Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו שמבין בקרינה?

וולברין
שימו לב! השרשור הזה בן 3929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמר, התמונות שלי כוללות פנים של נשים!

אל תשתחצן, גם לי יש כאלה:

christina-hendricks-hot-watermelon-0510-lg.jpg

23472.jpg

model_released_woman_eating_watermelon_F0012482.jpg

:lol: :lol: :lol:

המאבק על נושא הקרינה הוא אבוד מראש. אנשים כלל לא טורחים להבין על מה מדובר. עצם העלאת המילה "קרינה" כבר מטגנת להם את התאים הבודדים שנותרו תקינים בתוך הגולגולת.

אני מתעסק עם משדרים מכל הצבעים והמינים, בהספקים מכובדים מאוד (לא 10 מיליוואט עלובים של WIFI). אם עשירית מהתיאוריות היו נכונות - הייתם מוצאים את הגופה שלי זוהרת מתחת למצבה (כמובן שאף תולעת לא הייתה מעזה לנגוע בגופה).

האנטנות הסלולריות מנוטרות (ע"י משרד התקשורת ובאמצעות תוכנה המתריעה אוטומטית) ברמה שבה כל סטיה בת אחוזים בודדים מהתקן (המחמיר לכשעצמו) שולחת התראה. זה כולל גם את האנטנות הבלתי חוקיות (או שלא מוקמות ברשיון כבר מיומן הראשון) שנמצאות ברשת.

אני לא טוען לרגע שזה בריא לקבל הקרנה יומית, אלא אם אתם עובדים בקולנוע במקצוע זה - אבל מכאן ועד ההיסטריה שישנה בציבור - המרחק עצום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אלו בדיוק התמונות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה המצורפת (מאתר חברת Kathrein, היצרנית המובילה של אנטנות לשימושי סלולר) ניתן לראות את החתך האופקי והאנכי של אלומת הקרינה

באופן גס אנטנה מכסה גזרה אופקית של 120 מעלות, אולם בקירבה מיידית אכן יש זליגה לאחור של הקרינה

ככלל אצבע, טווח הבטיחות לאנטנה טיפוסית המותקנת בארץ הוא רדיוס אופקי של שישה מטרים וטווח אנכי של 2-3 מטרים מתחתית האנטנה

באתרי סלולר מסודרים וחוקיים (להבדיל מאתרים מוסתרים ללא היתרי בניה וכולי) יש חובה לגדר שטח אסור לגישה על הגג מסביב לכל אנטנה מותקנת

radiation_pattern1.jpg

מה לגבי האנטנות הסלולריות הפנימיות (בתי מלון וכד')?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסכים איתי לפחות שרוב הפחדים בציבור מקורם מ-בורות מוחלטת ושהם ניזונים בעיקר משמועות ו/או כתבות בעיתון שהן כמעט שוות ערך לשמועה.

מקורם בהחבאת מידע מהציבור

חברות הסלולר התנהגו כגנבים בלילה, החביאו אנטנות מאחורי תריסים סגורים בדירות רפאים, בכאילו דודי שמש ועוד הרבה טריקים דומים

הציבור גילה שמחביאים ממנו משהו ואם זה ככה אז בטח מחביאים כי זה רע מאוד, אחרת לא היו מתנהגים ככה

ועכשיו לך תוכיח שאין לך אחות...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...