Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר ביונדאי אקסנט 2009

kawasaki
שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הגיוני שכאשר מחליפים שמן גיר (ההחלפה התבצעה במוסך מרכזי) לא מחליפים פילטר על הדרך והאם הגיוני ששמן גיר מקורי 6 ליטר (?! למה כמות כזאת) עולה 489.84 לפני מע"מ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר השמן הוא פנימי כלומר צריך לפרק את אגן השמן בכדי להחליפו וכנראה לא קיימת הנחיה של הייצרן להחליפו.

המחיר עבור שמן מקורי סביר בהחלט.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא תמצא מוסך נורמלי אחר שמתמחה ביונדאי ותקנה את החומרים בעצמך. המוסכים המרכזיים האלה חיים על חשבון אנשים שלא מודעים למחיר. (רצוי לשאול את בעל המוסך להסכמה לפני שאתה מביא את השמנים שלך, יש כאלה מנסיון שלא מוכנים).

לי על החלפת שמן לקחו... 50 ש"ח.

קניתי שמן גיר מעולה בעצמי שגלון ממנו עולה 200 ש"ח. וסה"כ 250 להחלפת השמן גיר כולל עבודה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נראה אותך משיג שמן גיר מקורי במחיר יותר זול

ועוד איך ניתן להשיג יותר זול. אני קניתי מיונדאי שופ ליטר של שמן גיר מקורי כמובן ב 45 שח. תעשה את זה כפול 6 ותגיע לכימעט חצי מחיר ממה שהוצע לבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כאן .

רציתי לסגור את הפינה של מחיר השמן גיר המקורי של יונדאי SP3

לכל לקוחות הפורום, שמן גיר SP3 ליטר אחד מקורי עולה ביונדאי שופ 45 ש"ח כולל מע"מ.

(המחיר במוסך המורשה עומד על 83 ש"ח כולל מע"מ לליטר).

ממליץ להשתמש רק בשמן המקורי.

כתובתנו:

בית אלפא 17 תל אביב

טל: 03-7162540

פקס: 077-4601826

WWW.HYUNDAISHOP.CO.IL

http://www.hyundaishop.co.il

חלקי חילוף מקוריים ליונדאי

ליאור דולב - מנהל

ליטר 6*45 ש"ח = 270 ש"ח .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא תמצא מוסך נורמלי אחר שמתמחה ביונדאי ותקנה את החומרים בעצמך. המוסכים המרכזיים האלה חיים על חשבון אנשים שלא מודעים למחיר. (רצוי לשאול את בעל המוסך להסכמה לפני שאתה מביא את השמנים שלך, יש כאלה מנסיון שלא מוכנים).

לי על החלפת שמן לקחו... 50 ש"ח.

קניתי שמן גיר מעולה בעצמי שגלון ממנו עולה 200 ש"ח. וסה"כ 250 להחלפת השמן גיר כולל עבודה.

אני מאמין שרכשת שמן גיר מעולה אבל עדיין זה לא שמן מקורי למרות שהייצרן מצהיר שהשמן מתאים למפרטים של מיציבושיי.

לא שאני נגד שימוש בשמנים OEM התואמים למפרטי הייצרן אבל זו לא השוואה מדוייקת.

מוסכים מורשים לא יסכימו שתביא שמן מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך ניתן להשיג יותר זול. אני קניתי מיונדאי שופ ליטר של שמן גיר מקורי כמובן ב 45 שח. תעשה את זה כפול 6 ותגיע לכימעט חצי מחיר ממה שהוצע לבחור.

אבל במוסך מורשה של הייבואן לא יסכימו שתביא שמן מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ליאב יספר לנו היכן מחליפים שמן גיר ב-50 ש"ח נדע אולי לאן ללכת לטיפול הבא.

בפועל על עבודה כזו לוקחים באיזור הפי 3 במחיר.

לפותח הנושא: מדוע הוחלפה כמות כזו של שמן ? בד"כ במוסכים המורשים הם מחליפים באיזור ה4-4.5 ליטר-החלפה חלקית ולא מבצעים החלפת שמן עם מכונה כך,שכמות השמן שהוחלפה נשמעת תמוהה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות. לי היה תמוהה שלא החליפו גם פילטר בכל הרכבים הקודמים שלי כאשר קניתי אותם (וגם את זה קניתי לא מזמן) דאגתי לעשות ישור קו ולוודאות שמחליפים גם שמן וגם פילטר וככה להיות ראש שקט.

והכמות שהוכנסה היא באמת מוזרה לי יש מצב שנכנס 6 ליטר בגיר? אני מכיר רכבים עם מנוע 2000 שלא נכנס בהם 6 ליטר בגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה.

מזה תקופה שהייתה לי מין החלקה של הגיר לניוטרל בעת הורדת "קיק" בתנאים מסויימים. אמרתי לעצמי שאני חייב להחליף את הפילטר שמן גיר (האוטו עומד על 165 אלף והוראות היצרן אומרות כל 45 אלף להחליף שמן כאשר פעם שמן לבד ופעם פילטר ושמן) כי אין לי מושג מתי עשו את זה אם בכלל, ומסתבר שצדקתי , לא עשו את זה בכלל. השמן היה שחור , לא משהו שמזכיר אפילו צבע אדום. החלפתי שמן מקורי + פילטר מקורי (שעלו לי 280) ועוד עבודה 200 שקל.

הממצאים הם כאלה: הגיר מתפקד הרבה הרבה יותר טוב ולבנתיים אין זכר להחלקה של הגיר. אבל השאלה הנשאלת היא שוב , מה הכמות שנדרשת להחלפה חלקית של השמן הפעם המוסכניק מילא לי 4 ליטר , אבל מבדיקה שעשיתי עולה שיש יותר מידי שמן, יכול להיות? או שאני לא בודק נכון. מה הם השלבים לבדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יתכן, בהחלפה חלקית בדרך כלל מחליפים 3-4 ליטרים של שמן גיר.

יתכן שיצא 3 וחצי והכניסו 4, וחצי ליטר יותר ממה שצריך זה בהחלט יותר מידי.

מבחינת בדיקת שמן גיר תניע את הרכב על משטח ישר כאשר הבורר הילוכים במצב P ותבדוק בעזרת המדיד.

בדרך כלל ישנם 2 טווחים של מפלס תקין אחד ל"קר"(לפני נסיעה) אחד ל"חם"(אחרי נסיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יתכן, בהחלפה חלקית בדרך כלל מחליפים 3-4 ליטרים של שמן גיר.

יתכן שיצא 3 וחצי והכניסו 4, וחצי ליטר יותר ממה שצריך זה בהחלט יותר מידי.

מבחינת בדיקת שמן גיר תניע את הרכב על משטח ישר כאשר הבורר הילוכים במצב P ותבדוק בעזרת המדיד.

בדרך כלל ישנם 2 טווחים של מפלס תקין אחד ל"קר"(לפני נסיעה) אחד ל"חם"(אחרי נסיעה).

ביונדאי בודקים שמן כאשר מנוע מונע והגיר בניוטראל. אם תבדוק בפארקינג אתה עלול לקבל מדידה גבוהה מאוד ולא נכונה. דרך אגב, זה בדרך כלל כתוב על המדיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי בודקים שמן כאשר מנוע מונע והגיר בניוטראל. אם תבדוק בפארקינג אתה עלול לקבל מדידה גבוהה מאוד ולא נכונה. דרך אגב, זה בדרך כלל כתוב על המדיד.

טוב לדעת! יפה שטרחת לתקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...