Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה hdmi mini pc כדאי לקנות?

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לרכוש hdmi mini pc, אם יש המלצות מסוימות אשמח לשמוע

כרגע שמתי את עיני בדגם הזה, אצל המוכר הנ"ל אני מקבל את הדונגל + מקלדת אלחוטית ב 122 ש"ח, המחיר נראה זול יותר מידיי, מכיון שהמחיר הממוצע עבור הדונגל בלבד הוא כ 160 ש"ח כמו אצל המוכר הזה.

אז:

1. האם כדאי בכלל לרכוש את הדגם הנ"ל

2. האם כדאי לרכוש אצל המוכר הראשון, או שהמחיר לא הגיוני ויש כאן פח כל שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה אתה רוצה להריץ.

לסרטי FULL HD הוא קצת חלש (לפי ביקורות ברשת)

אם הוא מספיק לך, שקול לרכוש את ה"משופר", עם BT (נקרא 808B). תוכל לשלוט עליו מהסמארקפון, ותחסוך מקלדת נפרדת.

(ואם בכל זאת תקנה אחת, תוכל לקנות אחת טובה שעובדת בBT, ולא את הזבל הסיני שהמוכר הראשון מצרף לך כ"מתנה",שרק מתסכלת אותך בכל שימוש, גם ממרחק של מטר)

הMK908, למשל יהיה עדיף בהרבה (מעבד 4 ליבות, גרסת אנדרואיד העדכנית ביותר- 4.2) והדגם הראשון של ה MK שאמור לעבוד טוב עם XBMC.

בעקרון, כל הMK האלה זה זבל עופות. יש לי את ה 809II. הוא עובד בסדר גמור (לכל הפחות ב-720P), אבל מתחמם כמו מנגל.

עלה לי 49$ לפני חצי שנה. בטח היום נמכר בחצי מזה.

הגיקים האמיתיים משקיעים עוד כמה עשרות דולרים וקונים נאון או לפחות MX2.

אגב- אף אחד מהסטיקים האלה לא מצליח להריץ HD ששמור על מחשב אחר ברשת, ב WIFI. אם זה מהטיוב, אז זה עוד איכשהוא זורם. (אם החיבור שלך מספיק מהיר).

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה MK808 , אבל הוא דורש מעט שיפצור כדי להוציא ממנו את המירב.

צריך להתקין קרנל שתומך באוברקלוק למעבד (ואז בעזרת אפליקצית SETCPU ממהירים אותו) , וגם מבצע אוברקלוק למעבד הגרפי.

כמובן שזה דורש קירור אקטיבי מתאים.

במצב הזה הוא מריץ וידאו 1080 בצורה חלקה. (מדיסק נייד כמובן ולא בסטרימינג).

הכל נמצא בפורום הזה:

http://www.freaktab.com/forumdisplay.php?113-MK-Models-MK808-802-etc

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיניס עובדים על אנדרואיד עם כול האפליקציות. גוגל זאת מערכת חדשה בלי אפליקציות.

דל מוציאים חדש בקרוב עם אנדרואיד ב 100 $

לחדשים יש מעבד ארבע ליבות אנדרואיד 4.2

אבל לא כל האפליקציות תומכות ב 4.2.

אומרים שיש להם בעיית קליטה של wifi אז מומלץ אחד עם אנטנה

כולם עובדים עם אותו לוח ומעבדים אז אים הרבה הבדל בניהם

חקרתי טוב את הנושא בזמן האחרון אבל אין לי מושג מה לעשות עם זה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז...

אני לא חייב להריץ FULL HD, בטח שלא קובץ שנמצא על מחשב אחר ברשת, תמיד אפשר להכניס לכרטיס זכרון.

החיבור אצלי בבית של האינטרנט מהיר למדיי.

אין לי כוונה להתחיל ל"שפצר", אני מעדיף להשאיר את המכשיר כפי שהוא.

אין לי בעיה להוסיף עוד כמה (עשרות) שקלים, מכיון שאין בכוונתי להיות מתוסכל לאחר הקנייה.

יש שני מועמדים חדשים, בהתאם להמלצות עד כה (תודה :-) )

אחד

שתיים כולל אנטנות לשיפור קליטת WIFI (חרטא או אמת?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיניס עובדים על אנדרואיד עם כול האפליקציות. גוגל זאת מערכת חדשה בלי אפליקציות.

דל מוציאים חדש בקרוב עם אנדרואיד ב 100 $

לחדשים יש מעבד ארבע ליבות אנדרואיד 4.2

אבל לא כל האפליקציות תומכות ב 4.2.

אומרים שיש להם בעיית קליטה של wifi אז מומלץ אחד עם אנטנה

כולם עובדים עם אותו לוח ומעבדים אז אים הרבה הבדל בניהם

חקרתי טוב את הנושא בזמן האחרון אבל אין לי מושג מה לעשות עם זה.

דבר אליי עברית.

אני רוצה לראות סרטים בטלוויזיות LCD/LED/מיץ ירוק של סיטרואן שיש לי בבית. לכולן חיבור HDMI.

אני רוצה מכשיר שיידע לקבל את הקובץ של הוידאו + קובץ כתוביות בעברית (השארפ ה"חכמה" שיש לי יודעת סינית, אבל לא עברית. באולפן סירבו לקבל אותה כי יהדותה מוטלת בספק) ולהקרין אותם על המסך בצורה תקינה - כלומר לא להיות מוגבל לתרגום מובנה בלבד.

האם הדונגל הזה של גוגל יתאים למשימה (קפה אני עדיין מכין לבד, אלא אם אשתי במצב רוח ממש טוב) או שצריך משהו אחר? אם כן, מהו הדבר האחר? לינקים בבקשה (אל תחסכו לי 3 דולר שיגרמו לי לקלל אח"כ את המערכת כולה וגם אתכם. יש לי כאלה בחנייה ושם לפחות אפשר לעבוד עם פטיש. לא, התכוונתי ל-HAMMER, לא לסטיה כזו או אחרת).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד

שתיים כולל אנטנות לשיפור קליטת WIFI (חרטא או אמת?)

אחד יקר מידי, ומגיע משום מה עם אנדרואיד 4.1 ולא 4.2 שצריך להיות הסטוק במכשיר הזה. לדעתי, לפי הנתונים זה 809III בתחפושת.

יש לך פה 908 "אמיתי" , באותו מחיר, ואתה מקבל "מתנה" גם את הRC12 המצ'וקמק, ואנדרואיד ראוי.

http://www.aliexpress.com/item/MK908-Quad-Core-Rk3188-A9-1-8GHz-2GB-RAM-MK-908-Android-4-2-mini-PC/1156567242.html

השני חביב מאד. תמיד טוב לחזק מעט את הWIFI. רע זה לא יכול להיות.

עשית פה קפיצה רצינית במחיר. אם סטרימינג וHD לא מענינים אותך, תבדוק אם זה לא מספיק לך:

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-Cortex-A7-1-5GHz-Android-4-2-MK810-TV-Dongle-Allwinner-A31-2GB-8GB/808798079.html

זה אותם נתונים בדיוק כמו בקישור הראשון שנתת (בגלל זה חשדתי שהוא 809III בתחפושת) ב20$ פחות.

אני רק שאלה:

האם העכבר ה"אווירי" יכול לפעול עם מחשב שולחני רגיל?

בטח יכול. יש לו דונגל 2.4GHZ בדיוק כמו לעכבר האלחוטי שלך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי קנה את הריקומג'יק MK802 IIIS ועובד אחלה -כולל XBMC שפותח את סרטי הHD עם נגן חיצוני ותומך האצת חומרה.

אל תיתפתע למכשירים הזולים ללא שם וקהילת פיתוח

http://www.ebay.com/itm/Rikomagic-5th-MK802-IIIS-Bluetooth-Dual-Core-CPU-Android-4-1-1-Mini-PC-TV-Box-HD-/110991091960?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item19d795a8f8

אנחנו קנינו מאליאקספר- חפש את הדגם הזה והמוכר עם הכי הרבה מכירות - מימנו רכשנו גם בכ50$.

הוא תומך גם במיקלדת ועכבור אלחוטי של מיקרוסופט.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר

את פרויקט XBMC אתה מכיר?

למי שלא, אסביר בקיצור שזוהי תכנת "מדיה סנטר" חינמית, בגרסת קוד פתוח שבנתה במקור עבור קונסולת אקסבוקס.

(מכאן שמה- X Box Media Center).

היא מאד ותיקה ועובדת על הרבה מאד מע' הפעלה. (כולל צ'רי ושאר איזוטריות)

מה שטוב בה, זה שיש לה המון מפתחים, והמון ADD-ONS , והיא יכולה להיות מקוסטמת לעשות כל דבר שאתה יכול לחלום עליו (לא, קפה לא.) עניין פעוט כמו כתוביות .SRT בעברית כבר מובנה כמובן בגרסת הבסיס.

מעבר לזה, היא יודעת "לשדוד" מכל אתרי הVOD (כולל ישראלים) תכניות בלי פרסומות ולסדר לך אותן לפי ז'אנרים, לסדר לך את ספרית המדיה לפי קטגוריות שתגדיר, והממשק שלה הוא פשוט תענוג. (ואם הוא במקרה לא מוצא חן בעינך, אתה כמובן מוזמן להחליף אותו למשהו שאיזה מפתח אוקראיני מופרע בן 15 שחרר).

כלומר- לעניינך- אם אתה קונה דונגל שיכול להריץ אותה היטב, אתה מסודר.

אתה לא צריך יותר את אנדרואיד ולא את הסינים.

כל תלונה אתה פותר בקהילת המפתחים הענקית:

http://xbmc.org/?s=xbmc+for+android

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה נטקו.

אקשה ואוסיף: האם אפשר לחבר אותו לסמארטפון שתומך במקלדת ועכבר?

מאחר ואין לו ככל הנראה חיבורים פיזיים, הוא צריך לתמוך בצורה מובנית בחיבור 2.4GHZ.

לדעתי, הטלפונים הללו "בנויים" למקלדות BT (שזה גם משהו שקיים בעכברי האוויר,פשוט צריך לקנות אחד מתאים).

אם הם "יזדווגו" (PAIRING) בפועל- אתה צריך לבדוק עם יצרן הטלפון.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה כמובן למכשיר שתומך ב otg. כך שניתן לחבר את הדונגל פיזית לפלאפון.

ניסיתי מקלדת ועכבר אלחוטיים רגילים 2.4 ghz וזה פועל

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...