Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסאני הולכת לגריטה וחתמה על כרטיס אדי (למסירה חלקים לא קריטיים)

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בהמשך הודעות המכירה שלי, הסאני כ מ ע ט נמכרה, אבל אתמול, בגלל הערכת מחיר גבוהה מדי שקיבל, המוכר נבהל והתחרט.

אי לכך, הסאני תגרט השבוע.

אם יש בפורום בעלי סאני (או אלמרה דור ראשון, שהיא אחות קרובה) שמתכוונים להחזיק את המכונית שלהם על הכביש, וזקוקים לחלקים כלשהם, אני מוכן לתרום.

התנאי הראשון הוא כמובן שהסאני שלי תשאר שלמה ובמצב נסיעה, שאלו התנאים לגריטה. לדוגמה, אני מוכן להחליף את הגלגלים של הסאני שלי הנעולים בצמיגים בני פחות משנה ו-10K, בגלגלים עליהם צמיגים ישנים ושחוקים יותר (אבל שמישים לנסיעה בודדת), אחליף את הפנסים הקדמיים (כולל מנוע לכיוון חשמלי של גובה האלומה!) עם פנסים סדוקים/פגומים.

התנאי השני הוא שהמעוניין יגיע אליי והפירוק/החלפה אינם מורכבים.

נא לפנות עם בקשות בה"פ.

ההצעה מיועדת רק לחברי קארזפורום ותיקים (לא כאלו שנרשמו היום) ובני משפחותיהם המחזיקים בסאני.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...