Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארה"ב (לפחות בחלק מהמדינות) יש המצאה בטיחותית שלא ברור לי מדוע לא מיושמת באירופה. מדובר בהתקן דמוי נגרר בשם Boost-A-Load שמהווה מייצב למערבל בטון ומונע התהפכות במצבים קיצוניים. הנגרר מתקפל מעלה כשהמשאית לא עמוסה. הנה תמונות...

4093880477_6c8122b888_z.jpg

cement_mixer_boostaload2.jpg

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

אוקיי- עכשיו אני עצבני!!!:evil: אפילו עצבני מאד!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: אם מישהו מכיר- היה הרבה שנים באזה"ת קרית אתה, ליד מוסך איווקו, בחצר של איזה מפעל הברזל- מנוף רוסי מאד ישן ונדיר (וכשאני אומר נדיר- נדיר אפילו ברוסיה, למעשה לי כבר בשנות ה-90' לא יצא כבר לראות כאלה!!!). כמה אנשים ניסו לברר מה הסיפור (כמובן שאני ביניהם!)- ונתקלו באנטיפט שלא רק שלא היה מוכן לדבר- גם לא נתן להתקרב בכלל למנוף כדי לראות אותו מקרוב!

אז היום עברתי שם כהרגלי מדי פעם כשאני באיזור- וראיתי חצר ריקה!:shock:

תפסתי מישהו שיצא מהמפעל- ותשובתו הייתה: חתכו אותו לברזל לפני כמה שבועות!:shock: -כאשר אמרתי לו: אבל למה- הרי לא הייתם בכלל מוכנים לדבר עליו- הייתי קונה אותו מזמן, ולא רק אני????? -התשובה הייתה: הזקן הזה שאמר את זה- לא קובע כלום: בעל הבית החליט- זהו!

כוס אממממממממקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

:? :? :? :? :? :? :? :? :cry: :cry: :cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררה שאלה לגבי הגרר ריאו של אגד שנמצא במוזיאון:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=566354#post4272405

למישהו יש מושג ותשובה?

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה- כי היו כמה. אז לפי הסדר:

1) יש כמה סוגים של "ריאו-חץ", כאשר הישן וה"קטן" יותר עם הזרוע לאחור, וה"חדש" ה"גדול" יותר- עם הזרוע קדימה כמו שהגרר מאן של היום שיש לאגד. שניהם תוצרת "אייל".

2) את הדגם הזה של המתקן שיש למוזיאון- אני לא מכיר מהצבא, ככה שיש סיכוי לא קטן שהוא לא היה צבאי במקור- לפחות לא המתקן. לגבי האוטו- איני רואה כל מניעה לאגד לקנות רכב "יד שניה" מצה"ל- שכן האופציה הייתה קלה וזמינה יחסית! ספק רב אם מדובר ב"שלל" מסוג כלשהו. יחד עם זאת- קיימת סבירות שניקנה/התקבל כתרומה ישירות מארה"ב (ועדיין- יותר מסביר שגם אז היה כבר משומש- אך בצבא ארה"ב:-D ). בכל אופן- וודאות של 99.9% שיש לו עבר צבאי כזה או אחר- לאוטו.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות מאוסף הארוורד - מה שאתם רואים הם שני סאוררים שויצרים בדרך מירושליים למפעלי ים המלח הישנים, אאל"ט בהובלה של מנוע דיזל למשאבה או גנרטור. המשאיות - אני די בטוח - הגיעו משוויץ וחזרו בנסיעה. אני לא חושב שהיה ייבוא סדיר של סאורר לארץ לפני קום המדינה ובודאי לא אחרי זה. הלילנד היפו שבתמונה נושא מס רישוי מנדטורי אאל"ט ירושלמי (M?). מישהו יכול אולי להוסיף? מההשויצרים לא קיבלתי עדיין כל מידע - גם בשבילם הסיפור אינו ידוע...

החברה שלנו לוו את הפול טריילר אולי הוא נשאר בארץ?

בתודה מראש ובברכה,

T

FBW Central Zionist Archives H4.jpg

FBW Central Zionist Archives H.jpg

FBW Central Zionist Archives H3.jpg

Saurer_Dead_Sea4.jpg

Saurer_Dead_Sea5.jpg

Saurer_Dead_Sea5._2jpg.JPG

FBW Central Zionist Archives H2.jpg

Saurer_Dead_Sea7.jpg

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעוררה שאלה לגבי הגרר ריאו של אגד שנמצא במוזיאון:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=566354#post4272405

למישהו יש מושג ותשובה?

בשפה צבאית : ריאו חץ 305. מורכב על ריאו 5 טון רב דלקי.

עבדתי בשנות השמונים בלבנון עם כאלו שהועברו לצד"ל.

הישן וה"קטן" יותר עם הזרוע לאחור

גנאדי, אתה מתכוון לריאו חץ 306 המורכב על ריאו 5 טון קאמינס.

לחץ 306 היו מספר וריאציות, ועם השנים הם שודרגו.

המרצדס גרר במוזיאון אגד (רישוי 507-485), מצויד במנוך ובכננות זהות לריאו חץ 306, אולם בסיס הגלגלים שלו ארוך יותר.

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון! אז ה"חץ" שבמוזיאון- גם היה צהלי? -אם כן- היה הרבה לפני התקופה שלי בצה"ל...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kenworth t series

בגליל העליון את הדגם המדויק לא מכיר

קנוורט T660...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שתי משאיות מרצדס ביש"ע:

אחת בתוך המחצבה בין הישוב אשכולות לקיבוץ שומריה נעה עם מיכל מים

השניה נעה בין מסוף תרקומיא לחברון

:-D

005.JPG

006.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kenworth t series

תמונות מהממות.

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kenworth t series

דייב, בתור חובב Kenworth אני יכול לומר לך בוודאות מוחלטת שזאת kenworth t660

אישית, אני חולה על הW900

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים!!!8):twisted::twisted::-D

ובאותה הנשימה- תמונות של האחותה "קצת" פחות ברת מזל... למי שתהה לאן נעלמה המשאית מצומת ביל"ו- אני חושב שקיבלתי היום את התשובה...:-(:?:cry: ועוד "קרובת המשפחה" שלה, הקנוורט 8X4, שנחתכה גם כן אחרי שעמדה שלמה הרבה זמן...:-(:cry::cry::cry:

2012-07-25 09.35.49.jpg

2012-07-25 09.36.12.jpg

2012-07-25 09.36.21.jpg

2012-07-25 09.37.02.jpg

2012-07-25 09.37.17.jpg

2012-07-25 09.37.22.jpg

2012-07-25 09.37.39.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...