Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט (מחו"ל כמובן): פורד אסקורט דור ראשון עם מנוע קוזי!

zomero
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:shock2: אחחח, אשליות....

בארץ זה בחיים לא היה מקבל אישור לעלות על הכביש, ההגה ימני :wink:

:roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ריר שאני הזלתי לאחר צפייה במה שהולך שם.......

יצא לי לנסוע בעבר הרחוק על אחת "כזאת" (פצצת האנרגיה הצהובה - אלי חן, למי שמכיר) וזאת חוויה שאני זוכר אותה עד היום....

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהקוזי, תן רק את האסקורט :puppydoge

שאתה לוקח משקל קל, מנוע קוזוורת' עוצמתי והנעה אחורית... בין השאלות הרבות שרצות לך בראש עולה לך שאלה אחת: "מעניין איך נראה החלק האחורי של האסקורט ממושב הנהג של האימפרזה?" :twisted:.

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהקוזי, תן רק את האסקורט :puppydoge

שאתה לוקח משקל קל, מנוע קוזוורת' עוצמתי והנעה אחורית... בין השאלות הרבות שרצות לך בראש עולה לך שאלה אחת: "מעניין איך נראה החלק האחורי של האסקורט ממושב הנהג של האימפרזה?" :twisted:.

עידן.

בדיוק. וכשמגיעים לסיבוב...בין השאלות הרבות שרצות לך בראש עולה לך שאלה אחת: "מעניין אם נהג האימפרזה יהיה אנושי מספיק כדי לצלצל למד"א ולהודיע שאיזה משוגע עם גרוטאה אמריקאית עם מנוע חזק ללא קשר ליכולות השילדה\מתלים(...) איבד שליטה בסיבוב ועכשיו המכונית שלו התחתנה עם המעקה בטיחות..."

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. וכשמגיעים לסיבוב...בין השאלות הרבות שרצות לך בראש עולה לך שאלה אחת: "מעניין אם נהג האימפרזה יהיה אנושי מספיק כדי לצלצל למד"א ולהודיע שאיזה משוגע עם גרוטאה אמריקאית עם מנוע חזק ללא קשר ליכולות השילדה\מתלים(...) איבד שליטה בסיבוב ועכשיו המכונית שלו התחתנה עם המעקה בטיחות..."

:splat:

גדול!

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת את זה נורא רציני אה?

ומצטער לאכזב אותך, האסקורט היא אנגלית למקרה שלא ידעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הסתם לא ממש הסתכלת על הפרוייקט הכולל של הרכב!

הוא חיזק את הישלדה של הרכב ושם קוני וקפיצים וכלוב התהפכות.....ועוד.

מן הסתם בעל הרכב לא ממש יקח סיבובים על 160....אבל אם כן...):

עריכה: אני לא ממש בטוח שהיעוד של בעל הרכב היא מסלולים מעוקלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעתכם, זה שהתרגלתם למשרד רישוי של אוטיסטים זה לא אומר שגם באנגליה הם כאלה, כל מי שקרא FASTCAR/MAXPOWER

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המודעה פתאום פורסמה לי באמצע הכתיבה?! כל היחידה הזאת מנייקים!

בקיצור משרד הרישוי האנגלי בודק איזה מנוע אתה מכניס לאיזה רכב ולפי טבלאות רלוונטיות קובע לך איך לשדרג את יתר המכלולים. אין שום סיבה שהאסקורט הזאת תיקח סיבובים פחות טוב מאסקורט קוזוורטMK5 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, בשקט בשקט מתחת לפני השטח גם בארץ יש כמה פנינים כאלה.זה פשוט צריך להיות חשאי.

יש באור עקיבא איזה מסטול אחד שיש לו סריטה עם טנדרונים אז תקשיבו טוב...

טנדר סובארו 4X4 עם מנוע אימפרצה טורבו.

פולקסוואגן קאדי (זה שנראה כמו גולף MK1) עם מנוע VR6.

וטנדר אופל (זה שנראה כמו קורסה, איך קוראים לו?) עם מנוע אסטרא GSI.

נכון שהן לא כאלה מדהימת במראה אבל אלוהים... איך שהן נוסעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, בשקט בשקט מתחת לפני השטח גם בארץ יש כמה פנינים כאלה.זה פשוט צריך להיות חשאי.

יש באור עקיבא איזה מסטול אחד שיש לו סריטה עם טנדרונים אז תקשיבו טוב...

טנדר סובארו 4X4 עם מנוע אימפרצה טורבו.

הטנדר המדובר הוא בצבע כחול-סובארו? :shock:

לפני כמה שבועות נסעתי עם דוד שלי לפרדס-חנה ופתאום מצד ימין עקף אותנו "ברק כחול" שהתברר אחרי כמה מטרים כטנדר סובארו.

הבנאדם נסע על 90 אם לא 100 בשטח של 50. והרעש שבקע מהמנוע לא אפייין את הרעש היחודי למנוע "בוקסר" במאמץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקחתי קשה בכלל. למעשה יש לתופעה הזאת שם ! קוראים לזה (תקראו לאט כדי לא להתבלבל) ח-ו-ש---ה-ו-מ-ו-ר. בחיי, אני לא ממציא את זה.

ובקשר למוטציות המוטוריות המוזכרות מעלי, יש כל מיני אנשים עם היכולת והזמן לעשות שטויות כאלה. אני בכוונה אומר "שטויות" ולא "פרוייקטים" כי אני במקרה מכיר כמה שעשו כאלה דברים(כן, בארץ), ואני יכול לומר בוודאות שהמנטליות העומדת מאחורי זה היא לא מהסוג שמוציא "פרוייקטים" תחת ידיו, אם אתם מבינים את כוונתי.

לילה טוב !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...