Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה חדשה, 1.25 ידני, או משהו דומה. הכותרת נערכה

aizikb
שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

אני מחפש סופר מיני חדשה, חשוב לי שתיראה "רצינית" וגם תהיה חסכונית, היום נוהג ב-306 ידנית, מנוע 1.4 שנת 2001, כלומר מהנה לנהיגה, נוחה ועושה 1:14. לא רוצה לרדת בצריכת הדלק בשום אופן...

חשבתי על איביזה ואחיותייה, האיביזה זולה מבפנים, הפולו יקרה והפאביה לא נראית טוב. כולם בטח יקרות לתפעול..

קיה ריו לא נראת לי טוב, והשאר גם לא ממש מעניינות או סתם יקרות.

עכשיו הגיעה הפיאסטה, לא הכי זולה (75500 בסוכנות לפני "עליה לכביש"), נראת טוב יחסית, מבפנים גם, כנראה מרשימה ואיכותית.

נתוני ייצרן אומרים 17.8 קמ"ל מה שלא מבטיח הרבה..

מישהו מכיר? נוסע? האיץ? תידלק? ויכול לתת התרשמות?

אני עוד לפני נסיעת מבחן..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום,תריץ חיפוש בפורום יש מלא מידע על הפיאסטה החדשה.. חוץ מזה המלצה חמה על סוזוקי סוויפט החדשה, חיסכונית די מרווחת וניראת שובבה/ צעירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיעה האישית שלי, אם ה306 שלך במצב טוב, אתה תתאכזב מהמיני החדשות (כמובן שהפולו והפאביה ואולי הפיאסטה הם איכותיות וטובות, אבל לא בטוח שהם שוות את ההפסד הכספי שבמעבר כזה, בהנחה שכל עוד ה306 במצב טוב).

ואם באמת אתה עושה 1\14 משולב, הצריכה לא תשתפר יותר מידי (1\16 במקרה הטוב, לדעתי זה לא נקרא שיפור בצריכה).

למה אתה רוצה לחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

17.8 ... רק כשאתה לבד באוטו , בלי מזגן , ללא רוח נגדית , מישור כל הזמן ,ללא שום עליה או שיפוע , לא לעבור את ה90 קמ"ש , לא לעקוף או להאיץ סתם , ללא מגע בדוושת הבלם {כי מן הסתם תצטרך להאיץ שוב} , לנסוע רק בהילוך הכי גבוה , לחץ צמיגים בדיוק לפי הספר , ללא הפעלת צרכני חשמל {אורות וכדומה} ועוד... ואז אולי תגיע לזה . יש לנו במשפחה פיאסטה וגם I20 . תקרא עוד חוות דעת .על -" כבש בעור זאב "- שמעת פעם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לא מזמן (עדיין לא קבלתי) את הרכב, קח בחשבון שהתמונות שאתה רואה באתר של פורד \ הרכב באולם התצוגה לא תואם כ"כ את הדגם הידני.

בדגם הידני יש מספר דברים חסרים, המסך הקטן (של מחשב הדרך) שממוקם בין המהירות לסל"ד לא קיים, ההגה לא מצופה עור,

מושב נהג לא מתכוונן לגובה, אין ציפוי כרום לידיות הפנימיות של הדלתות, מראות בצבע שחור בלבד

בנוסף תמונות הפנים של הפיאסטה, גם בקטלוג וגם באתר פורד הישראלי הם של דגם שלא משווק בארץ שמגיע עם מערכת של SONY, הדגם הידני נראה כמו בתמונה:

dwdhgmnodhzn.gif

(תוסיף www משום מה יש הגבלה על פרסום קישורים אם אין לך 20 הודעות)

עם כל הבאסה שציפיתי בהתחלה שהדגם הידני נראה כמו בכל הפרסומים של הפיאסטה עדיין החלטתי שזאת החבילה הכי כדאית כרגע אם אני לוקח בחשבון את כל הבחינות\מחיר, סה"כ האוטו נראה טוב, מאוד מאובזר מבחינת בטיחות, שליטה על השמע מההגה, מנוע שמגיב טוב, התנהגות כביש טובה...

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אלכס: חיפשתי, דווקא לא מצאתי הרבה מידע, בטח לא על הידנית החדשה. ואת הסוויפט אני לא ממש אוהב.

ניר: כי הפיז'ו מתחילה להתנהג כמו אוטו ישן, לכל דבר צריך לשים לב ולתקן, וכי בא לי משהו חדש ומפנק יותר. וגם 1/16 זה שיפור, ותכלס רוב הנסיעה שלי היא בין עירונית.

יוסי: הבנתי את הגישה ה"שלילית" שלך (קראתי עוד הודעות שלך פה) אבל לא נתת מספר אחר חוץ מהפענוח לאיך היצרן מודד את הצריכה, אז יש לך משהו?

מתן: תודה על המידע, ועל התמונה. המערכת של "SONY" זה גם עם מסך גדול ומפורט יותר? וניסית לברר כמה דלק היא תאכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונסולה של סוני שונה מבחינת האפשרויות\רמת גימור - עיצוב.

המסך שמגיע בדגם הזה הוא צבעוני לעומת מסך שני צבעים פשוט שמגיע עם הדגמים שמשווקים בארץ, בגירסה הידנית המסך גם קטן יותר (2 שורות אם אני לא טועה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- AIZIKB .הגישה השלילית משהוא נובעת מהציפיות {המינימליות} מול האכזבה {הגדולה} . לאישתי יש רכב קוריאני שנחשב בעולם לרכב יותר נחות מ-FORD . וערכתי השוואה קטנה בין פיאסטה 1.25 לבין I20 1.25 שניהם 2013 . חפש בפורום את ההשוואה בבקשה . דבר אחד לא ציינתי : צריכת דלק במספרים . מחוץ לעיר פיאסטה 1-14 , יונדאי 1-18 במהירות של 90-110 קמ"ש . בתוך העיר ההבדלים קטנים יותר :פיאסטה 1-10 יונדאי 1-12-13 . בנסיעה ללא מזגן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות

אלכס: חיפשתי, דווקא לא מצאתי הרבה מידע, בטח לא על הידנית החדשה. ואת הסוויפט אני לא ממש אוהב.

ניר: כי הפיז'ו מתחילה להתנהג כמו אוטו ישן, לכל דבר צריך לשים לב ולתקן, וכי בא לי משהו חדש ומפנק יותר. וגם 1/16 זה שיפור, ותכלס רוב הנסיעה שלי היא בין עירונית.

יוסי: הבנתי את הגישה ה"שלילית" שלך (קראתי עוד הודעות שלך פה) אבל לא נתת מספר אחר חוץ מהפענוח לאיך היצרן מודד את הצריכה, אז יש לך משהו?

מתן: תודה על המידע, ועל התמונה. המערכת של "SONY" זה גם עם מסך גדול ומפורט יותר? וניסית לברר כמה דלק היא תאכל?

הייתה לי פיג'ו, וחוץ מגיר אוטומט אהבתי בה הכל, ואם הגיר היה ידני הייתי ממשיך להחזיק אותה ולא מחדש.

אני מבין שאתה רוצה חדש, אין מה לעשות רכב חדש זה כיף!

השאלה אם אחרי שיגמר הכיף, אם התמורה תיהיה יותר טובה.

בכל זאת הרמה של הפיג'ו שלך גבוהה, אז מה אם פה נשבר פלסטיק ושם יש תקלה, הרכב יותר מרווח ונוח וברור שגם הנדסת אנוש יותר גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, תודה על המספרים (למרות שהם מאכזבים :-) ), קראתי את ההשוואה שלך, למרות שאני לא אוהב את i20 הדעות שלך על הפורד חשובות לי.

ניר, אתה חושב שהאוטו שלי (הרכב משנת 2000 על הכביש אבל הטכנולוגיה איזה עשור קודם) יהיה יותר מרווח ונוח ובעל הנדסת אנוש טובה יותר מפיאסטה חדשה?

אני מסכים שהוא מרווח (אבל ככה זה ברוב המכוניות, פעם הכל היה דק וקל יותר) וגם נוח אבל לדעתי יהיה שיפור בהכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, עוד שאלה קטנה.

בגלל המנוע ה"קטן", האם נסיעה במהירות "סטנדרטית" של 110 -120 מלווה בסל"ד גבוה ורעש מנוע מוגזם או שאין לו בעיה עם זה.

כמובן הילוך 5 וחלונות סגורים :)

אתה יודע באיזה סל"ד הוא ב-110?

תודה שוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-AIZIKB

אני לא זוכר היטב באיזה סל"ד אבל אין רעש כמעט , בלבד בעמידה , רעש חזק ממע" תזמון כפי שכבר צייננתי .

כרגע הרכב הזה מאוד מאכזב אותי , בעיקר בקטע של חוסר התייחסות לבעיות שיש בו , בעיקר הריח של הדלק מחלקו האחורי בימים חמים , תצרוכת הדלק , ההילוך האחורי ועוד דברים מעצבנים אחרים .

אני מחפש בכל דרך להחליפו לפחות ב SUZUKI SPLASH , גם אם זה יהיה כרוך בתוספת גדולה של כסף .

ה-SPLASH למשל עולה על ה-FIESTA בכל סעיף אפשרי , מלבד גודל רכב , גודל תא מטען ,ומע" הסטריאו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסוכנוית של פורד וקיה, הפיאסטה מרגישה יותר איכותית (ויותר מיוחדת ויפה לדעתי) בפנים. גם בחוץ אני מעדיף אותה.

הריו הרבה יותר מרווחת, בעלת כמה פריטי אבזור נוספים אבל נראת פשוטה יותר מבפנים, מבחוץ לדעתי גם.

הריו גם יותר יקרה אבל נותנת "7" שנות אחריות (ה-"" בכוונה, זה רק על מנוע וגיר)

כרגע אני מחכה לנסיעה על הפיאסטה ויש מצב שזו תזכה

מישהו יודע איפה ובכמה ניתן להשכיר פיאסטה ליום-יומיים? (עדיף בהליך כזה מאשר חצי שעה נסיעת מבחן עם נציג סוכנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנויות השכרה אין פיאסטה ידנית . ובכלל בסוכנויות השכרה מעדיפים אוטומטיות בגלל הביקוש לרכבים כאלה וגם בגלל הנוחות .

אבל יש יוצא מן הכלל כמו: סוזוקי אלטו , ניסן מיקרא , פגיו 107 ,... בקיצור מכוניות מיני בגלל הדרישה לחיסכון בדלק .

ויש כמובן פיאסטה 1400 אוטומטית אבל היא לא בתקציב שלך כנראה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...