Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(חוודת דעת) רנו מגאן 2001 אוטומט

B&W250
שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני מחפש רכב בתקציב נמוך ,בסביבות 5K ,(היא דורשת על הרכב 7.5K, אני מאמין שניתן להתגמש קצת), ראיתי רנו מגאן שנת 2001 ,גיר אוטומט שעבר סוג של שיפוץ( המוכרת לא יודעת להסביר בדיוק מה תוקן ואומרת שאולי זה חיישן) ,הרכב עם טסט לכמעט שנה ונראה סה"כ בסדר, המצב החיצוני לא מעניין אותי, אלא המכני.

נסעתי עליו סיבוב קצר והוא מרגיש בסדר, לא הרגשתי נקישות או "בורות" בהעברת הילוכים.

עד היום תמיד קנינו רכב יפני ,ותמיד זה היה רכב חדש או רכב בן 3-4 שנים על הכביש.

אני קצת חושש מקניה של רכב כזה, אשמח לשמוע חוות דעת של אנשים עם ניסיון אישי עם הרכב הזה.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהחלפת רצועת תזמון ברכב הנ"ל עולה לפחות 2500 ש"ח.

מעבר הגיר יש מחלה של סלילי הצתה שנוטים להתפגר ( 1600 ש"ח לרביעיה )

אם הרכב במצב כמו שאתה מתאר אותו ספק אם המוכרת תרד ל-5K.

אם הבחירה שלך ברכב הנ"ל היא בגלל חסרון כיס - לא ממליץ לקחת את ההימור.

אם יש לך את הכסף - אך אתה מקווה שלא תצטרך להוציא אותו - אפשר לקחת סיכון מחושב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באקזמפלר הנ"ל, מה שהיה מרתיע (גם אותי) - זה הגיר. תלוי מאוד איזה סוג שיפוץ / תיקו עבר הגיר ואצל מי (תנסה קצת "לחפור" ולראות מסמכים המעידים על מהות התיקון).

חוץ מזה - בדוק פלסטיקה שאיננה מתפרקת / שבורה, וכמובן הסטוריית טיפולים לרכב (למשל - האם הוחלף טיימינג, ומתי ?). ראה שאין נוריות תקלה דולקות (למעט טרם ההתנעה, שהן נדלקות לשנייה שתיים וכבות) ושכל המתגים (חלונות וכו') פועלים.

לא ציינת כמה ק"מ עבר הרכב ואיזו יד.

גיר ידני אינו בא בחשבון ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום של 5 א"ש אני חושב שזה תמורה מצויינת לכסף, נוסע טוב, טסט לכמעט שנה, גדול, בטיחותי, נוח, קח את הרכב לבדיקה במוסך שאתה סומך עליו, אם הוא במצב טוב אז אין שום סיבה להתלבט.

טיימינג, סלילי הצתה, ועוד כל מיני חלקים אפשר לקנות בפירוקיות (שד"א מלאות ברכבים אלו) והתיקונים אפשר לעשות בכל מוסך, אם הרכב ישרוד יפה עד לטסט הבא הרי כבר הרווחת.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,תודה על התגובות.

אני לא חושב שהיא תתגגמש ל5K, אבל ל6K כנראה שכן.

הרכב יד 4 ועבר 172K ק"מ.

גם אני חושב שאם הרכב ישמש אותי לפחות שנה אז זה כבר טוב, אבל החשש הוא שהגיר יתפגר בעוד חודש,כמובן שזה סיכון ואין לדעת ,אבל בכל זאת רציתי לשמוע דעות של אנשים שיש להם ניסיון אישי או אפילו ממכרים.

גיר ידני גם מתקבל על הדעת,אבל אני קצת לחוץ למצוא רכב כבר השבוע.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממליץ להלחץ ולהנעל דווקא על אוטומטית ודווקא עוד יותר על מגאן מהשנתונים הללו.

כ"כ - לא ממליץ על טיימינג ולא מותחנים מפירוקיות...(??? חלקים כן, טיימינג {?!} לא. ואם לא לכך התכוון המשורר - אנא , יש לדייק בניסוח).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלילי הצתה גם הם לא מומלצים כמשומשים - תקלות ברכב כזה יכולות לעלות פי כמה ממחירו הבסיסי - ולכן יש לנקוט משנה זהירות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטפלת של הבן שלי מצאה כזו,2002 מאלבר ממי שעשה אצלם טרייד לאחר וחדש יותר. נתונים נדירים:

100k,יד ראשונה,ידנית,טסט לעשרה חודשים,טופלה במורשה עם ספר טיפולים,קוסמטית קרוב למושלם,ורק ב5.5k.

זו מציאה בעיניי,וכנראה שיש עוד כאלה. חפש,ובדוק גם באלבר ובקלאוטו.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...