Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים למאזדה 6

שימו לב! השרשור הזה בן 4248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

השבוע התחלתי להסתובב ולחפש צמיגים חדשים נתקלתי בהמון דגמים אבל לא ידעתי מה לקנות התקציב שלי עומד על 500 שקל לצמיג!

אני מאזור חיפה ורוצה המלצה על ארבע צמיגים טוב לחורף עדיפות לצמיג שקט ונוח?

מידה 205/60/16

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

התקציב טיפה נמוך למידה הזאת כדי שיהיה מבחר גדול של דגמים מחברות מובילות.

בסביבות 550 תוכל למצוא דנלופ sp2050 או pirelli cinturato p7.

אם אתה לא מוכן לחרוג אפילו קצת, יש את פאלקן ze912 או אולי אחד מדגמי toyo proxes.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו שחיפשתי עם חבר גם לא היה מבחר גדול.

בסוף נבחר הצמיגי FALKEN ZE912

צמיג שקט,נוח וממחקרים גם אוחז טוב על רטוב ויבש

ועומד בתקציב שלך.

http://tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&sc=&ar=0&r=16&a=60&s=205&m=3&CarType=1

קצת מידע על הצמיג:

http://www.tireclub.co.il/upload/downloads/Product_7343.pdf

חן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים התחדשתי ברביעייה של פירלי P7 להונדה שלי, ב2000 ש''ח עגול, מחיר התחלתי היה 2300 ש''ח לרביעיה.

רק ממליץ עליהם, שיפור מטורף באחיזה מהצמיגים הקודמים שירדתי מהם שדווקא עולים יותר היום.

נוחות,ובעיקר צמיג מאוד מאוד שקט לפי דעתי.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד.

P7 צמיגים שקטים, נוחים ואוחזים מצויין.

מצאתי לחבר שלי, שיש לו סוזוקי SX4, רביעיה טרייה ביותר.

הוא מרוצה מאוד, יותר מברידג'סטון המקוריים.

PIRELLI לא זוכים לאהדה כאן בפורום, אבל עדיין מדובר בצמיגים טובים מאוד.

אולי יש משהו בתלונות של התייבשות יותר מוקדמת של פירלי, אבל אני אישית לא נתקלתי במשהו יוצא דופן.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני באמת לא מבין מה הסיבה שהפירלי לא זוכים לאהדה כאן בפורום, ירדתי מרביעייה של פאקינג (סליחה על הצרפתית) קונטיננטל ספורט קונטאקט שנחשבים לאיכותיים ביותר בתחומם, ועולים בהתאם, היו מעולים סחבו מצוין,קצת רועשים,נתנו לרכב טיפה ממש טיפה מרחב של חופשיות בפניות חדות ומעבר לזה הכל טוב ויפה עד שהתפוצץ הצמיג חצי שעה לפני כניסת צום יום כיפור.

הפירלי לדעתי מצוינים, ונותנים עבודה והדבר שהכי חסר לי בקונטי הוא שקט ובעיקר נוחות!.

לדעתי גם הפירלי אוחזים הרבה הרבה יותר טוב.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי נועל 255\50\16 הרביעייה עלתה 2000 עגול, אבל יש חצופים שיבקשו גם 2400-2200 אל תתפלא ותתמקח. בעיקרון המחירון של הצמיג זה 550 לאחד.

בחיפה לא מכיר מקומות אך תעשה סקר טוב באינטרנט לפני כן, ועצה קטנה ממני ואל תסמוך על שום פאנצרמאכר בעניין הזה, זה התאריך יצור, אל תקנה משהו מלפני 2012 יש את המחמירים שיגידו לא לקנות משהו עם פחות מחצי שנה מהיצור, אבל שלי מחודש שלישי של 2012 ככה שזה בסדר.

בהצלחה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי על המחירים במידה של פותח השרשור באתר TIRES4U.

המחירים למידה הזאת גבוהים מאוד באיזור הצפון.

P7 עולים בסביבות 700 ש"ח.

אני יוצא מנקודת ההנחה שלמזדה 6 צריך קוד מהירות V לפחות, והצמיג הנורמלי היחיד שנכנס לתקציב הוא

FALKEN ZE912.

בסביבות 600 ש"ח עולים yokohama C.DRIVE2.

אולי כדאי לך לבקש מ "המנוע היפני" את פרטי הפנצ'ריה שמוכרת P7 ב 500-600 ש"ח לצמיגים בקוטר 16 .

יכול להיות שאפילו נסיעה רחוקה תשתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא רחוק לך אשדוד, סע לפנצריית האחים ברנס באיזור התעשייה, לאחר מיקוח קטן יצאתי עם רביעייה ב2K, אך שוב בדוק באיזור שלך זה שרשום 600-700 באינטרנט, בפועל זה אף לא ככה, תתמקח כמו שישראלי מתמקח והמחיר יצנח גם ל550 ו500 לצמיג, אם לא תצליח למצוא במחיר נורמלי, אולי הנסיעה קצת דרומה שווה את זה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג טוב.

הוא הגיע כמקורי במיצובישי לנסר החדשה עם מנוע 1800 סמ"ק.

אם תמצא דנלופ sp2050 בתקציב וטרי,

אני ממליץ.

הוא נוח, שקט, אוחז טוב ויחזיק 3 שנים ברגילה ומזג אויר שלנו.

כנראה, אחרי 3 שנים הוא יתייבש לפני נהיגה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...