Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסום תמונות רכבים עם לוחית רישוי גלויה וציון מיקום הרכב. (נוהל חדש בהודעה 52)

Maor Bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתשובה לשאלתך- כן! אם מישהו יבקש ממני לא לצלם את האוטו שלו, או לא לפרסם את התמונות, או לא לפרסם חלק מהן- אעשה זאת מבלי אפילו לשאול למה- כי זו זכותו! גם אם לא אבין את ההיגיון שמאחורי זה! אני יכול לנסות לשאות אותו אחר-כך למה- אבל קודם כל אכבד את רצונו!:roll: ולא אגיד לו: "אבל זה מטומטם, מה הבעיה שלך, זו מדינה חופשית- אעשה מה שאני רוצה ואתה יכול לקפוץ לי!!!"....

אבל לא הבנתי מה זאת אומרת: "אם מישהו יבוא בדרישה לצלם רק את החלק האחורי של רכבו או רק את הראי"- אנחנו לא מדברים כאן על זה שהוא אומר לי שאני חייב לצלם- הוא אומר לי מה לא רוצה שאעשה עם הרכוש שלו! להחליט לצלם או לא אחרי זה- זכותי, להגיד מה הוא לא רוצה שאעשה- זכותו המלאה וגם צריך לכבד אותה, גם אם תאורטית אפשר להגיד לו ללכת להזד^%ן כי זו מדינה החופשית- כי זו התנהגות התרבותית אני חושב! כי בזמן האחרון יותר מדי פעמים שומעים: "למה מה קרה- זה של האמא שך'?!?"? ככה אתם רוצים שניראה?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה הגדולה היא בטשטוש במצלמות וידאו , שרציתי לקדם את מועדון פורד ואת המוסטנגים נתקלתי בבעיה במצגת תמונות אפשר לטשטש בקלות אבל בסרטון וידאו צריך תוכנות שלא מצאתי עדיין שהם בעלות סבירה מבחינתי עבור תחביב ללא שכר .

לכן למשל באפריל שהיה מפגש פורד שכלל גם חברי מועדון ה5 , העלתי רק מצגת וסרטון וידאו עד היום יש קישור אישי לבעלי המכוניות

גם שם היו חברה שלא רצו שיראו מספר רישוי , והיו חברה שנעלבו אם לא אפרסם מספר רישוי

ערב בקשת הרוב טשטשתי את המספרים ורק את אלה שביקשו שלא לא עשיתי זאת.

איך אפשר לקדם כך את המועדון למשל ביוטיוב , למשל שצילמתי מוסטנגים ניסתי לצלם רק מגבוהה או מהצד וזה יוצא מוזר או קשה , אבל הבנתי אותם , אז הפסקתי לצלם מוסטנגים בכלל , רק סטיל.

למה הדבר הוביל שהפעם במפגש במועדון פורד האחרון שכחתי את מצלמת הוידאו , האמת גם לא התלהבתי להביא עם כל הבעיתיות ולהתחיל להתעסק עם הטשטוש גם אגב בסטיל גוזל זמן רב לעיתים . אז חבל , אבל כרגע זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתשובה לשאלתך- כן! אם מישהו יבקש ממני לא לצלם את האוטו שלו, או לא לפרסם את התמונות, או לא לפרסם חלק מהן- אעשה זאת מבלי אפילו לשאול למה- כי זו זכותו! גם אם לא אבין את ההיגיון שמאחורי זה! אני יכול לנסות לשאות אותו אחר-כך למה- אבל קודם כל אכבד את רצונו!:roll: ולא אגיד לו: "אבל זה מטומטם, מה הבעיה שלך, זו מדינה חופשית- אעשה מה שאני רוצה ואתה יכול לקפוץ לי!!!"....

...

אבל גנאדי, זו בדיוק הבעיה; אני יודע שאתה לא רוצה שיפרסמו את המספר שלך, אבל מה עם שכנך לתצוגה? ומה עם כל השאר? הרי כתבתי מקודם שקיבלתי דרישות להסיר תמונות בגלל שלא היה מספר.

סתם לדוגמא, לאחר תצוגת ה-MG האחרונה, עברתי במפגש השרון בגעש ושם ניהלתי שיחה מעניינת עם אחד המציגים, בה נאמר לי באופן חותך שהם לא רוצים שאמחק מספרים (ובמילותיו: "המספר הוא חלק מהרכב שלי ויש לו משמעות").

קבל עוד דוגמא (ואני מתבייש לכתוב את זה בשביל הבנאדם, תאמין לי). בעבר, מישהו שלח לי הודעה פרטית ובה שאל מדוע, אם כבר הסרתי את הספרות בלוחית, לא הסרתי גם את המילים "רכב אספנות". נו, אני שואל אותך, זה נשמע לך הגיוני שאני צריך להתעסק עם כל בעלים בנפרד?

אז מה עושים? הבעיה העיקרית היא שאין אחידות בין חברי המועדון (שזה, אגב, עניין אחר- מי אמר שאני מצלם רק רכבים של חברי מועדון באותה תצוגה? אני צריך לברר עם כל אחד מי הוא ולאן שייך?). הרי ה"חוק" של אי הצגת מספרים תקף פה בפורום וזה בסדר גמור, אבל אי אפשר שאני אהיה אחראי לכל אחד באופן פרטני, בטח ובטח כשמדובר בגלריה שלי בפליקר שאין לה קשר לפורום.

מה שאני מבקש זה שאנשים יקחו אחריות לרכבים שלהם, וע"י כיסוי או אי-כיסוי המספר, יפתרו את הבעיה הזו אחת ולתמיד. מה גם שככה אתה מכסה את כל מי שמחזיק מצלמה ביד ולא רק את יוחאי71. הרי הבעיה האמיתית שלך היא לא עם מישהו שאתה מכיר (אני) אלא עם כל מני אנשים שמצלמים ואתה לא יודע לאן התמונה שלהם תגיע.

אני הרי שנים מצלם ומוחק מספרים, ככה שאתה מבין שאני רחוק מלשים זין על בקשות של אנשים (למרות שזה לא מחייב אותי), אבל הדרישות הפרטניות של אנשים נהיו מוגזמות לאחרונה, ואני רוצה לשים לזה קץ. הדרך הכי הגיונית היא שכל בעלים ידאג לעצמו ולרכבו, כך לפחות נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, מספיק שמישהו צילם את הרכב עם המספר והתמונה מסתובבת עכשיו ברשת

כל תוכנה של סריקת תמונות תזהה את הרכב ותעלה אותו מהאוב כולל המספר ותמונת

הבעלים, אז איפה כאן ההגיון? - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן הגיון ואי אפשר למנוע מכל אלפי המבקרים לצלם את עצמם עם הרכב ולהעלות לפייסבוק או לעיתון אירגון הגננים והשתלנים.

לכן אני חושב שצריך להטיל את האחריות על בעל הרכב שבפרוטות יכול לכסות את המספר שלו.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כאן הגיון ואי אפשר למנוע מכל אלפי המבקרים לצלם את עצמם עם הרכב ולהעלות לפייסבוק או לעיתון אירגון הגננים והשתלנים.

לכן אני חושב שצריך להטיל את האחריות על בעל הרכב שבפרוטות יכול לכסות את המספר שלו.

מסכים לחלוטין ! -רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתו של רון תהיה המדיניות בפורום אספנות מעכשיו.

יהיה חבל מאוד אם צלמי האירועים לא יעלו יותר תמונות לפורום מהסיבה הזו - על זה כולנו מסכימים.

צביקה, חבר ועד יקר - ועד מועדון החמש יכול לקבל החלטה שתקבע כי כל משתתף במפגש או באירוע של המועדון (מפגשים אזוריים שבועיים, מפגשים חודשיים, תצוגות מיוחדות) - מסכים מראש לצילום רכבו ופרסום תמונתו. מי שמעוניין להשתתף במפגש ולא רוצה לחשוף לוחית רישוי פשוט יסתיר אותה (החל מחתיכת בד ועד לוחית "שועל" מפוארת).

במקביל תפורסם על כך הודעה מראש בפורום ומייל פרטי יישלח לכל החברים. רכזי המפגשים יזכירו זאת לחברים.

מה שיעשו מועדונים אחרים זה עניין שלהם.

רון

בכל מקרה, בשרשור תצפיות ורכבים נטושים אין להעלות לוחיות רישוי שכן בעל הרכב לא העמידו בארוע, ובמקרה זה יש לשמור על פרטיותו.

אם ישנו חבר שלא טרח להסתיר את לוחית הרישוי, והועלתה תמונה של רכבו ללא רצונו - הוא מוזמן לפנות בהפ לאחד המנהלים והתמונה תוסר לבקשתו.

הצלמים רשאים לעלות תמונות ללא טשטוש לוחית הרישוי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתו של רון תהיה המדיניות בפורום אספנות מעכשיו.

...

בכל מקרה, בשרשור תצפיות ורכבים נטושים אין להעלות לוחיות רישוי שכן בעל הרכב לא העמידו בארוע, ובמקרה זה יש לשמור על פרטיותו.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר עוד מדינה בה שוררת הפרנויה הזו?

בדקתי בגלריות של מועדוני אספנות בטורקיה, יוון, מלטה, סרביה, הונגריה, פינלנד אורוגווי וכמובן בריטניה - כולם מציגים בגאווה וללא חשש את מספרי הרישוי של המכוניות שלהם. במה נשתננו מכל העמים?

ברזלים מעופפים שעושים בום, רובר חוזר מהמתים:

http://lulisml.wordpress.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם אין ישראלים.

מה זה משנה ?

הדיון שפתח zvika52 נסגר עם נוסח ההצעה של רון.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם אין ישראלים.

מה זה משנה ?

הדיון שפתח zvika52 נסגר עם נוסח ההצעה של רון.

לא רק ישראלים לצערי... :roll:

בכל מקרה כנראה שהתכוונת "הדיון שפתח zvika52 נסגר עם נוסח ההצעה של ורטיגו" - אני כבר כתבתי פתרון פשוט ביותר בעמ' 2 שלאחריו נוצרו עוד 2 עמ' שלמים של טחינת מים :wink: .

שבת שלום לכולם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורטיגו (גם את שמך אינני מכיר), בהצעה שלך ציינת שהצלמים יטשטשו לוחיות, ולכן בחרתי בנוסח של רון ולא שלך.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום חברים,

מועדון החמש, בישיבת ועד המועדון אתמול (9.9.12), קיבל החלטה המאמצת את המדיניות החדשה של קארס פורום בנושא שבכותרת.

לתשומת לבכם:

כל מי שמשתתף במפגש, אירוע או כינוס של מועדון החמש המתקיים בשטח ציבורי, בין אם מדובר במפגש שבועי, חודשי או באירוע מיוחד - בעצם השתתפותו נותן מראש את הסכמתו לצילום רכבו ולפרסום התמונות. נוהל זה נכנס לתוקף כבר ביום שישי הקרוב (14.9.12).

יודגש: התמונות עשויות ללכוד כל זווית או חלק ברכב, לרבות לוחית רישוי גלויה. בעל רכב שבחר להעמיד את רכבו בתצוגה ואינו מעוניין לחשוף ברבים את לוחית הרישוי של רכבו, יישא באחריות הבלעדית להסתרת הלוחית מבעוד מועד. אחריות זו לא תוטל עוד על עשרות הצלמים, הקבועים והמזדמנים, שמצלמים כחוק ועשויים לפרסם את תמונותיהם בכל פלטפורמה שעולה על הדעת.

לפנים משורת הדין, קארס פורום מציע למי שתמונת רכבו עם לוחית הרישוי פורסמה על גבי הפורום והוא מעוניין להסירה בדיעבד - לפנות בהודעה פרטית לאחד ממנהלי הפורום, לצרף קישור לשרשור המדובר ומספר הודעה באותו השרשור - והתמונה תוסר בתוך זמן סביר. אין לפנות בנושא זה לחברי הפורום שהעלו את התמונות מלכתחילה.

לידיעתכם, הכלל הנ"ל עוגן גם בכללי קארס פורום להלן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=1302

רכזי המפגשים האזוריים מתבקשים להזכיר זאת לחברים. מיילים אישיים יישלחו לכל חברי המועדון.

תודה מראש בשם מועדון החמש לכל הצלמים שטורחים להנעים את זמננו בפורום עם תמונותיהם.

בברכת שנה טובה,

רון פז

דובר מועדון החמש

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא הבנתי מה זאת אומרת: "אם מישהו יבוא בדרישה לצלם רק את החלק האחורי של רכבו או רק את הראי"- אנחנו לא מדברים כאן על זה שהוא אומר לי שאני חייב לצלם- הוא אומר לי מה לא רוצה שאעשה עם הרכוש שלו! להחליט לצלם או לא אחרי זה- זכותי, להגיד מה הוא לא רוצה שאעשה- זכותו המלאה וגם צריך לכבד אותה, גם אם תאורטית אפשר להגיד לו ללכת להזד^%ן כי זו מדינה החופשית- כי זו התנהגות התרבותית אני חושב! כי בזמן האחרון יותר מדי פעמים שומעים: "למה מה קרה- זה של האמא שך'?!?"? ככה אתם רוצים שניראה?

מזכיר לי את התקופה שהיתי מגיעה לאירועים מסוימים,

והיה נהג שלא רצה שהתמונות שלו יתפרסמו,

אז התחלתי למחוק אותן אחת אחרי השנייה,

וכשהוא ראה את זה והתחרט זה היה מאוחר מידי.

שומרת על הפרטיות של הנהגים והרכבים, ומכבדת את בקשתם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

מועדון החמש, בישיבת ועד המועדון אתמול (9.9.12), קיבל החלטה המאמצת את המדיניות החדשה של קארס פורום בנושא שבכותרת.

לתשומת לבכם:

כל מי שמשתתף במפגש, אירוע או כינוס של מועדון החמש המתקיים בשטח ציבורי, בין אם מדובר במפגש שבועי, חודשי או באירוע מיוחד - בעצם השתתפותו נותן מראש את הסכמתו לצילום רכבו ולפרסום התמונות. נוהל זה נכנס לתוקף כבר ביום שישי הקרוב (14.9.12).

יודגש: התמונות עשויות ללכוד כל זווית או חלק ברכב, לרבות לוחית רישוי גלויה. בעל רכב שבחר להעמיד את רכבו בתצוגה ואינו מעוניין לחשוף ברבים את לוחית הרישוי של רכבו, יישא באחריות הבלעדית להסתרת הלוחית מבעוד מועד. אחריות זו לא תוטל עוד על עשרות הצלמים, הקבועים והמזדמנים, שמצלמים כחוק ועשויים לפרסם את תמונותיהם בכל פלטפורמה שעולה על הדעת.

לפנים משורת הדין, קארס פורום מציע למי שתמונת רכבו עם לוחית הרישוי פורסמה על גבי הפורום והוא מעוניין להסירה בדיעבד - לפנות בהודעה פרטית לאחד ממנהלי הפורום, לצרף קישור לשרשור המדובר ומספר הודעה באותו השרשור - והתמונה תוסר בתוך זמן סביר. אין לפנות בנושא זה לחברי הפורום שהעלו את התמונות מלכתחילה.

לידיעתכם, הכלל הנ"ל עוגן גם בכללי קארס פורום להלן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=1302

רכזי המפגשים האזוריים מתבקשים להזכיר זאת לחברים. מיילים אישיים יישלחו לכל חברי המועדון.

תודה מראש בשם מועדון החמש לכל הצלמים שטורחים להנעים את זמננו בפורום עם תמונותיהם.

בברכת שנה טובה,

רון פז

דובר מועדון החמש

כל הכבוד

החלטה מבורכת

שנה טובה

שלי (ג'קלין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...