערבים / נוצרים / מוסלמים ועוד.

וכולם יודעים שאני תמיד יעזור להם ולא משנה מי הם.

אבל ברגע שהם חושבים שאני עמלק / או מסכנים אותי (זורקים אבנים / עושים מחסומי אבנים בכביש. החרדים והערבים)

באותו רגע. הם כבר לא בני אדם. הם לא פחות ולא יותר מחיות.

ובנוסף. אני לא מנסה לכפות את צורת החיים שלי על אף אחד.

אבל לא מקובל עליי. שאחרים שבגלל שלהם זה מפריע להם לדעת שיש איזור שהם לא מגיעים לשם. והוא פתוח בשבת.

אז זה בעיה. וזה לא מקובל עליי.

למה לי לא מפריע. וזה נראה לי הכי הגיוני. שבשכונה חרדית. כל החנויות סגורות בשבת.? אבל למה חנות באיזור תעשיה חילוני בעיר חילונית. צריכה להפריע לחרדי שגר בעיר אחרת?

או שמשהו נפטר. ישר מאשימים (אצלהם) את העובדה שלא היה גדול במצוות. (חיילי צה"ל לדוגמא) והיי גם עובדיה היה גדול במצוות? (כנראה שלא, כי גם הוא מת. ) אתה מבין לבד כמה זה שטויות צורת המחשבה הזו.

וזה שאתה מפחד מצורת המחשבה שלי. זה כי אתה לא מבין אותה.

בבקשה, כך נראה המורשת של עובדיה. כמה הם נעורים הם ומקבלים אנשים אחרים

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי אולי להשיג נקודות זכות כמו בקורס נהיגה מונעת ואז הייתם מקזזים לי מהתראות/אזהרות שקיבלתי.

אתה נותן לנו יותר מדי קרדיט, נראה לך שאנחנו מסוגלים לעקוב אחרי כאלה דברים? :lol::wink:

אהבתי את הציטוט הבא:

שטייניץ גם סיפר כי בפגישה האחרונה שהתקיימה לפני כמה חודשים הרב יוסף היה מודאג מאד מהמצב של כלכלת ישראל, "הוא הזיל דמעות והיה מודאג מהמצב".

וואלה, הזיל דמעות. אכן, אדם גדול. אם הוא היה כל כך מודאג מהמצב, מעניין למה הוא לא חשב להמליץ לנתיניו להתחיל לעבוד ולשלם מיסים. אה, נזכרתי למה, כי הוא הנהיג תרבות של שחיתות, שוחד ורמיה בקרב תומכיו, והיה מגדולי הפלגנים בארץ. זה למה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשונה ממך. לא גזען. ואין לי בעיה עם אף אחד. יש לי חברים טובים חרדים / ערבים / נוצרים / מוסלמים ועוד.

וכולם יודעים שאני תמיד יעזור להם ולא משנה מי הם.

אבל ברגע שהם חושבים שאני עמלק / או מסכנים אותי (זורקים אבנים / עושים מחסומי אבנים בכביש. החרדים והערבים)

באותו רגע. הם כבר לא בני אדם. הם לא פחות ולא יותר מחיות.

ובנוסף. אני לא מנסה לכפות את צורת החיים שלי על אף אחד.

אבל לא מקובל עליי. שאחרים שבגלל שלהם זה מפריע להם לדעת שיש איזור שהם לא מגיעים לשם. והוא פתוח בשבת.

אז זה בעיה. וזה לא מקובל עליי.

למה לי לא מפריע. וזה נראה לי הכי הגיוני. שבשכונה חרדית. כל החנויות סגורות בשבת.? אבל למה חנות באיזור תעשיה חילוני בעיר חילונית. צריכה להפריע לחרדי שגר בעיר אחרת?

או שמשהו נפטר. ישר מאשימים (אצלהם) את העובדה שלא היה גדול במצוות. (חיילי צה"ל לדוגמא) והיי גם עובדיה היה גדול במצוות? (כנראה שלא, כי גם הוא מת. ) אתה מבין לבד כמה זה שטויות צורת המחשבה הזו.

וזה שאתה מפחד מצורת המחשבה שלי. זה כי אתה לא מבין אותה.

בבקשה, כך נראה המורשת של עובדיה. כמה הם נעורים הם ומקבלים אנשים אחרים

ראשית, לא ברור לי איפה ראית שאני גזען.

שנית, אם יש לך חברים טובים מכל גווני הקשת שציינת אני צנצנת.

שלישית, אם מחשבה של בן אדם עליך הופכת אותו לחיה, אז לא ברור לי מה אתה,

רביעית, אני לא מפחד מצורת המחשבה שלך, אני מרחם עליך.

ולסיום, תמיד הצחיק אותי, איך האנשים המזדעזעים מכל גילוי של אלימות , חוסר סובלנות או בורות, מפגינים בדיוק את כל אלו כשהם מדברים על קבוצות אוכלוסיה שונות משלהם.

צביקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדות מגן עדן: הרב יצחק כדורי לא הגיע לקבל את פניו של הרב עובדיה יוסף?

http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-כדורי-לא-קיבל-את-מרן-בגן-ע.html

מסתבר שגם בגן עדן יש מדורים ולא רק בגיהנום.

אשרי המאמין, לי קצת קשה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטענתו, אביו, זקן המקובלים ר' יצחק כדורי זצ"ל נגלה אליו אמש בחלום, וסיפר לו על קבלת הפנים הנהדרת שעשו למרן הרב עובדיה בשמים: "כל גדולי עולם באו לקבל את פניו של מרן במתיבתא של מעלה, חוץ ממני...

...לשאלת בנו של הגר"י כדורי - הרב דוד - מדוע הוא לא הגיע לקבל את פניו של מרן הרב עובדיה יוסף בגן עדן, הסביר זקן המקובלים: "אני נמצא במדור אחר - מדור חסידות - ומשם לא יכולתי להגיע למדור בו נערכה קבלת הפנים למרן".

אין לי הרבה מה להגד חוץ מ WTF???:shock: :shock: :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ייזס קרייסט, בדיוק באתי לשים את הלינק אך מסתבר שאמיר 74 הקדים אותי.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, ג'יזס קרייסט גם היה בקבלת פנים? :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...