Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבות זה מה שמעניין אותי ! הגיעו המגבות מקוריאה :)

שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני שוטף עם ONR יש צורך בQD ?

עדיין לא הבנתי את כל השלבים של השטיפה שלך, זה מסובך מידי.

השלבים שלי פשוטים וזהים לשלבים של חובבנים אחרים

1. מרטיב את הרכב (דלי, צינור ,משפך)

2. מרסס ONR בעזרת מיכל ריסוס זול של 2 ליטר (מספיק לי לרכב שלם ואפילו נשאר חומר במיכל)

3. ממתין 5 דקות (בינתיים מכין ציוד להמשך)

4. שטיפה של החומר + הלכלוך שהשתחרר בעזרת דליים או צינור (לרוב דלי)

5. 2 דליים + תמיד 2 כפפות, שימוש באחד מהסבונים שיש לי במלאי, לאחרונה זה או ONR או זה ( כפפה אחת לחלקים העליונים ןהשניה לחלקים התחתונים והמלוכלכים יותר)

6. שטיפה טובה עד שלא רואים סבון

7.המתנה של 2 דקות (20%-50% מהמים יורדים)

8. ריסוס בקטנה של QD של ONR גם על הרכב וגם על המגבת לייבוש וממשיך לייבש עד הסוף

9. עובר עם מגבת נקיה לפיניש סופי באזורים בהם נותר לחות, טיפת מים , סימנים מה-QD, פיסת בד מהמגבת, חלקיקי אבק מזדמנים.

10. פותח את כל הדלתות ועובר עם מטלית פחות מקצועית על הגומיות ומתחת לדלתות, תמיד יש שם מים שנותרו.

11. צמיגים עושה לפני התהליך או אחרי התהליך או שלא עושה לפעמים.

12. ניקיון פנימי לרוב ביום משלו, לא יוצא לי להשקיע הרבה בניקיון פנים ולכן אני פשוט מנקה היטב אחת ל... ומשתדל לשמור על הרכב נקי.

אולי לא הייתי צריך להשתמש במספור שכן זה קצת מלחיץ וגורם לזה להראות ארוך אבל זה לא כזה ארוך

תוספת : כשאמרתי לפני כן שאני לא אוהד גדול של QD לא התכוונתי לריסוס בזמן ניגוב. אלא לניקיון הרכב כולו בעזרת QD. בזמן ניגוב אחרי שהרכב נקי שיטה זו בטוחה לעומת זאת לנקות בעזרתה רכב מאובק/מלוכלך פחות בטוחה בהרבה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברור :mm_yeah:

די דומה לשלי רק שאצלי אין צינור מה שדי מקשה על שטיפת הסבון (כדי להרטיב את הרכב אני משתמש במרסס נותן תוצאה יפה).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברור :mm_yeah:

די דומה לשלי רק שאצלי אין צינור מה שדי מקשה על שטיפת הסבון (כדי להרטיב את הרכב אני משתמש במרסס נותן תוצאה יפה).

גם לי אין צינור כפי שציינתי, לרוב העבודה עם דלי וגם תמיד אני מביא איתי גלונים של נוזל כביסה של 5 ליטר והם מאוד נוחים לעבודה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

liork1 ענה לך על הדרך, המגבות בקישור שלו מיועדות ל QD על פי היצרן.

אני לא יודע להמליץ על משהו מסויים היות ואני לא אוהד גדול של ניקיון ב שיטת QD, לדעתי זה מתכון לשריטות וגם כל הספרי ווקס והספריי דיטיילינג הם פשוט מגנט לאבק במדינתנו הנקייה. :mm_wink:

כאשר אני מרסס QD בזמן הייבוש כל עוד המרכב רטוב אז אני מנגב רגיל עם מגבות לייבוש ואת הפיניש הסופי אני עושה עם המגבות הבאות. http://www.cleanyourcar.co.uk/microfibre-cloths/eurow-shag-pile-double-density-towels/prod_436.html

תקרא קצת בתגובות. מוצר נפלא לדעתי.

זאת מגבת מעולה ממש ביחס לגודל שלה, לעמידות שלה ולמחיר שלה. (אם תתעלמו מהמחיר הגודל והעמידות שלה אז אני אגיד שיש מגבות טובות יותר)

http://www.ebay.com/itm/Kent-Car-Care-Extra-Large-Microfibre-Drying-Towel-Q6100-/200906659702?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item2ec6f85776

http://www.ebay.co.uk/itm/Kent-Car-Care-Extra-Large-Microfibre-Drying-Towel-5-sq-/330529408456?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item4cf51685c8

לגבי הQD , כמו שאתה יודע אני משתמש בחומרים האלו לניקוי יבש לרכב ובסך הכל הם עושים את העבודה, נכון לעכשיו אני לא רואה איזשהם שריטות, אם כי הצבע של הטויוטה בת ה14 לא מזהיר פנים בכלל ככה שאני גם לא ממש מפחד (באמת שאין לי את היכולת והכח לטפל בצבע ברכב כל כך ישן שהשקעתי בו כל כך הרבה כסף גם בדברים אחרים),

מה שהמוצרים האלו עושים הם פשוט מנקים את הרכב ומבריקים אותו ברמה מאוד יפה.

מה שכן, מדי פעם נשארים לי סימני מים בגג ובנוסף טוענים שזה טוב לחלונות, מבחינתי לא משהו לחלונות אבל לגבי הצבע של הרכב להיט לגמרי.

הבעיה- המטליות מתלכלכות מהר.

לדעתי במידה ויש לך אפשרות לרסס משהו עם מים על כל האוטו לפני זה בטוח לא אמור להביא לשריטות,

לגבי הניקוי יבש הקלאסי כמו שאני עושה, היצרנים שמייצרים את זה הרי יודעים שזה "עלול" לגרום לשריטות ככה שלדעתי זה לא באמת עושה שריטות במידה ומשתמשים בו נכון, בעדינות ועם מטלית טובה.

אבל, אני לא באמת מבין בזה.

אגב, בתכנון שלי גם ללכת ולקנות את השמפו הלבן הזה, הבנתי מהפורום פה שהוא עדיף לכביסה ידנית (מה שאני עושה אני שם מים חמים מכניס חומר נותן למטלית להישאר לילה שלם ובבוקר מוציא אותה ונותן לה להתייבש, כל זה עשיתי עם אבקה שהבנתי שפוגעת במטלית והאמת שאני כבר שם לב לצבע שלה, לכן אני גם מתכנן לקנות את השמפו הזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב מגבת uber אחת עומדת למכירה ועוד סט של 2 מגבות כחולות ועוד 1 צהובה עומד למכירה.

הסט עולה 80שקל והuber עולה 70 שקל.

מי שרוצה להגיע לראשון לקחת אותם מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי.

כל המגבות עברו כביסה ראשונה ומוכנות לשימוש ראשוו על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבת UBER נמכרה.

אני אציין פה את שמות של מי שרצה לקנות ממני כדי שתוכלו להתאגד ולקנות מחול.

אם כולכם יכלתם לבוא לראשון לקנות כולם בטוח מאותו איזור

m.l

d300

liork1

י.ל1

biggie

E-A - הוא הזוכה המאושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבת UBER נמכרה.

m.l

d300

liork1

י.ל1

biggie

E-A - הוא הזוכה המאושר.

הוא בטח מתרגש! תן לו כוס מים ושים אותו על המיקרופון, שנשמע מה התוכניות שלו למגבת החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:) אל תגזים, דרך אגב בסוף לא רכשתי את המכונה מסיבות של לחץ בכסף בלבד (יותר נכון הגברת כמעט הרגה אותי כשהיא שמעה - ״עוד משהו אחד שאני שומעת שקנית שקשור לרכב ואתה מקבל על הראש״)

תבדוק אם היא עוד רלוונטית, אגב - כמעט הייתי רוכש את המגבת לפנייך, הייתי אבל תקוע בלימודים ולא הספקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבת UBER נמכרה.

m.l

d300

liork1

י.ל1

biggie

E-A - הוא הזוכה המאושר.

גם לי נח ראשון.

אולי באמת נתאגד?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אמנם באיחור - אבל היום הגיעו המגבות הירוקות (5 מגבות ב-84 ש"ח):

http://www.ebay.com/itm/5pcs-of-Microfiber-QD-Drying-Buffing-Detailing-Cleaning-Towel-from-Atop-Korea-/321064443266?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ac0ee9d82

הן מרגישות טוב מאוד, בכל מגבת 2 צדדים באריגה עגולה (לא פרוותי) ויהיו נהדרות כמגבות ניקוי כללי בכל האיזורים של הרכב.

הנה התמונות:

IMG_20130530_091156.jpg

IMG_20130530_090844.jpg

IMG_20130530_091408.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...