Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפתעה שכזו מנטוויז'ן לבוקר - 23 ש"ח חיוב לכל תיבת מייל

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4329 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה סתם, בלי שום התרעה או התראה, כל החשבונות שלנו מקבלים מייל משמח שהגדילו לנו את התיבה ל- 2G בעלות "חברית" ממש של 22.99 ש"ח לחודש, וזה כמובן בנוסף לעלות החיבור 10MB אליהם (כאלה יש לנו שניים).

ואתם חושבים שעונים בשירות לקוחות כשאנו מנסים לברר מה קרה? השיחה פשוט מתנתקת...

אז מה, נוחי דנקנר, כל כך קשה לך שאתה מפיל עלינו חיובים מיותרים?

אם יש פה עובד מספיק בכיר של NV שמעוניין לטפל בנושא לפני שמשרדנו פונה לגורמים המתאימים באמון הציבור ובמשרד התקשורת - מוזמן ליצור קשר. אגב, נדמה לי שאני בין הלקוחותה וותיקים ביותר שיש לנטוויז'ן, כבר מאמצע שנות ה- 90. כנראה שזו עילה לדפוק אותנו כמה שיותר.

חברה מגעילה. פשוט מגעילה. להקיא מהם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הטיפול היא רק דרך שימור לקוחות. אני מתחיל את השיחה בדרך כלל ב: "שלום אני רוצה להתנתק" ואז שואלים אותי מה הבעייה ואני מסביר. אחרי זה הכל מסתדר. הם גם ניסו להשחיל לי דבר כזה, סירבתי בכל תוקף לתיבה שלהם. מי צריך אותה בכלל כאשר יש חינמיות פי 10 יותר טובות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, האמת שפתחתי בבקשה להבין, אבל היות שההסברים שלהם היו מגוחכים ("אתה הרי משלם שכירות למשרד, לא?", כאילו אני לא משלם להם על שני חיבורי 10MB), ביקשתי לסיים את הקשר. התיבות הוענקו בחינם, 1GB... (מספק עבורנו).

הבנתי שהיום אפשר להעביר את הדומיין שלך כולו לגוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך... תיבות המייל של נטוויז'ן - מעלה בי נשכחות.

אני התנתקתי מהם בדיוק בגלל זה והחיובי "חבילת אבטחה" הקישקושיים שלהם (הם גם היו מספיק חצופים לגבות על השירותים האלו שביקשתי מפורשות לא לקבל - גם לא בחינם). מה שהיה מדהים - זה שגם חצי שנה אחרי זה עדיין - ללא מנוי לאינטרנט - גבו ממני 50 ומשהו שקל על הקשקושים האלו (כן כן - ללא מנוי אינטרנט).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא ברחת מהם?

אני הייתי מנוי שלהם גם בבית וגם בעבודה (שני מנויים נפרדים) עד שבמקרה שמתי לב שמחייבים אותי במנוי הפרטי על שיחות לחו"ל.

אני יודע שאני מתקשר לחול כמעט רק מהנייד שרשום על שם העסק אז הרמתי טלפון לבדוק מה קורה פה. התשובה שלהם היתה שזה הטלפון שנתתי כדי ליצור איתי קשר אז הם צרפו אותו לחשבון. הם לא שאלו אותי לא בכובע של בעל המנוי ולא בכובע של בעל המכשיר. לטענתם הם לא צריכים לבדוק בכלל עם בעל הקו אם הוא מסכים בכלל שיעשו שיחות מהמכשיר שלו כי לא הוא משלם בכל מקרה.

כמובן שניתקתי מיידית את המנויים, את תיבות הדואר ואת אחסון האתר ואז התחלתי לרדוף אחרי פירוטי חשבון והסברים למה הם ממשיכים לגבות. רק אחרי פנייה תקיפה מאוד עם העתק למשרד התקשורת ולכמה עיתונים הם טרחו להחזיר את מה שניסו לגנוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הם עשו פעמיים קטע ומאז החלטתי שלעולם לא איהיה עוד לקוח של החולירות האלה.

הצטרפתי להוט נט, הם נותנים את כל החבילות ב 20 שקלים לחודש, לא מבצע ולא התחיבות ולא כלום זה מה שהכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוחות שטוענים בפני הנציגים שהם לקוחות עם ותק משנת הטרפפ"ו פשוט מעלות בי גיחוך, למה נראה לכם שלנציג עם ותק של חודש או אפילו ארבע שנים מעניין אם אתם לקוחות עם ותק של 90 שנה..? הנציג מדרג לקוח "טוב" לפי הכמות של המוצרים שאפשר לדחוף לו ולא לפי שום פרמטר אחר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לך.

כבר שנים שאתה מתלונן עליהם, וכל פעם חוזר בשביל לבקש עוד, ועונה בלי ווזלין בפעמים בהן שואלים אותך.

ספציפית לגבי האימייל, כבר ענו לך פה פעם שאפשר להעיף את האימייל לג׳ימייל ולשמור את הדומיין, אבל שוב, מי שנדפק פעם אחת, כבר לא יכול להיגמל.

נראה לי שאגיש עליך תלונה ללשכה על התנהגות שאינה הולמת עוכר דין ;)

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה כמובן לא אצלי, אלא אצל השותף שלי, שלא מוכן להחליף בנק, חברת סלולר או אינטרנט...

אבל אנחנו אוהבים אותו גם כך ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...