Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאמינו לי אסור לצאת עם האוטו בימים האלו

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 4116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקעתי בעיר בפקק שקרוב לבית שלי יותר מחצי שעה, כשהבנו שאם נמשיך לחכות נמשיך להיתקע בפקק וצריך למצוא פתרון אחר. תוך כדי, נהגים מתחילים להסתובב לכיוון השני על המעברי חצייה, רוורסים, צפצופים. עשיתי את זה גם ויצאנו מהר, אבל כל כיוון היה פשוט פקוק לעד! אני לא מבין איפה המשטרות שיתחילו לכוון או משהו, לא היה כלום והפקק הזה יכול להימשך שעות, שלא נדבר על הכיוונים האחרים בעיר. התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין איפה המשטרות שיתחילו לכוון או משהו

הצלחת להצחיק אותי. ששוטר ייצא מהניידת הממוזגת שלו ויעמוד בגשם כדי לכוון אותך? אתה בטח חושב שאתה חי במדינה מתוקנת.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכאן למדנו שאולי שווה להוריד את הווילונות ולשים תאורה נורמלית?

ובלי קשר - היום בהחלט היה יום של פרסות לא חוקיות כדי לברוח מפקקים. כולל בחור שעלה על הפרדה בנויה נמוכה כדי לפרסס עצמו הביתה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת להצחיק אותי. ששוטר ייצא מהניידת הממוזגת שלו ויעמוד בגשם כדי לכוון אותך? אתה בטח חושב שאתה חי במדינה מתוקנת.

מדינה מתוקנת? באיזה מדינה שוטר יצא מהרכב שלו בתנאי מזג האוויר האלה? שוטרים הם גם אנשים אחרי הכל והם לא חסינים מפני מזג אוויר שכזה.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד.

עשית לי את השבוע עם המשפט הזה.

מקווה שעוד אנשים ישימו לב אליו, במיוחד אלה שהתקינו וילון (ומפחדים להודות בפורום שהוא מפריע להם).

רק צריך שמישהו יכתוב שהיום הוא בא לסובב את ההגה והרגיש שרק הכיסוי מסתובב ואני אהיה מאושר

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוילון אחורי שלי מסתיר רק בלילה כשיש גשם, כשיש אור וגשם הוא לא מסתיר, אבל אין ספק שבנאדם עם ראייה פחות טובה עלול להסתבך, וגם יש לי את הוילונות השחורים האלו נגד השמש (ככה זה שאני לא יכול להשחיר חלונות), מסתבר שהם הכי גרועים בגשם!

לזה שציטט אותי לגבי השוטר, אתה רציני?אלו פקקים של שעות שלא זזים! חייב לעשות משהו מבחינת משטרות תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !

priceless. במיוחד ההערה על הקסנון.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוילון אחורי שלי מסתיר רק בלילה כשיש גשם, כשיש אור וגשם הוא לא מסתיר, אבל אין ספק שבנאדם עם ראייה פחות טובה עלול להסתבך, וגם יש לי את הוילונות השחורים האלו נגד השמש (ככה זה שאני לא יכול להשחיר חלונות), מסתבר שהם הכי גרועים בגשם!

לזה שציטט אותי לגבי השוטר, אתה רציני?אלו פקקים של שעות שלא זזים! חייב לעשות משהו מבחינת משטרות תנועה.

אני לא אומר שלא צריך לעשות כלום, אך הרעיון של להעמיד שוטר מסכן באמצע המזג אוויר הזה בכביש סואן הוא פשוט שגוי.

ולנושא:

אני היחיד שאוהב לנהוג במזג אוויר הזה?

האוטו כבר עשה לי פעמיים 180 מעלות בתוך כיכר והחברים היו משותקים, רק אני נהנתי מזה?

(כמובן שעדיין בשליטה מלאה, אבל כיף לחוש "הנעה אחורית" לרגע.)

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדינה מתוקנת? באיזה מדינה שוטר יצא מהרכב שלו בתנאי מזג האוויר האלה? שוטרים הם גם אנשים אחרי הכל והם לא חסינים מפני מזג אוויר שכזה.

תצחק או לא...

רוסיה.

נוסע אדם בקיץ 60 קמ"ש בעיר

עוצר אותו שוטר וקיבל קנס...

בסתיו אותו הדבר בדיוק, וקיבל קנס

בחורף, שלג... אותו השוטר עוצר אותו גם כן על מהירות...

והבחור שנמאס לו כבר, בנימוס האפשרי במצב הזה "תשמע, בקיץ אתה עומד, בסתיו אתה עומד ואפילו בחורף אתה עומד!

אם היית זין - לא היה לך מחיר"

(כמובן שזאת בדיחה)

אבל אני בתור מישהוא שגר 3 שנים בחו"ל (אוקראינה)

יודע ששוטרים יעמדו לך שם בגשם מבול... (מה שהולך פה כרגע) ויעצרו אותך.

בכל מקרה בארצנו הקטנה והחביבה אין ממש מה לעשות...

כולנו סובלים מזה :(

ולBLACK CHAOS

אני מת על המזג האוויר הזה, אבל הפקקים בעיר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעמיים 180? יא פאדחן :wink:

תתאמן קצת...

בקשר לדמוי קסנון והוילונות השחורים, מי לוקח יוזמה ושם בחתימה שלו? KEYSER קדימה... :lol:

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו כבר עשה לי פעמיים 180 מעלות בתוך כיכר

(כמובן שעדיין בשליטה מלאה

שני המשפטים האלה לא חיים יחד בשום צורה.

תצחק או לא...

רוסיה.

נוסע אדם בקיץ 60 קמ"ש בעיר

עוצר אותו שוטר וקיבל קנס...

בסתיו אותו הדבר בדיוק, וקיבל קנס

בחורף, שלג... אותו השוטר עוצר אותו גם כן על מהירות...

והבחור שנמאס לו כבר, בנימוס האפשרי במצב הזה "תשמע, בקיץ אתה עומד, בסתיו אתה עומד ואפילו בחורף אתה עומד!

אם היית זין - לא היה לך מחיר"

(כמובן שזאת בדיחה)

אני חולה על בדיחות של רוסים :lol:

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !

כמו שבוזגלו יעקב אומר: "הילד ענק".

גמרת אותי, אולי תוריד את כל "השיפורים" בשקל ותשעים אגורות? קודם תעזור לעצמך, אחרי זה תבקש מהמשטרה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא צריך לעשות כלום, אך הרעיון של להעמיד שוטר מסכן באמצע המזג אוויר הזה בכביש סואן הוא פשוט שגוי.

ולנושא:

אני היחיד שאוהב לנהוג במזג אוויר הזה?

האוטו כבר עשה לי פעמיים 180 מעלות בתוך כיכר והחברים היו משותקים, רק אני נהנתי מזה?

אני גם אוהב לנהוג בגשם, אבל יותר ביום מאשר בלילה.

אני לא אומר שוילון אחורי מסתיר מדי, אבל צריך להיזהר עם זה בגשם בלילה ולהיזהר עם הוילונות נגד שמש לחלונות צד כי המים גורמים לוילון להיצמד לחלון ואז האפקט של הראייה מבפנים יורד הרבה מאוד.

לגבי הדמוי קסנון, שמע, בגשם זאת עובדה הם לא משהו בכלל, אבל בעיקרון ביום רגיל ובלילה רגיל אפשר להסתדר, תלוי עד כמה האור שלך כחול או לבן צהבהב.

בכל מקרה, זו סערה מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אתה חייב לצייר לי את זה כמה שאני מנסה אני לא מצליח לדמיין "פעמיים" 180 מעלות בתוך כיכר (ועוד בלי נזק) , אני משער שכל פעם הייתה בנפרד , השאלה אם באותה כיכר או לא?

אושריקו , כל תגובה שלך אתה מוציא את עצמך יותר ויותר מה שאתה לא רוצה שיחשבו עליך.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המשפטים האלה לא חיים יחד בשום צורה.

החלקה קטנה במהירות אפסית שאתה יודע שברקס הכי קטן האוטו עומד דום מבחינתי זה בשליטה מלאה, כלומר אפשר לעצור בכל רגע נתון.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...