Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספרי לצמיגים שלא מייבש אותם?

No Nick.inc
שימו לב! השרשור הזה בן 7119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לא מזמן צמיגים חדשים אבל משום מה הם נראים אפורים\חומים

וראיתי שיש המון מכוניות ששם הצמיגים שחורים ועם ברק.

חשבתי על ספרי לצמיגים שנותן ברק, אבל שמעתי שרוב המוצרים הללו מיבשים עם הזמן את הצמיגים.

מישהו מכיר אולי ספרי או כול דבר אחר שנותן ברק וצבע יפה לצמיגים מבלי ליבש אותם?

נ.ב שמעתי גם על אנשים שמשתמשים בשמן תינוקות וכו.. זה נראה לי קצת מוזר(שמן+צמיגים=לא משהו טוב).

My Dream: Shelby Mustang GT500 Eleanor

FIAT TEMPRA 1.6 92

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לא מזמן צמיגים חדשים אבל משום מה הם נראים אפורים\חומים

וראיתי שיש המון מכוניות ששם הצמיגים שחורים ועם ברק.

חשבתי על ספרי לצמיגים שנותן ברק, אבל שמעתי שרוב המוצרים הללו מיבשים עם הזמן את הצמיגים.

מישהו מכיר אולי ספרי או כול דבר אחר שנותן ברק וצבע יפה לצמיגים מבלי ליבש אותם?

נ.ב שמעתי גם על אנשים שמשתמשים בשמן תינוקות וכו.. זה נראה לי קצת מוזר(שמן+צמיגים=לא משהו טוב).

Sun Of A Gun של STP

משמש גם כסקאיי ולצמיגים הוא עושה נפלאות, עד עכשיו (שבוע לאחר ששמתי אותו) נשארה שכבה שומנית כזאת שמעניקה לצמיג ברק.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהיה רציניים לרגע... גם STPת גם ארמור אול - כולם טובים, כל עוד משתמשים בהם נכון.

דבר ראשון - לא לקנות ספריי להברקה, אלא קצף סיליקון. אם כבר הצמיג נראה יפה, לפחות שישמור על הגמישות והחוזק שלו.

דבר שני - לרסס רק על הדופן החיצונית של הצמיג, ולא על הסוליה עצמה. בסיום יש לנגב את המגנזיום/טסות מהקצף שנותר, לחכות 5 דקות, ולהשתדל לא ליסוע בחול למשך כשעה.

זהו - הברק אמור להחזיק כחודש לפחות.

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sun Of A Gun של STP

משמש גם כסקאיי ולצמיגים הוא עושה נפלאות, עד עכשיו (שבוע לאחר ששמתי אותו) נשארה שכבה שומנית כזאת שמעניקה לצמיג ברק.

STP-SUN OF A GUN בוודאות מייבש את הצמיג לטווח ארוך.

יש לי רכב אספנות שלא נוסע הרבה חוץ מטסט וחזרה ,ובסט הקודם של הצמיגים שלו שמתי באופן קבוע את החומר.

כשהגעתי לטסט והייתי צריך להחליף את הצמיגים בגלל יובש בדופן החיצוני הבחור שאני קונה אצלו כבר שנים פירק את הצמיג והראה לי שהצד הפנימי שלא בא במגע עם החומר לא יבש בכלל!!!

ויש לציין שהרכב עומד בחניה סגורה ולא בא במגע עם שמש בכלל.

בקיצור אני ממליץ לא למרוח שום חומר ,פשוט לנקות אותו עם מים וסבון וזהו !!!

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקצף סיליקון לא מייבש. הספריים למיניהם בד"כ מכילים חומר מבריק בלבד, אשר לעתים מייבש את הצמיג.

אני חוזר - רק קצף סיליקון.

הכי טוב FSI!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים שום דבר, זה רק מייבש ועושה ריאקציה כימית

קח דלי מים וסמרטוט ותאמין לי זה מה שהצמיגים אוהבים

יש 3 סוגי אנשים אלה שיודעים חשבון ואלה שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב אספנות שלא נוסע הרבה חוץ מטסט וחזרה ,ובסט הקודם של הצמיגים שלו שמתי באופן קבוע את החומר.

כשהגעתי לטסט והייתי צריך להחליף את הצמיגים בגלל יובש בדופן החיצוני הבחור שאני קונה אצלו כבר שנים פירק את הצמיג והראה לי שהצד הפנימי שלא בא במגע עם החומר לא יבש בכלל!!!

אף על פי שנישראת שכבת שומן רצינית על הגלגל זה מייבש אותו ?

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף על פי שנישראת שכבת שומן רצינית על הגלגל זה מייבש אותו ?

כמו שנאמר החומר יוצר איזושהי ריאקציה כימית ובשילוב עם החום והשמש הישראלית (וגם בלעדיה)התוצאה היא התיבשות של הגומי.

חבל להשקיע כל כך הרבה כסף בצמיגים ולקצר את אורך החיים שלהם בצורה משמעותית בגלל כל מיני חומרים שונים.מה שיקרה בסופו של דבר שלצמיג יכול להיות בשר אבל תאלץ להחליף אותו עקב היובש...

אם בכל זאת אתה מתעקש לשים חומר כלשהו הקפד לשטוף את הצמיג אחרי ולא להשאיר עליו שום שכבה ,גם אם מרחת משהו ושטפת אחר כך הגומי ישאר נקי ויפה.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש למעלה משנתיים כל שבוע בחומר הזה על הצמיגים שלי .

והם לא יבשים , בעצם הם רחוקים מליהיות יבשים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש למעלה משנתיים כל שבוע בחומר הזה על הצמיגים שלי .

והם לא יבשים , בעצם הם רחוקים מליהיות יבשים .

כל אחד והסטיות שלו...אני לא מצאתי שום סיבה הגיונית להתיבשות הצמיגים שלי רק בצד שבא במגע עם החומר. ליושב במרומים הפתרונות...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקצף סיליקון לא מייבש. הספריים למיניהם בד"כ מכילים חומר מבריק בלבד, אשר לעתים מייבש את הצמיג.

אני חוזר - רק קצף סיליקון.

בטוח ?

יש לי 2 תכשירים באוטו. האחד הוא ספריי הסקאי המוכר שבעזרתו אני מנקרה את פנים הרכב, והשני הוא מין בקבוק שממנו יוצא חומר נוזלי בהיר שעל הבקבוק צילום של פנים רכב וצילום של צמיגים מבריקים (הבנתי שהוא הספריי סיליקון?).

איזה מהם עדיף?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...