Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הישראלי שקנה פרארי ב-10 מיליון שח LaFerrari

alon-g
שימו לב! השרשור הזה בן 4067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שרואה את הרכב בכביש עדיף שיתרחק.

לביטוח המקיף/צד ג יש הגבלת סכום בדרך כלל בין 400 אלף למליון שקל תלוי בביטוח.

אם עשית תאונה עם רכב ביותר מזה זה יבוא מהכיס שלך :cry:

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם עשית תאונה עם רכב ביותר מזה זה יבוא מהכיס שלך :cry:
אתה לא באמת רואה שופט בישראל שרוצה שתופיע כותרת בעיתון -

"השופט X פסק כי קשה יום, אלמן ואב לחמישה שהתנגש עם הלאונה החבוטה שלו בפרארי ידרש לשלם חמישה מיליון לטייקון בעל המספרה"?

מין הסתם בית המשפט יפסק שקיימת אחריות משותפת ושאדם שמעלה רכב כה יקר על כביש ציבורי נוטל חלק מאחריות זאת - לא משנה מי אשם בתאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יצירת אומנות, אין לי מילים!

בניגוד ל-458, ה-פרארי (אשכרה ה-פרארי...) הזו היא השקעה וירידת ערך לא תהיה פה, רק עליה...

כל הכבוד לאוטו איטליה שבכלל הצליחו לשים את ידם עליה, בטח הביקוש מטורף ולא כל אחד יכול לקנות אחת, גם לא ב-50 מליון.

מעניין אם היא תצטרף אלינו לטיולים בנס הרים, נבוא לה קצת מהשוליים :hihi:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך באמת מבטחים רכבים כאלה? או בכלל רכבים שעוברים את המליון (פורשה ושות. למשל)?

אין לי מושג איך ודרך איזה סוכן. אבל מקיף ל-SL65 עלה באזור ה35K. אני לא זוכר את הסכום המדויק.

אני מניח שיש חברות שמתמחות בזה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היחידה שעוברת לי בראש: למי יש במדינה לשפוך 10M על רכב ?!

תגיד אתה רציני?

יש בארץ מאות S500 רגילות שמחירן על הכביש מעל מליון ש"ח. והבעלים מחליפים כל שנה רכב אחרי שהוא מאבד 250,000 בשנה.זה אפילו לא מדגדג להם. בפרארי הזו אתה לא מאבד כלום ולפי מה שחברים של חבר במסעדה במוסקבה עם פרארי ולמבורגיני אמרו שאפילו לא עושים ביטוח ככה שהאוטו לא עולה לך כלום פרט לטיפולים. ומי ישמע כמה יסעו איתה. אולי 1000 ק"מ בשנה. זה האוטו הכי משתלם כלכלית :wink: הם גם אמרו שהם מוציאים יותר ממליון יורו בשנה אחת על נסיעות עסקים, ולא חסר גם ישראלים שבשבילם זה דמי כיס. מה גם שהם רק ירוויחו מהמכירה העתידית, ממש כמו נכס להשקעה.

אתה יודע מה אני לא מצליח להבין?

איך לאנשים יש כסף לשפוך על רכב משפחתי חדש שעולה להם מעל 12 משכורות. ויש ירידת ערך וביטוחים ואגרות...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שותף להנחה באשכול הזה שמי שיש לו כסף להוציא על פרארי, בהכרח אין לו ערך לכסף ולא אכפת לו שיגנבו / ישרפו / ירסקו לו את הרכב.

אני חושב שגם אותם חברים שלך מבטחים את הפרארי שלהם. גם אם יש לך מליארדים שוכבים בבנק, אתה לא תרצה לקחת סיכון עם פרארי.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה רק ישראלי 1.

כמה אנשים לדעתך יש בישראל שהשווי שלהם מעל 100 מ ' $?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי? סתם שטויות של רכב.

מגיע למהירות 350 קמ"ש, נחמד.. עוד יותר נחמד עצם העובדה שהמהירות המותרת החוקית פה היא 130.

זאת אומרת שאם הוא יעבור אותה (וכנראה שכן כי כל ליטוף של דוושת הגז תעבור את ה200) יתפסו אותו שוטרים ויתנו לו קנס. נכון, לא יהיה קשה לו לשלם אותו. אבל יש גם נק', שאם הוא ימשיך ככה ישלל לו הרישיון.

וכמובן שלא נדבר על הביטוח המטורף, מעניין אם יש חברה שתבטח אותו.

או שילך לאנשהוא, ישאיר את הרכב ויחזור עם שלל צלמים שאולי אפילו ישרטו לו אותה.

הרכב הזה (לפחות בארץ) הוא נטו להראות ולהגיד 'יש לי כסף!' ולא יותר מיזה.

אני אישית הייתי קונה איזה מרצדס S קלאס או BMW סדרה 7, במיליון וחצי, עם איבזור מהשמיים וחוסך את ה8-9 מיליון הנותרים.

גם כוח, גם האצה מטורפת של שניה וחצי יותר, גם איבזור, גם נוחות.

ואם הוא רוצה משהו ממש ממש ספורטיבי, שיקח את הR8. לדעתי? הרבה יותר יפה.

כוח לא חשוב, שתיהן מפלצות. מה זה משנה אם אחת מגיעה ל350 והשניה ל316. מי יסע ככה פה כבר

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לדבריך, ההזוי שקנה את הגרוטאה צריך יועץ שישמור עליו מהשטויות שהוא עושה. חבל שלא הוספת שחתיכת הפח הזו בכלל לא שימושית ואין לה תא מטען וisofix לבוסטר של הילד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CristianoR כי אתה חושב בצורה הגיונית / חיסכון, ברגע שלאדם יש יותר מדיי כסף (או שפשוט זה כבר לא משנה לו) הוא לא קונה רכב משיקולים נורמטיביים או חסכוניים או עלות תמורת תועלת, הוא קונה רכב משיקולים אחרים לגמרי (שופוני / התרגשות / "כי זה הכי טוב" / חלום ילדות וכו') אז העצות / השוואה שלך ממש לא במקום.

מעבר לזה לא לשכוח שלבן אדם כזה יש מן הסתם בית מפואר עם חניה מקורה מוגנת וכו' וכו', אז כל ה"מלחמה" שלו זה בעצם עם הנהג הישראלי הטיפוסי + הפקקים + השוטרים שבטח יעצרו אותו סתם, בהחלט לנסוע על פרארי בארץ לא נשמע לי כיף גדול... אין בשיט איך לנצל רבע מהרכב אבל זה כבר סיפור של רכבים הרבה פחות יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי? סתם שטויות של רכב.

מגיע למהירות 350 קמ"ש, נחמד.. עוד יותר נחמד עצם העובדה שהמהירות המותרת החוקית פה היא 130.

זאת אומרת שאם הוא יעבור אותה (וכנראה שכן כי כל ליטוף של דוושת הגז תעבור את ה200) יתפסו אותו שוטרים ויתנו לו קנס. נכון, לא יהיה קשה לו לשלם אותו. אבל יש גם נק', שאם הוא ימשיך ככה ישלל לו הרישיון.

וכמובן שלא נדבר על הביטוח המטורף, מעניין אם יש חברה שתבטח אותו.

או שילך לאנשהוא, ישאיר את הרכב ויחזור עם שלל צלמים שאולי אפילו ישרטו לו אותה.

הרכב הזה (לפחות בארץ) הוא נטו להראות ולהגיד 'יש לי כסף!' ולא יותר מיזה.

אני אישית הייתי קונה איזה מרצדס S קלאס או BMW סדרה 7, במיליון וחצי, עם איבזור מהשמיים וחוסך את ה8-9 מיליון הנותרים.

גם כוח, גם האצה מטורפת של שניה וחצי יותר, גם איבזור, גם נוחות.

ואם הוא רוצה משהו ממש ממש ספורטיבי, שיקח את הR8. לדעתי? הרבה יותר יפה.

כוח לא חשוב, שתיהן מפלצות. מה זה משנה אם אחת מגיעה ל350 והשניה ל316. מי יסע ככה פה כבר

סלח לי, אבל זה בולשיט מארץ הבולשיט.

אני חולה על התגובות בסגנון "נתראה בפקקים באיילון", מאנשים שחיים בסרט שרק במדינת ישראל יש פקקים.

אז אני שמח לבשר לכם שדווקא בשאר העולם יש הרבה הרבה הרבה יותר פקקים והם מתארכים שעות ארוכות.

פקקון של 45 דקות באיילון זה בכלל לא נחשב פקק. בפריז יש פקקים של 3-4 שעות בדרך הביתה.

"באיזה כבישים הוא ינהג בדיוק?"

אפשר לחשוב שבעלי הפרארי בהונג קונג (ולא חסר שם, כמו גם פורשה, יעיד edan) נוסעים לעבודה ב280 קמ"ש תוך כדי חריקת בלמים. הכבישים שם צרים פי כמה מהכבישים בתל אביב.

כנ"ל לגבי כל פרארי בכל העולם, אף בעלים של פרארי לא יוצא להקפיץ את הילד לגן ב250 קמ"ש.

גם בגרמניה, לא כל יום נוסעים על האוטובאן ולא קופצים לנורבורגרינג בדרך לסופר מרקט.

זה רכב פ-ו-ז-ה נטו ואין בזה דבר רע. אם מזדמן מידי פעם לצאת למסלולון, אז מגניב.

גם הרכבים שלנו הם פוזה. זה לא שאי אפשר להגיע עם מאזדה 3 ל170 קמ"ש.

פעם שאלת מישהו עם מאזדה 3 מה הוא "יעשה עם הרכב הזה בארץ?"

להאשים אדם אחר ב"להראות שיש לי כסף" זה פשוט להיות צבוע.

גם אנחנו, כשקנינו רכב שהוא לא פרקטי נטו כמו סוזוקי אלטו נניח, רצינו להראות "שיש לנו כסף".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שקונה רכב כזה ממש לא מזיז לו שדפקו אותו בעוד מיליון שתיים במחיר...

ברור, כי הוא הגיע למצב שהוא יכול לרכוש פרארי על ידי זה שבמשך שנים הוא זרק את כספו ללא כל התחשבות ובזבז אותו ללא הכרה....:shock:

תגיד אתה רציני?

יש בארץ מאות S500 רגילות שמחירן על הכביש מעל מליון ש"ח. והבעלים מחליפים כל שנה רכב אחרי שהוא מאבד 250,000 בשנה.זה אפילו לא מדגדג להם. בפרארי הזו אתה לא מאבד כלום ולפי מה שחברים של חבר במסעדה במוסקבה עם פרארי ולמבורגיני אמרו שאפילו לא עושים ביטוח ככה שהאוטו לא עולה לך כלום פרט לטיפולים. ומי ישמע כמה יסעו איתה. אולי 1000 ק"מ בשנה....

נראה לי שנסחפת קצת עם הנתון של ״מאות S500", אני בספק אם הנתון האמיתי יתקרב למשהו שיכנס להגדרה של ״עשרות״.

אני מכיר הרבה בעלי רכבים סופר יקרים, כולם ללא יוצא מן הכלל מבטחים מקיף את הרכב וכולם ללא יצוא מן הכלל נוסעים מעל 5000 קילומטר בשנה, וזה עוד במקום בגודל של יריקה, לא ברוסיה שהיא ענקית (מוסקבה לבדה גדולה יותר מהונג קונג).

לגבי מה שכתב max2005, מסכים עם דבריו, הרבה מקשקשים בעניין ״מה יש לעשות עם רכב כזה״, שוכחים כמה דברים:

1.חלק גדול מהכיף ברכב זה ההרגשה של להיות בעלים של מכונה כזאת מיוחדת ולא שגרתית.

2.תפסיקו לחשוב על מהירות סופית, תתחילו לחשוב מומנט....

3.תתחילו לחשוב סאונד.

4.תתחילו לחשוב עיצוב.

וכן, אין כל רע בזה שאנשים ילטפו לך את האגו, בחורות מגדילות את השדיים בדיוק מאותה סיבה.

:)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור???

מה יקרה אם מישהו יכנס בו מאחורה תוך כדי הזלת ריר? הוא הרי לא יגיד לו 'תשמע, אני מיליארדר, לא אכפת לי, סע לשלום'.

חבל פשוט להביא אוטו כזה, ברור שלכל אחד שיעשה מה שהוא רוצה עם הכסף שלו, מה זה ענייני? אבל אני פשוט מדבר על אם אני הייתי מיליונר לא הייתי קונה אוטו כזה. זה מסוג המכוניות שרואים על מסלול המירוצים, על הכביש (ובמיוחד פה!) הן מיותרות.

הוא לא יכול לעבור את המהירות המותרת בהרבה, ישימו לב אליו ישר, אין תא מטען (כן, כן).

זה נטו לנקר עיניים, אאודי R8 עושה את כל מה שהרכב הזה עושה ב8 מיליון פחות. שוב, אני לא בא להטיף לאף אחד. פשוט רכב ב10 מיליון זה סתם שופוני. אף אחד לא באמת צריך את זה, ואני מאמין שהרכב הזה עולה ככה רק בגלל הנדירות שלו. בלי כל הנדירות (500 דגמים) הרכב הזה היה מקבל מחיר נורמלי של כל פרארי. (2-3 מיליון)

חוצמיזה, אנחנו בישראל חבר'ה, מספיק שילך לשבת באיזה בניין משרדים או משהו ויעברו לו ליד האוטו וישרטו לו אותו עם המפתח אנאערף, כבר כואב הלב.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה רק ישראלי 1.

כמה אנשים לדעתך יש בישראל שהשווי שלהם מעל 100 מ ' $?

לבקשת הקהל, חם מהתנור:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3597211,00.html?dcRef=ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...