Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אח, דוניה רוסה..

matanfr
שימו לב! השרשור הזה בן 2617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז הייתי. מה אגיד - היה מוצלח מאוד!

בשר ברמה גבוהה ביותר, שירות נהדר, הסברים מאלפים מצד אורי ואחיו (דורון? אני חלש בשמות..) בין המנות על אופן יישון הבשר וצלייתו. עם פתיחת הערב קיבלנו לשולחן צלחות עם לחם, תפוחי אדמה קטנים ואמפנדס בשר. מאותו הרגע והלאה התחילו לזרום לשולחן בשרים סופר-איכותיים עד שאמרנו די - סינטה, אנטריקט, פלדה ולקינוח אסאדו. על שלושת הראשונים אני יכול להעיד שהם היו מצוינים (במיוחד האנטריקוט!), בשלב האסאדו כבר הרמתי ידיים לצערי ופשוט לא יכולתי להכניס כלום לפה יותר.

מומלץ בחום.

792281_590679247613436_448177425_o.jpg

841141_590679120946782_483762037_o.jpg

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

555840_590679204280107_1829270805_n.jpg

223477_590679270946767_1400628465_n.jpg

היה לא רע בכלל, שונה ממה שאנחנו עושים בד"כ, נהניתי מהחברותא. כן ירבו.

אשמח לארגן מתיישהו מפגש פורום בפורמט דומה, במחשבה שנייה, מאחר וארגון זה לא הצד החזק שלי אולי עדיף שמישהו אחר יטרח , אני אשטוף כלים.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו, בתמונות זה נראה כמו ה"חברים של שגב" מערוץ 2, בפורמט בו יושבים איזה 50 איש ב-"ח".

הבשר שלכם מגרה ביותר. מעולם תמונות לא גירו אותי ככה ואני לא חסיד של הבשר ה"כבד".

אני אוכל שווארמה שלוש פעמים ביום :wink:

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו

אני אוכל שווארמה שלוש פעמים ביום :wink:

בדרך לעבודה, אני עובר מידי יום בשמונה וחצי בבוקר ליד דוכן פלאפל בנימינה ומשתומם מידי יום לגלות "מי זה המוזרים האלה שיורדים על מנת פלאפל בשמונה וחצי בבוקר?", נראה לי אתה אחד מאלבה שדיכולים לענות לי על השאלה

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שאני מאלה.

אין שעה מוקדמת מדי למנת שווארמה\פלאפל\שניצל עבורי. זה הטעם של החיים. :-)

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר ארוחת צהריים.

לחבר שלי היה שותף לדירה שהיה מכין ואוכל קבב ב 7 בבוקר (מהמגעילים הקפואים האלה של זוגלובק)

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב. אז אתמול בערב הייתי עם חברה שלי. המקום עצמו נותן אווירה טובה מאוד. המקום משדר אווירה משפחתית, רגועה.

כל המנות היו מושקעות, טעימות, והבשר... ואוו!

בשורה התחתונה - ממליץ מאוד לכולם. ללא ספק אמליץ לחבריי וללא ספק נגיע שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...