Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת מכונת פוליש DA של meguiar's

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא יושב בפתח תקווה באזור התעשיה , לגבי מחיר עדיף לדבר איתו

מאוד נוח לעבוד אצלו במידה ואתה נתקע בלי חומרים יש לו המון ומכל הסוגים תוכל לרכוש במקום .

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי המון דברים טובים על המקום של יעקב ועל הטיפולים שלו בפרט. יש מצב שגם אני אשתמש במקום שלו כשיתפנה קצת זמן. מי שעשה זאת ורוצה לשתף במחירים (טווח) נשמח לשמוע.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לבשר לכם שעוד חנות בשם אוטוסטור בחולון הצטרפה להשכרת מכונות DA של meguiar's ותשפר את השרות באזור המרכז כולל מוצרי meguiar's לקניה ,התוכנית הולכת ומתפתחת לשרות הלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעד מבורך, משה אחלה של בחור, תמיד עוזר ומסביר, שירות מצויין.

כול הכבוד לכם! עם פריסה כזו אתם מבטיחים שירות טוב לקהל לקוחות רחב.

תודה מקווים לשפר כל פעם קצת ,בסוף יצא הרבה.

ונכון בחור נהדר משה מאוטוסטור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ביותר!

מה לגבי חנות אינטרנט שנוכל לרכוש ישירות מהיבואן?

אני יודע שיש את GYMו CLICK משהו כזה, אבל עדין תמיד עדיף מהיבואן (ואמור להיות יותר זול ).

:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב ביותר!

מה לגבי חנות אינטרנט שנוכל לרכוש ישירות מהיבואן?

אני יודע שיש את GYMו CLICK משהו כזה, אבל עדין תמיד עדיף מהיבואן (ואמור להיות יותר זול ).

:D

אתר אינטרנט יעלה בקרוב אבל מכירה ישירה בינתים לא תהיה בו,אולי בעתיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כול המחמאות והציונים לשבח יש לציין משהו אחד שמעט מפריע לי בעין וניראה לי לא תקין.

מצורפת תמונה.

כלומר, היפוטתית - אם השכירו את המכונה 700 איש לפני וחרשו וקרעו אותה במשך ימים וסופי שבוע ארוכים, ואני השכרתי אותה ליום אחד והיא התקלקלה אצלי אז אכלתי אותה ואני צריך לשלם את מלוא העלות שלה.

זה דיי צורם ומפריע מכיוון שזה לא הוגן או צודק, כשמשכירים מכונה צריך לקחת בחשבון שיעבדו איתה, כנראה גם קשה מאוד.

אוטוסטור.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, הבנת הנקרא תודה לאל יש לי, לפי מה שרשום זה מה שמובן מהדברים, תקרא מה שצירפתי, זה נלקח מהאתר של אוטוסטור.

אלא אם כן מדובר בנזק פיזי של שבר וכדומה ואז זה כבר סיפור אחר והם צריכים להבהיר את זה באתר.

עריכה: ערכת את התגובה שלך, אז בהתאם לתגובה הקודמת שלך זו תגובתי.

בהתאם לנוכחית - אכן מאבד אטרקטיביות, וחבל שכך, הייתי שמח להשכיר אותה לסופ"ש לאיזו עבודה קטנה שאני רוצה לעשות, אבל אם זה המצב אין סיכוי שאגע בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...