Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלמוביל-טרייד אין

dimb
שימו לב! השרשור הזה בן 3443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טרייד אין מכובד של יבואן.

אבל כמובן-לא לקנות בעיניים עצומות ולא להסתמך יותר מדי על הבדיקות שלהם.תמיד לבדוק רכב לפי התנאים שלך.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו החזרנו להם את גטס כאשר שדרגנו ל-I10, ז"א שיש שם גם רכבים פרטיים.

בנוסף קונה שהתעניין ברכב יצר קשר עם אבא של חברה שלי שהוא היה בעל הרכב אז זה אומר שהם גם נותנים לך ליצור קשר עם בעל הרכב הקודם שזה יפה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שלום לכולם

מישהו יכול לתת את דעתו לגבי החברה הזאת?

אמינות ?הוגנות ? וכל השאר....

תודה מראש

אני רכשתי מהם רכב השבוע

האמינות שלהם בעייתיית הם לא ציינו בפני שהאוטו עבר תאונה וטענו שהאוטו אפילו לא עבר תיקוני צבע

מבדיקה עם מוסך מורשה הסתבר שהאוטו עבר תאונה עדיין לא קיבלתי את כל הפרטים אך אעדכן בהמשך

בנוסף הם סירבו שאקח את הרכב למוסך בדיקה שאי בוחר ורצו לחייב אותי לקחת רק למוסכים מסויימים זה נראה לי מאוד חשוד...

רק לאחר התעקשות שלי ורק לאחר שביטלתי את הבדיקה הם הסכימו שאקח למוסך שבחרתי אך לאחר ההיסטוריה הזו אני כבר לא סומך על הבדיקה

באופן כללי ההתרשמות שלי היא שהחברה אינה אמינה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם רכב השבוע

האמינות שלהם בעייתיית הם לא ציינו בפני שהאוטו עבר תאונה וטענו שהאוטו אפילו לא עבר תיקוני צבע

מבדיקה עם מוסך מורשה הסתבר שהאוטו עבר תאונה עדיין לא קיבלתי את כל הפרטים אך אעדכן בהמשך

בנוסף הם סירבו שאקח את הרכב למוסך בדיקה שאי בוחר ורצו לחייב אותי לקחת רק למוסכים מסויימים זה נראה לי מאוד חשוד...

רק לאחר התעקשות שלי ורק לאחר שביטלתי את הבדיקה הם הסכימו שאקח למוסך שבחרתי אך לאחר ההיסטוריה הזו אני כבר לא סומך על הבדיקה

באופן כללי ההתרשמות שלי היא שהחברה אינה אמינה!

אחרי כל החשדות האלו,(לפני הקנייה) קנית מהם רכב בכל זאת? אז מה אתה מתלונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את דברי redroze,

לא מזמן מישהו מהמשפחה שקנה יונדאי חדשה לא רצה להתעסק עם המכירה של הרכב וכו',

"השאיר" שם גטס 2005, יד ראשונה ועם ק"מ נמוך מהממוצע, הרכב מעולם לא עבר תאונה,

רק מכות פח קלות, זאת אומרת שלפעמים באמת יש מציאות, כשעל פניו אם הוא היה מוכר את הרכב בצורה פרטית

יכול היה לקבל יותר דיי בקלות, אבל לא רצה להתעסק בזה וגם ככה ביום שלקח את הרכב החדש השאיר את הישן שם.

לפי דעתי זה סתם פינוק, אני הייתי מוכר לאדם פרטי, אבל יש גם כאלה עובדה.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להתנצל ולבקש סליחה התבלבלתי בין כלמוביל יבואן יונדאי לבין טריידמובייל .

התגובה שלי הייתה לגבי טריידמובייל .

הייתי פעם אחת בזבוטינסקי פ"ת כלמוביל יונדאי התעניינתי בקשר לרכב המחיר היה גבוה ולא היה מבחר לטעמי והלכתי מעבר לזה לא היה כלום , הסוכן מכירות לא היה מהמשובחים שביותר " שוק " עובד בשיטה של פס ייצור מכירה מכירה מכירה ומעדיף פחות לענות על שאלות אבל מעבר ל 20 דקות שהייתי שם אין לי ממש חוות דעת ברורה עליהם.

מחזק את דברי redroze,

לא מזמן מישהו מהמשפחה שקנה יונדאי חדשה לא רצה להתעסק עם המכירה של הרכב וכו',

"השאיר" שם גטס 2005, יד ראשונה ועם ק"מ נמוך מהממוצע, הרכב מעולם לא עבר תאונה,

רק מכות פח קלות, זאת אומרת שלפעמים באמת יש מציאות, כשעל פניו אם הוא היה מוכר את הרכב בצורה פרטית

יכול היה לקבל יותר דיי בקלות, אבל לא רצה להתעסק בזה וגם ככה ביום שלקח את הרכב החדש השאיר את הישן שם.

לפי דעתי זה סתם פינוק, אני הייתי מוכר לאדם פרטי, אבל יש גם כאלה עובדה.

יונדאי גטס זאת מציאה ? מאיזה כוכב הגעת אלינו ? רכב עם 100 אחוז היצע ו 0 אחוז ביקוש , מחירון שצונח , רכב שותה דלק וחלקים יקרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי אצלם עם חבר שמחפש יונדאי, קבלנו כמה הצעות עם מחירים די מוגזמים יחסית ללוחות באינטרנט. גם קמ" גבוה וגם מחירים מוגזמים לדעתנו. גם אם הרכבים במצב מעולה זה לא מצדיק את המחירים שהציגו, אז נפרדנו כידידים וחזרנו לשוטט בין דפי הלוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומי החברה הינם שקריים וכוזבים

מניסיון שהיה לי חודש שעבר, החברה מפרסמת מחירים מעולים לרכבים שלא קיימים אצלה.

ניגשתי לסניף שלהם בעקבות פרסום של סוזוקי אלטו(ים) ב32 אלף ש"ח. לפני שבאתי לסוכנות התקשרתי לשאול אם הרכבים הספציפים עדין במלאי והנציג ענה לי שבוודאי. לאחר שעה התייצבתי בסניף ושאלתי על הרכבים ונציגת המכירה אמרה לי שחבל כי "הרכב האחרון נמכר אתמול".

אחלה קורה... אז?

אחרי יומיים אני רואה אותו פרסום בעיתון המקומי, אז שיערתי לעצמי שהגיע מלאי נוסף. שוב פעם התקשרתי לסניף לשאול ושוב פעם ענו לי שבוודאי שיש. לאחר שעה הגעתי שוב פעם לסניף ושאלתי שוב על הרכב ענו לי "חבל שלא הגעת לפני שעתיים, בדיוק נמכרה".

בשני המקרים ניסו לדחוף לי מכוניות שונות בדילים לא משתלמים בעליל.

כלומר, פרסומי החברה המפתים נועדו למשוך קונים פוטנציאלים בכדי לנסות לדחוף להם דילים לא משתלמים, ובספק אם הרכבים המפורסמים היו קיימים בכלל אי פעם

ונניח שהם כן היו קיימים, ברגע שהרכב נמכר הם עדין ממשיכים לפרסם אותו יום יום כדיל קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומי החברה הינם שקריים וכוזבים

מניסיון שהיה לי חודש שעבר, החברה מפרסמת מחירים מעולים לרכבים שלא קיימים אצלה.

זו שיטה אצלם, למרות שמדובר בעברה על החוק. חד וחלק. הנה עוד דוגמה - מפרסמים בכל יום כאילו יש במלאי רכב מסוים למרות שאין להם כבר מזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...