Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו עם קיה פיקנטו 1.0 ידני?

maro25
שימו לב! השרשור הזה בן 4344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

האמת שחשבתי לקנות אלטו או ספראק אבל עכשיו נכנס לתמונה גם הפיקנטו (אני רוצה רק ידני בשלושת הדגמים) למרות שטרם עשיתי נסיעת מבחן.

האם יש פה מישהו עם פיקנטו 1.0 ידני שיכול לתת חוות דעת?

אני מבין שזה רכב חדש אז אין מה לדבר על אמינות טכנית אבל בכל מקרה אשמח לשמוע על תחזוקה/טיפולים, חוויה וכו'.

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לחבר במשך קצת יותר מחצי שנה (טוטאל לוס) וצריכת הדלק הייתה בסביבות 1/17, הרוב בינעירוני (מגדל העמק-חדרה ועוד בסביבה). בעיות לא היו, אבל התקופה באמת קצרה. התאונה הייתה פגיעה די חזקה מאחור, שהעיפה אותו על רכב שהיה לפניו, אבל זה בעוצמה די חלשה, כריות לא נפתחו. כל הדלתות, כולל תא המטען, נפתחו לאחר התאונה (חוץ מזו שספגה את המכה, מן הסתם), כך שלרכב כזה קטן הבטיחות די טובה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אני רואה כאלה בכל פינה בנסיעות שלי בירושלים ובגוש דן.

הנושא כבר נטחן כאן בפורום והדעה הרווחת היא שמדובר באחת ממכוניות המיני המוצלחות ביותר. בינה ובין האלטו זה כבר הבדל של שמיים וארץ ונראה שהיא גם מוצלחת מהספארק.

אולי זה בכלל לא שיקול, אבל היא גם נראית הרבה הרבה יותר טוב מהשתיים שהזכרת.

קח בחשבון שצריך להמתין לפיקנטו. אני לא יודע איפה זה עומד היום, אבל נדמה לי שלפני כחודש נאמר לאנשים שהם יקבלו את הרכב באוגוסט.

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול יכול להיות,אבל הפיקנטי נהנות מביקוש גדול לכן אני בספק שיהיה משהו רציני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עשה נסיעת מבחן והשתדל שהיא תהייה מקיפה ומגוונת עד כמה שיותר. לאחריה, אם החלטת שהרכב מתאים לך, אז בפרוש כן.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיקנטו כבר כמה חודשים טובים.

הרכב הכי מאובזר בקטגוריה by far.

אני יכול לאשר את המבחנים ההשוואתיים שטענו שבניגוד לשאר המתחרות שחלקן צפופות/מיושנות/מרעישות, החסרון היחיד שמורגש בפיקנטו הוא שהרכב עצל מעט, אני חי עם זה בשלום.

על מיכל ממוצע שכולל 50% נסיעות עם מזגן, פקקים מדי פעם; הצריכה האמיתית עומדת על אזור ה-1/16.5-17.

מיכל שחזרתי איתו מאילת עם מזגן ועליות מטורפות, היה קרוב ל-1/18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...