Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות התקנה 4 - איטום

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי כמה שבועות שלא עדכנתי אני יכול לשים קצת תמונות של איטום הבגאז'. אני מקווה שבשבועות הקרובים הפרוייקט יקבל תאוצה ויסתיים.

האיטום הוא של Second skin audio מסוג damplifier. הוא הונח על כמה שכבות טובות של חומר נזלי מסוג VB1X של CASCADE AUDIO. מהתרשמות שלי החומר זהה לאקסטרים, אולי טיפה יותר דק (אני הייתי בטוח שמשמעותית אבל לבסוף יוסי קבע שנראה לו שזה אותו העובי).

זה חומר שהזמנתי לפני שנה, נאבד בדואר ורק לאחרונה הסדרתי את העניין עם המוכר וקיבלתי משלוח חוזר (של חומר חדש ומשופר).

כמו כן לאחר חיזורים של חודשיים אחרי IMAGE DYNAMICS שימכרו לי הורנים חדשים שהם תכננו, אשר לא מוצעים למכירה עדיין (רק לצוות המתחרים שלהם), העניין נסגר ואני מקווה לקבל אותם בקרוב. אני ממש מבסוט מהעניין :-P

P1010005.JPG

P1010007.JPG

P1010009.JPG

P1010010.JPG

P1010012.JPG

P1010017.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פששש וואלה יפה אייל ידעתי שתביא משהו טוב הפעם...

עכשיו שאלה לי אלייך זה נכון שהפח מאוד דק בחלק הזה של האוטו איפה שהגלגל ספייר?

ואייל עוד שאלה שתמיד רציתי לשאול ולא יצא לי :

למה זה שכל המגברים שלך מונו?

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום !:angel:

קודם כול כול הכבוד מיותר לבגיד שזה נראה ממש מקצועי כמו שאר העבודה שלך

רוב הדברים שבנתיים ראיתי שעשיתה באמת היו עבודות נקיות ויפות לעין

שאלה קטנה....

כול ימי השישי שעברו עבדת ?

כי עבר כמה חודשים וכבר ציפתי להתקדמות יותר רינית ( או שאני פשוט לא מהעריך את הזמן נכון ? )

השאלה הנשאלת... מתי אתה מהעריך לסיים ?

ואני מצטרף לשאלה של מיסטר אודיו ( במידה ובאמת הכול מגברי מונו כי אני לא זוכר למרות שזה לא נשמע לי הגיוני...)

עריכה :

לאחר חיפוש לא קטן ראית שזה המפרט שלך

פרוססור אלפיין PXA-H700

רדיו דיסק אלפיין 9813R דגם ארופאי

רמקולים:

הורנים IMAGE DYNAMICS CD2

מידים 5.5" GENESIS ABSOLUTE

מידבאסים 7" GENESIS ABSOLUTE

מגברים:

GENESIS MINIBLOCK

שלושה מגברי GENESIS DUAL MONO

סאב:

IMAGE DYNAMICS IDMAX 12

איטום:

CASCADE AUDIO

DYNAMAT

כבליאדה וזהו icon_smile.gif

זה מה שאתה רשמת...את האמת אני רואה פה רק מונובלוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי ועופר עובדים (אם כבר לתת קרדיט אז שיהיה מדוייק :) ).

מאז העדכון האחרון כל יום ששי עבדנו להוציא שני ימי ששי. היו הרבה עיכובים בעבודה בעיקר בגלל שזו בנית פיבר וצורה די קשה לעבודה. היו דברים שנעשו כמה פעמים (למשל חלק מסויים שנעשה מחדש שלוש פעמים מפיבר עד שיצא כמו שרצינו). מן הסתם עוד דברים התקדמו (הותקן גם בליינדר, דיבורית, רדיו דיסק, פרוססור, נעשתה עוד עבודה על הבגאז' בתחום הבניה, איטום בדלת החמישית, איטום של פלסטיקים ברכב) פשוט לא משהו שהתמונות שלו יעניינו יותר מדי.

אני גם השתוללתי קצת עם האיטום, זה התחיל קצת בקטן, המשיך ביותר גדול ונגמר...האמת זה עוד לא נגמר (יוסי אם חשבת שזה נגמר טעית! :twisted: ). בקיצור, לא הכל הלך חלק והיו גם שינויים בתוכנית אבל בפרוייקט כזה קשה להצליח הכל על הפעם הראשונה ובגלל שכולנו לא רוצים להסתפק במשהו שהוא לא פרפקט או לפחות קרוב לזה, זה לוקח זמן.

האמת אני לא ממהר, אני נהנה מימי ששי אצל יוסי :-D

בנתיים כולנו למדנו מההתקנה הזו דברים חדשים (למשל אני לא בטוח שיש להרבה בארץ ניסיון מעשי עם כל כך הרבה סוגי איטום).

DUAL MONO זה השם של המגבר. זה מגבר שני ערוצים שמכיל בתוכו בעצם שני מגברים נפרדים ולכן הוא נקרא דואל מונו.

בקשר לפח בבגאז',יש חלקים עבים יותר ופחות. לא שמתי לב למשהו דק באופן יוצא דופן, אולי יוסי שם לב.

הנה עוד קצת איטום (עכשיו שמתי לב שאין לי תמונות של הדלת החמישית מוכסה באקסטרים, תקלה). יש גם תמונה של סאב.

אני מקווה שעוד מעט יהיו לי דברים מעניינים יותר.

P1010004.JPG

P1010002.JPG

P1010015.JPG

P1010004.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אפשר לאטום עם חומרים אחרים יותר פשוטים ולא כמו החומרים שיש בתמונות

נגיד חשבתי על סיליקון או זפת שחורה של המתקיני מזגנים ו דפים של גומי בעובי של 4מ"מ ומטר על מטר

או שיש משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה מקצועי חבל"ז כול הכבוד אבל לא חבל להתאכזר ככה לאוטו ????????

בכול מקרה נראה שהולך להיות פצץץץץץץץץץ

:2gunfire:if it`s too loud you`re too old :2gunfire:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=46221

הבניה שלי בגולף (באקסית שלי )

:scatter:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד נראה טוב ומבטיח מעניין מה תיהיה התוצאה הסופית

תהיה על הפנים :)

האמת גם אותי מעניין, מעניין אותי בעיקר ההורנים והשילוב שלהם עם שאר הרמקולים. מבחינת התקנה אני יודע שאין לי מה לדאוג, אבל מבחינת כיוונים אני יודע שמצפה לי כאב ראש גדול ומי יודע, גם יכול להיות שבסופו של דבר אני אגיד "וואלה לא מוצא חן בעיניי ההורנים" ואעבור לטווטרים. עד שאני לאאנסה אני לא אדע.

NIKIG, סיליקון בטח לא יתן הרבה. לגבי תחליפים, גל (BLACKMAZDAF) בודק את העניין, אולי צור איתו קשר בה"פ.

צריך להבין שכל חומר יעיל בצורה שונה. החומר הנוזלי שהשתמשתי בו למשל יעיל במניעת רזוננס (ויברציות של הפח) אבל פחות טוב במניעת רעשי דרך והוספת מאסה לפח. האוריג'נל מוסיף מאסה גדולה לפח (יותר מהאקסטרים) אבל בגלל שהוא לא נכנס לכל פינה כמו האקסטרים וכמו כן הדבק שלו לא חזק כמו של האקסטרים הוא פחות יעיל ממנו במניעת רזוננס. האקסטרים כפי שציינתי הוא שילוב טוב של מניעת רזוננס והוספת מאסה.

קראתי בעבר מבחן שערכו בין סוגי איטום שונים והארוגי'נל למשל היה טוב בחסינות לרעשים בתדרים מסויימים מהאקסטרים (והאקסטרים בתדרים אחרים). ככה שאם רוצים מקסימום תוצאה צריך לעשות שילוב בין החומרים, אבל תכלס זה באמת למי שרוצה להשתגע.

כל חומר יתן משהו, השאלה מה. מספיק שמוסיפים מאסה לפאנל והפאנל כבר יהיה יותר עמיד נגד ויברציות ויותר חסין לרעשי דרך אבל אנחנו מעוניינים בשיפור כמה שיותר גדול מן הסתם. כמו כן יש לקחת בחשבון את העמידות של החומר ואת הריח שלו (חומרי זפת יכולים להסריח את כל הרכב).

אם הייתי צריך להמליץ על חומר אחד שאיתו כדאי להשתמש זה היה האקסטרים (וחומרים דומים לו מחברות שונות). הוא נדבק לכל דבר, גמיש מאוד, ניתן להגיע איתו לרוב האזורים ונותן תוצאה מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...