Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי לרכב, כמה שיותר זול.

שימו לב! השרשור הזה בן 3983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי יש כיסוי Hammer של הדר רוזן, מעולם לא שרט לי את הרכב.

מחזיק קרוב לשנתיים ועבר לא מעט כביסות

המידה מאוד חשובה

אצלי היא מתאימה כמו כפפה לרכב

הגומיות מתלבשות מתחת לפגוש האחרוי והקדמי, יש רצועות חיזוק בנוסף, אבל מעולם לא הצטרכתי להשתמש בהן.

גם ברוח פרצים הכיסוי לא זז (הולך הרבה לים, שם לב בעיקר שם).

השריטות קורות כשהכיסוי לא מספיק מהודק ויש רוח כמו שאמרו קודם, כשצד הפנימיי של הכיסוי מלוכלך , וגם כשמכסים לא נכון!

כשרק התחלתי לכסות את הרכב עם הכיסוי הראשון שקניתי (אמריקן איגל), הייתי מותח אותו מצד לצד, מחליק אותו מעל הפח.

היה שורט גם שורט.

היום כשאני מסיר את הכיסוי אני מעלה את הגומי שמתהדק מתחת לפרוט של הרכב אל המכסה מנוע, ופשוט מקפל / מגלגל אותו מקדימה לכיוון התא מטען, בלי משיכות.

וכשאני רוצה לכסות, אז מוציא מתא המטען כשהוא מגולגל כמו נקניק נניח (או ג'חנון :) ) , מניח את הכיסוי המקופל / מגולגל על הספויילר ומגלגל אותו עד המכסה מנוע, פשוט וקל.

מאוד ממליץ על כיסוי.

עוד מוכרים כיסויים של האמר? יש באוטודיפו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב מחדד ואומר שהכיסוי יהיה על הרכב רק בעונת הקיץ, והמטרה היחידה שלו זה למנוע מאבק להצטבר על גג הבד של הקבריולט.

הצבע של הרכב על הפנים, ולכן לא מדאיגות אותי רמות סינון וכ'ו, אם כי אשמח אם הרכב יהיה קריר יותר. לרוב בין השעות 11-14 יש צל מהבנין על הרכב(בעונת הקיץ). בעונת החורף הרכב מ11 עד סוף היום נמצא בצל. נפלאות הקוסמוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מוכרים כיסויים של האמר? יש באוטודיפו?

למען האמת אני כבר ממש לא זוכר מאיפה קניתי.

אבל אני חושב שבאוטוסטור יש כיסויים של הדר רוזן

עריכה : קיים

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%9B%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-HR-%D7%9E%D7%93%D7%92%D7%9D-HAMMER-4-%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%93%D7%A8-%D7%A8%D7%95%D7%96%D7%9F

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב מחדד ואומר שהכיסוי יהיה על הרכב רק בעונת הקיץ, והמטרה היחידה שלו זה למנוע מאבק להצטבר על גג הבד של הקבריולט.

הצבע של הרכב על הפנים, ולכן לא מדאיגות אותי רמות סינון וכ'ו, אם כי אשמח אם הרכב יהיה קריר יותר. לרוב בין השעות 11-14 יש צל מהבנין על הרכב(בעונת הקיץ). בעונת החורף הרכב מ11 עד סוף היום נמצא בצל. נפלאות הקוסמוס.

אני הייתי הולך לחנות לאיבזרים וקונה הכי זול שיש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך לחנות לאיבזרים וקונה הכי זול שיש.

הכי זול שיש זה לא ממש זול, במיוחד בסטנדרטים של סטודנט. מזכרוני הכי זול שראיתי היה מעל 200 ש״ח, וזה לא מחיר שאני שש לשלם על חתיכת בד שתצבור אבק.

חשבתי אולי יש באיביי או באתר סיני כלשהו שאתם מכירים בזול.

יניב alfa הציע לי את הכיסוי של המיטו אז אני אחכה לו בסבלנות (תודה :-P )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיסויים מאוד איכותיים עם מספר שכבות מחומר רך שלא שורט את הרכב. בפנים זה אותו חומר כמו בנרתיקים של דיסקים למוסיקה.

יש בחור בשם יעקב שמיבא כיסויים כאלה. קניתי ממנו ואני מאוד מרוצה.

כל הכיסויים הזולים עושים יותר נזק מתועלת.  

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיסויים מאוד איכותיים עם מספר שכבות מחומר רך שלא שורט את הרכב. בפנים זה אותו חומר כמו בנרתיקים של דיסקים למוסיקה.

יש בחור בשם יעקב שמיבא כיסויים כאלה. קניתי ממנו ואני מאוד מרוצה.

כל הכיסויים הזולים עושים יותר נזק מתועלת.  

יש קישור לדבר הזה?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קישור, יש שם טלפון של יעקב:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3720100#post3720100

ממליץ בחום.

הכיסוי שלי עבר גשם, אובך וכד ועדיין שומר על הרכב נקי במשך מספר חודשים. כיסוי מעולה ומתאים לפי מידות לרכב שלי כמו כפפה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה קישור, יש שם טלפון של יעקב:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3720100#post3720100

ממליץ בחום.

הכיסוי שלי עבר גשם, אובך וכד ועדיין שומר על הרכב נקי במשך מספר חודשים. כיסוי מעולה ומתאים לפי מידות לרכב שלי כמו כפפה.

תודה רבה

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...