Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אישי אינפיניטי G37S Coupe 2011

NuXeR
שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני שוקל ייבוא אישי של אינפיניטי מהדגם הנ"ל.

ראיתי אחת שנראית במצב מצויין, יד ראשונה, עם 40 אלף ק"מ (קצת גבוה..) במחיר של כ-25,000$ לפני מיקוח.

לפי החישובים, מחירה אמור להגיע ל-190 אלף ש"ח לאחר הכל כולל הכל... שזה עדיין משמעותית זול ממה שקורה בארץ.

האם למישהו יש עצות/ניסיון ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תכל להכניסה לארץ...

רכב מייבוא מתאפשר אך ורק אם הוא בן שנתיים או בן 30 (ומעלה - אספות).

עד שתתבצע העסקה ועד שינוע הרכב הנה,סידור כל המסמכים והבדיקות כבר חרגת אתמול מיומלדת שנתיים לרכב.

נסה לחפש אחת בת שנה וחצי ולהריץ את עניין המסמכים והגעתה ארצה.

var wtplaytorrent1_close = function() { var fade = document.getElementById("wtplaytorrent1_fade"); fade.parentNode.removeChild(fade); el = document.getElementById("wtplaytorrent1"); el.style.display="none"; setTimeout(function() {el.parentNode.removeChild(el)}, 500)}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני פורץ לדיון אך יש לי שאלה שתמיד סיקרנה אותי.

את המס על הרכב בייבוא אישי אני משלם ע"פ המחיר שבעצם קניתי אותו?

זאת אומרת שאם אני מוצא "מציאה" של קורבט מ"חבר" בגרושים, אני יוצא זוכה או שבארץ דואגים לזמבר אותי עם מס לפי מחירון הרכב בארץ ואין קשר למחיר ששולם בפועל על הרכב המיובא?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל האשכול התעניינתי ובדקתי ביד 2 - ויש שם אינפיניטי G37 עם 315 כ"ס שעשתה רק 60,000 - במחיר של 140,000 ש"ח.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car_info.php?CarID=10879f3c017349a2cc10dee398610827e07

נוהג בפיג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל האשכול התעניינתי ובדקתי ביד 2 - ויש שם אינפיניטי G37 עם 315 כ"ס שעשתה רק 60,000 - במחיר של 140,000 ש"ח.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car_info.php?CarID=10879f3c017349a2cc10dee398610827e07

אבל זה לא הרכב שהבחור ביקש, זה דגם 4 דלתות, ולא S

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע עם 330 כ"ס ולא 315.

אתה משלם לפי מחירון הרכב בפועל+הובלה.

גם אם זכית שם ברכב בהגרלה כשתכניס אותו לארץ תשלם מחיר מלא.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה3.7 מפיק 320 כ"ס ליתר דיוק.

עידן

לא בדיוק. עד 2011 הוא הפיק 315. אח"כ 320. ב-Z370 למשל הוא מכוון ל-330. עניין של סמנטיקה כי ההפרש ממש לא מורגש. לא כמו ההבדל בין 85 ל-100 כ"ס... שים לב שיש גם הבדלים בין שיטות המדידה - הסוסים האמריקאיים "אופטימיים" ב-עד 10%. האירופאיים הכי "צנועים".

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע למגבלה של 24 חודשים מיום יצור הרכב , במעמד הכניסה לארץ.

לא ארכוש רכב מבלי לוודא שאכן יש לי אקסטרה זמן.

בכל אופן, אני מחפש עצות כלליות ועדיף מבעלי ניסיון.

לגבי הקישור לרכב שהודבק כאן , ראיתי את המודעה הנ"ל אך שים לב כי הרכב יד שלישית והוא שנתון 2010. - קצת חריג.

בנוסף יש רכב זהה שמוצע למכירה עם קמ' נמוך יותר ויד ראשונה ב-150 אלף... לטעמי שווה את התוספת.

מה שכן - אני מעדיף בהרבה את הקופה ובמיוחד עם ה-S בגימור פרמיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הS יותר נוקשה אבל גם יותר מאובזרת ובעלת הפדלים מאחורי ההגה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...