Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Optimum No rinse 4 liter

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזרתי עכשיו מהיבואן ורכשתי את Optimum No rinse

הוא לא היה מוכן להוריד מתחת ל 350 ש"ח

בכל אופן יש חבר אחד מהפורום שכבר רוצה להשתתף,מחפש עוד אחד על מנת לחלק את ה"נטל"

על אדם נוסף (למרות שלא מפריע לי שזה יישאר אצלי גם 4 ליטר) למי שמעוניין? נא ליצור עימי

קשר. הגלון סגור בווקום אפתח אותו יחד עם מי שיצטרף.

ניתן יהיה לחלק את זה גם ל 4 אנשים,זה ייתן כמות מתחת לליטר -אבל זה יכול לתת ליותר אנשים

להתנסות עם אופטימה, ובמקרה וזה ימצא מועיל/טוב? לא בעיה, נרכוש שוב.אולי את המשופר

עם תוספת הקרנובה -לדבריו. (צריך לבדוק באתר שהם)

נו ואיך אפשר לא לקחת ככה על הדרך עוד איזה משהו...כן רכשתי את אוטם צבע של מנזרנה PL Power Lock

1 ליטר .

http://www.autostore.co.il/151426/%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9D-%D7%A6%D7%91%D7%A2-Menzerna-PL

באוטו סטור מוכרים חצי ליטר. (מישהו רוצה להשתתף...:wink:)

mgdaxgmnzew2.jpg

באיזה איזור אתה גר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול ניסיתי פעם ראשונה לשטוף את הרכב עם ה ONR. הייתי דיי סקפטי בהתחלה,

ורכשתי את החומר בעיקר שיהיה בתור חומר סיכוך לפלסטלינה. אז לקחתי דלי עם 4 ליטר

מים, הוספתי 50 מ"ל של ONR, כמה מטליות מיקרופייבר, ויצאתי לדרך.

הרכב לא היה מלוכלך מאוד, אבל היה צריך שטיפה, וגם קיבל באותו בוקר מטווח של איזו יונה

בת *ונה, שכנראה היתה עצבנית במיוחד.

האמת, מאוד הופתעתי. הניקוי היה מאוד מאוד קל. מריחה עם מטלית ספוגה מאוד, אפילו לא צריך

לשפשף את המקומות המלוכלכים, כי הכל יורד בקלות, ואז ייבוש עם מטלית נקיה.

החומר עצמו נותן למים מרקם מעט שמנוני, אבל יורד בקלות מפתיעה עם מטלית נקיה, יחד עם כל הטינופת.

אחרי שסיימתי הדלי היה דיי מלא, אז עברתי לג'אנטים. בחיים לא ירד השחור מהג'אנטים בקלות כזו.

תוך משהו כמו 20 דקות היה לי רכב נקי ונוצץ, כמעט בלי לבזבז מים, ואפילו בלי להזיע.

סתם לשם השוואה, שטיפה ידנית יסודית לרכב לוקחת לי בסביבות שעה וחצי/שעתיים.

אני מניח שאם הרכב מאוד מלוכלך זה כבר יותר קשה, ולוקח יותר זמן, אבל לשטיפה של רכב שהוא

לא מטונף ברמות, זה אכן פתרון מצויין. מומלץ בחום, בייחוד אם קונים את הגלון ומחלקים בין 3-4

אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אושרי

אתמול ביצעתי משהו דומה למה שציינת אבל ביישום אחר על רכב שהיה די מלוכלך

הורדתי את הליכלוך עם מים דרך צינור. לאחר מכן העברתי שפריץ (מרסס עם ONR מהול במים) על כל הרכב

העברתי ניגוב עדין על מטלית,שטיפה במים ויצא ממש מפתיע. ליכלוך יצא ללא מאמץ והרכב קיבל ברק יפה.

היום ניקיתי את הטסות (היו מטונפות) עם ONR ולאחר מכן פוליש+ווקס יצא טוב, למרות שיש מעט קילופים ששום חומר לא יעזור

אבל ONR הקל על הורדת הליכלוך הקשה שנידבק לטסות במיוחד הקדמיות.

יישום נוסף שעשיתי היום -רכב נוסף שעבר ניקוי יסודי אתמול, ניסיתי לעשות לו ניקוי על "יבש" עם ONR בקטע קטן ולא אהבתי את התוצאה,מריחות על הצבע. (ריסוס וניגוב במטלית מקרופייבר כמובן) לדעתי בהסתמך בשלל התגובות שהמוצר מקבל. זה יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות

1 אין מספיק ONR ביחס למים?

2 המטלית לא מספיק סופחת מים מה שמותיר סימני ניגוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול גם אני ניקיתי את הרכב וזו הפעם השנייה שאני משתמש ב ONR, היה כמה פירות שדבוקים לדלת והעברה קלה של המטלית מיקרופייבר ושפריצר מים מהול ONR הורידה אותם, מבלי לתלוש את הלכה. גם ריסתתי ONR על הדלתות והטמבון שהיו מרוססים בבוץ ואחרי זה שטפתי עם מים ואז עברתי עם המטלית והחומר. ניקיתי את הג'אנטים גם אבל הטעות שעשיתי זה שאחרי שעברתי על כל הרכב, ולא ייבשתי אותו והטיפות התייבשו ועבדתי קשה עם הג'ילה בניגוב כדי להוריד אותם.

היישום הראשון היה על סקודה פאביה הלך חלק, רבע שעה כל הרכב כולל טסות (אבל זה כבר עם הסונקס כי הן באמת היו מטונפות) והרכב נקי. ויש לציין שלא שטפתי אותה חודש וחצי עם כל הג'יפה של הגשמים ובוץ.

זה רק אצלי או שהמטלית תופסת יותר לכלוך מהמים בדלי?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן אושרי

אתמול ביצעתי משהו דומה למה שציינת אבל ביישום אחר על רכב שהיה די מלוכלך

הורדתי את הליכלוך עם מים דרך צינור. לאחר מכן העברתי שפריץ (מרסס עם ONR מהול במים) על כל הרכב

העברתי ניגוב עדין על מטלית,שטיפה במים ויצא ממש מפתיע. ליכלוך יצא ללא מאמץ והרכב קיבל ברק יפה.

היום ניקיתי את הטסות (היו מטונפות) עם ONR ולאחר מכן פוליש+ווקס יצא טוב, למרות שיש מעט קילופים ששום חומר לא יעזור

אבל ONR הקל על הורדת הליכלוך הקשה שנידבק לטסות במיוחד הקדמיות.

יישום נוסף שעשיתי היום -רכב נוסף שעבר ניקוי יסודי אתמול, ניסיתי לעשות לו ניקוי על "יבש" עם ONR בקטע קטן ולא אהבתי את התוצאה,מריחות על הצבע. (ריסוס וניגוב במטלית מקרופייבר כמובן) לדעתי בהסתמך בשלל התגובות שהמוצר מקבל. זה יכול לנבוע משתי סיבות עיקריות

1 אין מספיק ONR ביחס למים?

2 המטלית לא מספיק סופחת מים מה שמותיר סימני ניגוב?

יוגב, יכול להיות דווקא שיש יותר מידי onr ביחס למים. תבדוק את הדילול.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, יכול להיות דווקא שיש יותר מידי onr ביחס למים. תבדוק את הדילול.

התחלתי עם מעט ONR ביחס למים, אבל אבדוק את זה.

דווקא נראה לי שצריך מיקרופייבר ראוי/מתאים לניגב ולא מה שיש לסנו ודומיו שלא סופחים מים ומשאירם שובלי עקבות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אצלי המיקרופייברים של סנו/ויעקבי וכו עושים אחלה עבודה.. משתמש בשניים.

אחד לניגוב רגיל, השני להעלמת עקבות.

תשתדל לקפל את המטליות ל-4 חלקים, גם יותר נוח לעבודה וגם משאיר יותר חלקים יבשים לניגוב, במיוחד במטלית השניה שאיתה משתמשים להעלמת עקבות של מים.. בסוף השימוש היא לכל היותר מעט לחה.

מתכנן בקרוב לעבור למגבות יותר איכותיות לייבוש, חשבתי על water magnet של מג'ס מג'ים שופ, מישהו אמר פה שבקרוב הם הם מייבאים ליין חדש של מוצרים לאתר, אז אחכה קצת לפני שאעשה הזמנה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני אמרתי שהם מביאים ליין חדש של מגוויר'ס.

רכשתי מטלית של מגוויר'ס

http://gymshop.co.il/products/2605.html

שומר אותה ליישום אוטם צבע Power Lock

לגבי מטליות של סנו,בוודאי שאני מקפל אותם עד כמה שאפשר, בסה"כ לא מדובר על מטליות גדולות

אבל אנסה ליישם ניקוי יבש עם ONR באופן יותר יסודי, מכוון שהבדיקה היום הייתה די שטחית. (התעסקתי יותר בניקוי טסות ברכב אחר)

אני חייב לציין לטובה את ENDURANCE לצמיגים -נותן מראה שלא הכרתי לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ל. למרות שהזמנתי את הספריי הם שלחו ג'ל.נראה לי עדיף?

חלק גדול מההזמנה שלי לא הגיעה מג'ים שופ,לטענתם הם כרגע בפיילוט נסיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...