Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אתמול עצרו אותי 2 רכבים של בילוש...שאלה...

Astro15
שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם ששאלתי שוטרים צבאיים לגבי תנועה אין להם שום סמכות לעצור רכב אזרחי - רק רכב צבאי עם לוחית רישוי צבאית/אזרחית

לשוטר צבאי ישנה הזכות לעצור אותך ואף להביא לך דו"ח.

כשבן דודה שלי התגייס לצה"ל הוא הלך למג"ב, ומתישהו הוא הראה לי את פנקס הדו"חות שהוא קיבל. שאלתי אותו אם הוא אי-פעם רשם/ירשום דו"ח תנועה למישהו הוא ענה לי ש"זה חוק יבש שאף אחד לא ממלא".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אלה הבילוש האלה?

מוזר לי שאף פעם לא עצרו אותי בילוש. מקסימום שוטר משועמם עם מדים.

בילוש? :roll:

ביום שטויוטה קורולה ישנה (שני דורות קודם) או מזדה 323 עתיקה (מרובעת) עם מספר אזרחי תחסום את נתיב הנסיעה שלך , וממנה ייצאו 4 גורילות לבושות במכנסי חאקי וחולצות טי-שירט , אשר ישלפו אותך מהמכונית ויפוצצו אותך במכות בלי לדבר יותר מדי - תדע שזכית בהארה האלוהית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~TB~ כתב:

מי אלה הבילוש האלה?

מוזר לי שאף פעם לא עצרו אותי בילוש. מקסימום שוטר משועמם עם מדים.

בילוש? :roll:

ביום שטויוטה קורולה ישנה (שני דורות קודם) או מזדה 323 עתיקה (מרובעת) עם מספר אזרחי תחסום את נתיב הנסיעה שלך , וממנה ייצאו 4 גורילות לבושות במכנסי חאקי וחולצות טי-שירט , אשר ישלפו אותך מהמכונית ויפוצצו אותך במכות בלי לדבר יותר מדי - תדע שזכית בהארה האלוהית.

לי היתה אופל קדט (82) בצבע תכלת (אל תשאלו אותי למה, פעם זה היה מודרני ואבא שלי קנה אחת).

כל פעת שהייתי נוסע היו עוצרים אותי. כל פעם!

הגעתי למצב שהכרתי את כל המגבניקים בעמק יזראל על שמותיהם ושמות קרוביהם + אילן יוחסין :-) .

עד שיום אחד תפסה אותי "חבורה עליזה" כמו שתארת... מזלי שאני נראה, איך נגיד את זה, די אשכנזי (וורוד, בקיצור :-) ).

אחרי שביקשו ממני לצאת מהאוטו (כבר הייתי בחוץ, פשוט שלפו אותי משם), הם ראו איזה גמד וורוד, חיוכו, והלכו... לא לפני שמילמלו איזה משהו כמו "סליחה"...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכל הדרדסים, בילוש, ומשטרות צבאיות למיניהם,

אני רוצה לראות את הבילושניק שיוציא אותי מהאוטו בכח וינסה רק לגעת בי.

מצידי שיהיה גם 4 מטר גובה, אם לא עשיתי שום דבר שיצדיק מכות (ולא, עבירות תנועה זה לא מצדיק) אז אלוהים גדול ממה שהיה קורה שם.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לכל הדרדסים, בילוש, ומשטרות צבאיות למיניהם,

אני רוצה לראות את הבילושניק שיוציא אותי מהאוטו בכח וינסה רק לגעת בי.

מצידי שיהיה גם 4 מטר גובה, אם לא עשיתי שום דבר שיצדיק מכות (ולא, עבירות תנועה זה לא מצדיק) אז אלוהים גדול ממה שהיה קורה שם.

לא תזכה לראות ,כי הדבר הראשון הוא פיצוץ לעין :twisted:

מה יש לכל הגיבורים כאן ? תתעסקו בשלכם , המדורניקים לא נטפלים לסתם אנשים .

תבינו , אלה מסוג האנשים שאם לא היו במדים קרוב לוודאי שהם היו עבריינים. אופי לא בדיוק ידידותי לסביבה זה כרטיס הביקור שלהם , ורק בזכותו הם מסוגלים להתערות בשטח בצורה שהם עושים זאת .

תהיו בטוחים שהם מכירים כל עבריין בשטח בשמו הפרטי ,משפחה , אמא שלו ,מידת נעליים ,כמה ומה הוא מעשן ועל מה הוא כבר ישב בעבר.

נדיר מאוד שהם יתעלקו על מישהו שלא כזה ,כך שאם תתעסקו בשלכם - לא תיתקלו איתם כ"כ מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תזכה לראות ,כי הדבר הראשון הוא פיצוץ לעין :twisted:

מה יש לכל הגיבורים כאן ? תתעסקו בשלכם , המדורניקים לא נטפלים לסתם אנשים .

תבינו , אלה מסוג האנשים שאם לא היו במדים קרוב לוודאי שהם היו עבריינים. אופי לא בדיוק ידידותי לסביבה זה כרטיס הביקור שלהם , ורק בזכותו הם מסוגלים להתערות בשטח בצורה שהם עושים זאת .

תהיו בטוחים שהם מכירים כל עבריין בשטח בשמו הפרטי ,משפחה , אמא שלו ,מידת נעליים ,כמה ומה הוא מעשן ועל מה הוא כבר ישב בעבר.

נדיר מאוד שהם יתעלקו על מישהו שלא כזה ,כך שאם תתעסקו בשלכם - לא תיתקלו איתם כ"כ מהר.

לא גיבור, ולא נעליים. פשוט שיטפלו לאנשים שהם צריכים להתעסק איתם. לי אין שום תיק במשטרה, ולבנתיים המשטרה לא יודעת מי אני ולא "זכתה" להכיר אותי בחיים(פרט לדו"ח או שניים:lol: ) ולכן אני לא רואה שום סיבה שבגללה צריך לבוא נגדי ולעשות לי משהו. במידה והיו נטפלים לאחד כמוני ויגעו בי - זה יהיה בלי שום סיבה ניראת לעין ולכן אני כן הייתי עושה משהו נגד זה.

חלק מהאנשים פה מספרים כאילו הבילושניקים מוציאים אותם מהאוטו בלי קשר לחיים בכלל ובלי שהם מכירים אותם, ומתחילים להרביץ להם - זה לא נראה\נשמע הגיוני, ולכן אם הם כן היו עושים לי את זה - אז הייתי, כמו כל אחד אחר פה, מתעצבן ולא עובר על זה לסדר היום.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובר על זה לסדר היום? מה תעשה? תדמם עליהם..?

אני בספק אם יש דרך להגן על עצמך מהאנשים האלו (או לפחות נוצר הרושם מהתאורים).. לפחות בתחום המיידי..

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גיבור, ולא נעליים. פשוט שיטפלו לאנשים שהם צריכים להתעסק איתם. לי אין שום תיק במשטרה, ולבנתיים המשטרה לא יודעת מי אני ולא "זכתה" להכיר אותי בחיים(פרט לדו"ח או שניים:lol: ) ולכן אני לא רואה שום סיבה שבגללה צריך לבוא נגדי ולעשות לי משהו. במידה והיו נטפלים לאחד כמוני ויגעו בי - זה יהיה בלי שום סיבה ניראת לעין ולכן אני כן הייתי עושה משהו נגד זה.

חלק מהאנשים פה מספרים כאילו הבילושניקים מוציאים אותם מהאוטו בלי קשר לחיים בכלל ובלי שהם מכירים אותם, ומתחילים להרביץ להם - זה לא נראה\נשמע הגיוני, ולכן אם הם כן היו עושים לי את זה - אז הייתי, כמו כל אחד אחר פה, מתעצבן ולא עובר על זה לסדר היום.

אני לא רואה שום סיבה שאנשים כאלה בכלל יעצרו אותך וגם לי לא נשמע הגיוני שהם סתם עוצרים אנשים

ומכניסים להם מכות .

אין לך שום סיבה לדאוג מאנשים כאלה כי לא נראה לי סביר שבכלל תצטרך לפגוש אותם !

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאתה לא תראה את זה קורה או שזה חס וחלילה יקרה לך זה ישמע לך מוזר ואתה לא תאמין שזה ככה.

גם לי זה נשמע פעם מוזר שעוצרים סתם ככה מישהו ומכניסים לו מכות עד שזה קרה לי בוא נגיד אבל שבמקרה שלי יצאתי מזה בלי מכות כי הם כבר מכירים אותי אבל הרבה חברים שלי גם נחתו עליהם בילוש וחילקו להם סתירות ובעיטות חופשי, סתם ככה דרך אגב.

וגם אי אפשר לעשות נגד זה הרבה כי להתלונן אין איפה להחזיר להם בטוח אי אפשר הדבר היחיד שאפשר זה ללכת איתם בטוב ויפה וגם זה לא תמיד עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאתה לא תראה את זה קורה או שזה חס וחלילה יקרה לך זה ישמע לך מוזר ואתה לא תאמין שזה ככה.

גם לי זה נשמע פעם מוזר שעוצרים סתם ככה מישהו ומכניסים לו מכות עד שזה קרה לי בוא נגיד אבל שבמקרה שלי יצאתי מזה בלי מכות כי הם כבר מכירים אותי אבל הרבה חברים שלי גם נחתו עליהם בילוש וחילקו להם סתירות ובעיטות חופשי, סתם ככה דרך אגב.

וגם אי אפשר לעשות נגד זה הרבה כי להתלונן אין איפה להחזיר להם בטוח אי אפשר הדבר היחיד שאפשר זה ללכת איתם בטוב ויפה וגם זה לא תמיד עובד.

יש הרבה מה לעשות...

אתה יכול להתלונן, לתבוע ועם עורך דין טוב אתה יכול לקבל פיצויים (והרבה)... אנחנו אולי חיים במדינה עם שילטון צבאי-דתי ולכאורה דמוקרטי, אבל יש גבול...

השאלה היא כמובן, למה הם עצרו אותך.. אם ברחת וניתפסת? חבל"ז...

אני תמיד עוצר כשאומרים לי, אף פעם לא קרה שממש נתנו לי מכות (אני גם לא מיתחכם עם מי שעצר אותי!)...

עצרו אותי לא מעט פעמים, אני נוסע בלילה במקומות לא ממש סימפטיים, המקומות שבהם יש חשד לטיפוסים מפוקפקים... מבקשים ממני לעצור? עוצר.

בקיצור, אם לא תתן סיבה לא יתנפלו עליך. סוף!

לחבר של אח שלי היתה אלפא, הוא נסע עם האוטו בלילה. עצרי אותם לבדיקה. תמיד יש את הגאון שחייב להתחכם. OK, מבחינתם זה סבבה...

פרקו לו את האוטו, הביאו כלבים שחפרו לו בכל חור באוטו, הפשיטו אותם וחיפשו עליהם...

כשאחד השוטרים הוציא כפפת גומי הם התחליו לבכות ולבקש ללכת...

יום-יומיים אחרי זה פרסמו בעיתון שתפסו מבריחי סמים (לא את החבר של האח :-) )...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...