Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוחים יקרים מארצות הברית,מדוע?

Big_White
שימו לב! השרשור הזה בן 4148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מדויק, בשילוח בין לאומי יש טבלאות תימחור על בסיס משקל וגם על בסיס נפח.

אתה תמיד משלם את מה שיותר יקר.

אם ספר של 1 ק"ג עולה 50 דולר, שקית נוצות במשקל 1 ק"ג תעלה 70 דולר כי היא מחושבת עפ"י היקר יותר, עפ"י הנפח.

אם הנפח זהה אבל המשקל שונה, אתה תשלם עפ"י הכבד יותר.

ברוך הבא לעולם השילוח הבין לאומי :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המלצה לאתר מהמילניום הנוכחי?

קצת קשה לי לסמוך על אתר שעוצב בלי לדעת מה זה CSS..

האתר מודרני לחלוטין - משום מה רק העמוד ההוא דפוק. שירות מגניב, תודה!!!

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמזמין יותר משתי חבילות בממוצע בחודש, אני ממליץ על שירות אחר, http://www.mailboxforwarding.com

דמי מנוי של 15 דולר, אבל יש לך תיבה אצלם, ושליחה אליך עולה $1.5 + עלות המשלוח בו אתה בוחר. הם מאפשרים לאחד משלוחים, מה שמוזיל מאוד עלויות.

על הדרך הם סורקים לך מכתבים שמגיעים ומצלמים חבילות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שהמשקל הוא זה שקובע את המחיר,

מנוע\ספר יכול לשקול יותר מנעליים

תוסיף לזה שלא כולם אוהבים לשלוח לישראל כי אנחנו עושים הרבה בעיות

וקיבלת לעצמך מחיר מופרז למשלוח

לא רק שלא אוהבים לשלוח לישראל אלא גם לא מאמינים לכרטיס האשראי. יש לי כרטיס אשראי ויזה בין לאומי. ביצעתי רכישה של מספר פריטים בסכום נמוך מ 100 דולר בחנות בחו"ל דרך האינטרנט. עברו כמה ימים והחנות שלחה לי מייל והודיעו לי שהם רוצים שאני אסרוק את הדרכון שלי ואשלח להם על מנת שהם אכן יאשרו את הרכישה. רק רגע, אני לא מבין. יש כרטיס בין לאומי, למה יש כאן ספק בכלל? הרי בחנות יכלו לחכות כמה ימים, להתקשר לחברת וויזה של אותה מדינה ומוודאים שהכרטיס לא מדווח כגנוב. ואז אין בעיה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה עכשיו לפתוח חשבון ב shipito, הוא רוצה לחייב אותי על 8.5$ למרות שלא ביצעתי שום משלוח. למה?

את סכום העמלה הראשון אתה משלם מראש, יענו דמי רצינות

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליבבה באמצעות מה אני מאשר את זהותי? סריקה של תעודת הזהות? :roll:

במידה ואני לא יודע את גודל ואת משקל החבילה הם פשוט ישלחו לי בקשה לתשלום על מה החבילה שנמצאתם ברשותם?

בתכלס שירות כזה יכול לחסוך לי כמה אלפים טובים במשלוחים מ SUMMITRACING.

במשלוח עם השירות שלהם ובלי השירות שלהם הבדל של 100-130 דולר

תודה רבה!

אני צילמתי דרכון בפלאפון והעלתי להם + חשבון חשמל בעברית עם הכתובת שלי מוקפת בעיגול, זה הספיק כזכורני.

יש להם באתר מחשבום משלוח שאתה מכניס גודל חבילה או משקל חבילה וזה נותן לך את כל האופציות. אני כבר 8 פעמים בחרתי בנכי זולה בלי טראקינג וזה מגיע אחרי שבועיים בול לארץ.

הם משחירים כל זכר לשולח המקורי או לסכום המקורי על האריזה, כך שתצהיר מה שבא לך.... זה היתרון האדיר.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמזמין יותר משתי חבילות בממוצע בחודש, אני ממליץ על שירות אחר, http://www.mailboxforwarding.com

דמי מנוי של 15 דולר, אבל יש לך תיבה אצלם, ושליחה אליך עולה $1.5 + עלות המשלוח בו אתה בוחר. הם מאפשרים לאחד משלוחים, מה שמוזיל מאוד עלויות.

על הדרך הם סורקים לך מכתבים שמגיעים ומצלמים חבילות.

יותר זול בשיפיטו....

לא זוכר בדיוק כמה, אבל באיזה 50 דולר לשנה אתה מקבל גם נפח אחסון גדול אצלם ויכול לאחד חבילות, גם העמלה שלהם אז קטנה יותר. אחרי משהו כמו 10 חבילות

החסכון בעמלה כבר מקזז את ״דמי המנוי״

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין המלצה לאתר מהמילניום הנוכחי?

קצת קשה לי לסמוך על אתר שעוצב בלי לדעת מה זה CSS..

יש תקלה אצלם, כנראה ה include ל css נשבר, זה לא אמור להראות ככה מכוער...

באופן כללי האתר לא מתוחכם טכנית, אבל מנסיון אישי זה תענוג של דבר.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...